Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Dzisiaj u mnie w Zamościu na klatce pojawiło się ogłoszenie że MM rozpoczyna etap przejścia z telewizji analogowej na telewizje cyfrową i że w najbliższych dniach będą chodzić handlowcy i oferować specjalne promocje na tv cyfrową czy to oznacza że likwidują analoga:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. To oznacza, że będą naciskać klientów na przejście z analoga na cyfrę. Analoga na pewno teraz nie zlikwidują, bo tacy klienci nadal przynoszą im dochód. Różnymi zabiegami zmuszą ludzi do przejścia na DTV lub IPTV, a dopiero potem wyłączą. Wy[beep]e tego teraz, oznacza dla nich same straty - po prostu. Nie masz się czego na razie obawiać. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co u mnie w analogu nic nie wywalili.Nadal mam tu takie hity jak Filmbox,TVP Sport,Disney XD,Polsat Viasat Explore,Superstacja itp.

W sumie 52 kanały,tyle samo co w 2010 roku kiedy przejmowała nas MM od Streama.Dla kineskopowych ekranów wystarczy i tanio/24 zł/. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym wrócić do DTV.Może ktoś wie jaki cel ma dublowanie kanałów w tym samym pakiecie(!!!): TVP Seriale,MTV Polska i Viva Polska ?? Podobnie: jaki ma cel dublowanie kanałów w pakiecie Superbox i pakiecie HD kanałów: AXN HD i Discovery HD ?? Ktoś wcześniej napisał że nie ma miejsca na nowe kanały cyfrowe w MM.A tymczasem ?! :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zerojedynkaX Było o tym dawno pisane. Dlaczego jest TVP Seriale zdublowane tego nie wiem, co do MTV Polska i Viva Polska to ktoś kiedyś napisał że podobno właściciel owych kanałów Viacom podpisał z MM taką umowę żeby ich te dwa kanały były i tu i tu, może liczą dzięki temu na większą oglądalność. Jeśli chodzi o dublowanie się AXN HD i Discovery Channel HD to zauważ że one są dostępne dopiero od pakietu SuperBox, nie ma ich w pakietach niższych StartBox i MiniBox. Teraz na przykład ktoś kto ma StartBox i MiniBox i chce mieć tylko dostęp do AXN HD i Discovery Channel HD dokupuje pakiet HD i ma te programy. Dlatego są te duble w pakietach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ten sposób rozumując : mając superbox i chcąc mieć Ale Kino HD czy Viasat Nature/History HD płacę podwójnie /kupując pakiet HD /za Discovery HD i AXN HD

które i tak bym miał bez tego pakietu.Jak wcześniej pisałem mam do czynienia z UPC i tam takich"numerów" po prostu nie ma. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z powrotem. Draco nie ma ? Z tego co widzę wyjechał do NRD :lol2: Czyli na czas jego nieobecności odwieszam swój bojkot tego forum. :>

Kończąc "mój wątek" przechodzę do tematu :

Podwójna pakietyzacja wielu kanałów i duble w MM to temat wałkowany od wielu lat. MM lubi zdzierać ze swoich abonentów te parę złotych za to,za co już wcześniej zapłacili. I też jako by abonent UPC takich numerów tam nie stwierdziłem,bo tam nikt by się na takie coś po prostu nie odważył. Pojęcie "szanujemy klienta" ma tam jeszcze jako takie zastosowanie (wyłączając [beep] w twarz abonentom w sprawie Nsport+).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Draco pewnie pojechał do cioci do Niemiec na Wigilię. :D

 

Co do tematu, to dla mnie powinien zostać pakiet HD dla ludzi, którzy mają niskie pakiety. Jak ktoś posiada MaxBox to śmiesznie wygląda dokupowanie jeszcze pakietu HD. Ja tam na pewno tej usług nie wykupię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest chore, że przy pakiecie MaxBox trzeba dokupować jakieś HD. To po co wtedy taka nazwa ? Rozumiem, że za treści premium czy erotykę się dopłaca, ale nie za normalne kanały HD. Takie rzeczy to normalne mogły być 10 lat temu jak HD raczkowało dopiero i były to treści bardziej "ekskluzywne". Wtedy, żeby nie podwyższać klientowi abonamentu można było wprowadzać pakiety z kanałami HD, ale nie w dzisiejszych czasach. Mam się z nimi targować o m.in. kanały Ale Kino+ czy TVP w HD za 2.99 ? :D

 

EDIT: Na kanale 10 pojawił się "FILMBOX EXTRA -Info", gdzie można zamówić pakiet z dwoma kanałami Filmbox w HD. Cena zapewne 5.99 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@andyp Wszystko się wyjasni w czasie. Myślę że Animal Planet HD będzie się nazywał Discovery Life HD. Czy tylko telewizją każdy tu żyje? Są inne sprawy, święta idą :)

Cytat z SatKurier: "Pojawia się również pytanie o przyszłość kanału Animal Planet HD, który oferuje inną ramówkę niż Animal Planet w SD. Można przypuszczać, że kanał ten pozostanie na polskim rynku, a zniknie tylko jego wersja SD, która zostanie zastąpiona przez Discovery Life."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie Internet też śmiga. Na profilu MM na Facebooku cały czas są narzekania ludzi na Internet, że wolno chodzi. Nie ma dnia aby nie było jakiejś skargi na Internet na ich profilu. Widać jest to jakiś ogólnopolski problem z tym Internetem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...