Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

@Gora123 a skąd jesteś jeśli można wiedzieć? Może to jakieś testy tylko z tym TV Puls HD a może jednak na stałe zagości?

@zerojedynkaX Co do HbbTV to w kablówce na innych programach nie ma tv hybrydowej bo po prostu inne stacje nie nadają HbbTV. Podobno TV Puls testował ale na testach tylko się skonczylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dekodera nie może być TV hybrydowej,ponieważ dekoder nie jest przyłączony do internetu,ani nie jest do tego przystosowany.Natomiast przez moduł CAM,jeśli OTV jest przyłączony do internetu i ma funkcję HBBTV,to programy gdzie jest nadawana TV hybrydowa,są w tym systemie odbierane.

Ciekawostką są testy na platformie hybrydowej TVP obrazów 4K i dżwięku 5.1 i 7.1.Można wyregulować kino domowe i przetestować telewizor 4K jeśli się taki posiada. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Yakuzzi Aktywacja powinna nastąpić w ciągu 24 godzin. Czyli we wtorek rano powinieneś już mieć włączony pakiet. Dzwoń na infolinię 244 244 244

Na kanale 110 pojawiło się PPV Transmisja czyli można wnioskować że walka Adamek - Szpilka będzie. Teraz tylko trzeba czekać aż na kanale 10 pojawi się plansza - informacja o możliwości zamawiania walki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakiej zasadzie działa udostępnianie nowych dekoderów w Multimedia?

Chodzi mi o to, że zawierając w sierpniu umowę dostaliśmy dekoder ADB 3830C, o którym wiedzieliśmy, że nam niezbyt odpowiada. Powiedzmy, że otrzymanie tego dekodera było kompromisem i wybraniem mniejszego zła.

Pytałem przedstawiciela o mniejszy i wydajniej działający dekoder, ale ten stwierdził, że inne nie są dostępne w sprzedaży, ale że w testach mają jakiś mały dekoderek - chodziło mu o IPS 3000.

 

Pokazali mi go nawet w biurze sprzedaży - gabaryty bardzo mi odpowiadały, bo zmieściłby mi się pod telewizorem. Z kolei obecny kolos od ADB musiał stanąć na dodatkowej półce nad telewizorem. Dodatkowo uruchamia się bardzo długo po odłączeniu od gniazdka, nie posiada timera, by sam się wyłączał po pewnym czasie i ma nieergonomicznego, jajowatego (takiego mi dali) pilota.

Kolejna wada tego dekodera to Guide, po którym poruszanie się jest losowe i często można zaznaczyć jakiś program do przypomnienia, a nie włączyć go.

 

Na czym polegają te testy dekoderów w biurach Multimedia i dlaczego nie puszczają tego już na ludzi? Ostatnio dzwoniłem na infolinię i pytałem czy są już dostępne, by móc wymienić dekoder, to konsultant stwierdził, że jeszcze ich nie ma w moim mieście.

I kolejne pytanie: czy wymienią nie odpowiadający mi dekoder, jeśli wprowadzą do sprzedaży IPS 3000?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jackie i @neuron Ile Wy płacicie razem ogolnie za wszystkie pakiety? I czy jak się bierze naraz więcej pakietow lub "prawie" wszystkie pakiety to czy można liczyc na jakiś rabat ażeby to wyszlo jak najtaniej? Opcja "FULL" z obliczen wychodzi mi około 208 zł, no ale to stanowczo za drogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są na rynku telewizory z podwójnym tunerem DVB C./np.Panasonic DT60E/.Jest to o tyle ciekawe,że z jednego można np.nagrywać określony program,a na drugim inny program oglądać/jak za czasów magnetowidów,ech.../.Problem w tym,że moduł CAM nie zdekoduje sygnału na dwóch tunerach/chyba,że się mylę/,potrzebny byłby moduł dwustrumieniowy.Nie można też wykupić multiroom,ponieważ TV posiada tylko jedno gniazdo CI.Ciekawe,co na to Multimedia.Jutro zadzwonię,ale jak znam życie,nie będą nawet wiedzieć o co chodzi.Poruszyłem ten temat też dlatego,że takich telewizorów będzie coraz więcej na rynku. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy oni wprowadzili tego IPSa?

Właśnie o to chodzi, że jeszcze nie do końca go wprowadzili - jak widać na moim przykładzie :) Dziwne to - jest w BOK, nie ma w sprzedaży. W Cyfrowym Polsacie jest zgoła inaczej - najpierw testują, potem wprowadzają. Inna sprawa, że to takie samo badziewie sprzętowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...