Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Widze ze niektórzy nie rozumieja. Mysla ze jak maja" MaxBox" to nie będą mieli Eurosport 2 HD. Przeciez pakiet MaxBox zawiera już w sobie pakiet "Sport HD Extra", "Filmy i Seriale", "Dzieci", więc posiadacze "MaxBox" będą mieli Eurosport 2 HD. Ci którzy maja "StartBox", "MiniBox", "SuperBox" aby mieć Eurosport 2 HD mają dwa wyjścia: albo dokupić pakiet "Sport HD Extra" albo przejść na najwyższy pakiet "MaxBox".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sądzę ,że wprowadzenie Eurosportu 2 HD będzie na razie jedyną zmianą od Nowego Roku.Następne będą gdy będzie potrzeba zastąpić TV Religia od 1 lutego innym programem/TV Religia kończy nadawanie 31.01/.A potem wiosną lub latem może coś w HD dodadzą/TVN-y ?/ :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jak podpisali umowę z Discovery na Eurosport 2 HD to będą również pozostałe kanały w hd: ID, DISCOVERY SCIENCE, DISCOVERY TURBO XTRA od 1 stycznia 2015r.

Gdyby te kanały miały dojść to zapewne od razu daliby info :smile: Ja się cieszę z E2 HD,17 stycznia rusza PNA :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki był by sens podpisywania nowej umowy na dotychczasowych warunkach! Skoro podpisali umowę i jest E2 HD, tak więc wydaje mi się, że pozostałe kanały również były w oczekiwaniach MM! Ale to tylko moje przemyślenia.

A tak na marginesie- trochę poczytałem i wyczytałem, że coś jest na rzeczy z TVN-em.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pożyjemy, zobaczymy czy Eurosport 2 HD wskoczy w miejsce Orange Sport.

Info dla tych co martwili się czy w Polsce pozostanie Animal Planet HD w związku ze zmiana nazwy (rebrandingiem) Animal Planet SD na Discovery Life. Otóż Animal Planet HD będzie w Polsce dalej https://satkurier.pl/news/109879/ani ... olsce.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież MM określiła się,że ES2 HD będzie w pakiecie Sport Extra HD,natomiast Orange jest w superbox-ie.Jeśli chodzi o animal planete HD i Discovery life to wszystko się zgadza, AP HD będzie jak jest w pakiecie HD a wersja SD zwana Discovery Life będzie w superbox-ie .Pytanie co dadzą za Religię.TV i za Orange Sport ? I tu jest tylko wróżenie.Trzeba czekać, w 2015 roku będzie jeszcze kilka zmian. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...