Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Tak, moduł CAM to świetna sprawa, ale niektórym może bardziej odpowiadać dekoder i warto to podkreślać, bo niektórzy mogą być zawiedzeni :) Co do TV z dwoma tunerami to raz, że nie jest to zbyt ekonomiczne rozwiązanie a dwa, moduły wydawane przez operatorów są jednostrumieniowe, więc mógłbyś najwyżej sobie niekodowane kanały oglądać podczas nagrywania. Chyba, że to moduły CI+, tam może to wyglądać nieco inaczej, ale nie wiem jak jest w praktyce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrym pomysłem,moim zdaniem,byłoby uaktywnienie gniazda USB w dekoderach HD dla użytkownika.Jest to chyba kwestia odpowiedniego oprogramowania.

Gniazdo to można by wykorzystać np. do nagrywania programów np. na pendriva lub wgrywania nowego softu/np.ze strony MM/tak jak to się dzieje w telewizorach.Wszystkie dekodery DVB T mają taką funkcję,nawet te za 80zł.W celu zabezpieczenia przed nielegalnym kopiowaniem nagrania można zabezpieczyć tak jak w dekoderze HD-1000 Cyfrowego Polsatu. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W MM promocje nie kończą się w środku miesiąca tylko na koniec miesiąca. Więc jak już coś to promocja Ci się kończy 31.03.2015, ale to wszystko zależy od aktywacji usług a nie daty podpisania umowy. Jak do końca marca masz promocję, to najpóźniej do końca grudnia 2014 MM musi dostać wypowiedzenie tv, a najpóźniej do końca lutego na net i telefon. Możesz wysłać jedno - w grudniu - z zaznaczeniem, że wypowiadasz usługi z końcem okresu promocyjnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Seth Te 39 zł na Canal+ to już i tak to jest cena promocyjna, normalna to przekreślone 69 zł. No chyba ze konczy Ci się promocja na StartBox, MiniBox, SuperBox lub MaxBox, wtedy najlepiej zlozyc wypowiedzenie, odzywa się Dzial Utrzymania Klienta i mówisz jakie pakiety Cie interesuja i ile jesteś w stanie za to zapłacić, wtedy można cos ugrać taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtaas, chyba przez pomyłkę wprowadziłem Ciebie w błąd. Żeby mieś pełne 3 miesiące wypowiedzenia, to chyba powinieneś zanieść wypowiedzenie jeszcze w listopadzie, bo wtedy grudzień, styczeń i luty dają pełne trzy miesiące. Lepiej będzie jak pójdziesz do BOK w listopadzie (czasu niewiele).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie doceniacie inwencji firmy Multimedia.

Do niedawna miałem np. umowę na Internet z terminem wypowiedzenia 40 dni (czterdzieści).

Obecna jest z terminem wypowiedzenia 30 dni.

Mam też 12-miesięczną umowę na Telefon ... z terminem wypowiedzenia 90 dni (dziewięćdziesiąt).

Nie znacie dnia ani godziny kiedy spróbują was walnąć po kieszeni gdy coś przeoczycie. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, to masz niewielkie pole manewru o ile w ogóle jakieś masz.

Musiałbyś jechać przez pół roku z MaxBoxem bez promocji, a to są chyba

dość duże pieniądze. Może się okazać, że to co wynegocjujesz na przełomie

2015/2016 roku nie zrekompensuje Ci "strat", które poniesiesz z powodu

korzystania przez te pół roku z droższego MaxBoxa.

Dlatego właśnie nie można dać się wkręcać w sytuację, że dla różnych usług

będzie się miało różne daty końca promocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ludzi wkręcają w różne terminy i w jakim celu.Przejrzałem moje papiery i okazuje się że superbox mam do sierpnia 2015r,pakiet HD do maja 2016roku a multiroom do marca 2015r.Przy podpisywaniu umów nie zwracałem na to uwagi ,ponieważ nie mam na razie zamiaru rezygnować z MM.Zapytałem tylko kiedy przyjść przedłużyć umowę.Usłyszałem że do końca sierpnia 2015r.A co z multiroomem?! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem do BOK i dowiedziałem się, że wypowiedzenie na MaxBox mam składać wtedy kiedy kończy się promocja na MaxBox a nie na pakiety dodatkowe. Pani oczywiście zapytała, czemu chcę rezygnować ;) Uzyskałem informację, iż pakiety dodatkowe nie mają tu znaczenia bo zawsze mogę po skończonej promocji na MaxBox wziąć np MiniBox bądź SuperBox jeśli nie będę chciał kontynuować oferty MaxBox.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...