Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli dzierżawią włókna to oplata jest przecież taka sama (nie zależy od ilości przesyłanych danych), jeśli płacą za łącze w sensie za przesył danych w danej relacji to rozumiem, że nie ma HD bo by te opłaty wzrosły. Poza kablem światłowodym potrzebne jest w zasadzie jedno urządzenie do zmiany transmisji ze światła na kabel koncentryczny i podanie sygnału na wzmacniacz zasilający magistrale a to wszystko się mieści w jednej skrzynce i nie trzeba wszędzie jakiś stacji czołowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o "radiolinię" to pierwsze z czym mi się skojarzyło to z wojskową stacją radioliniową R-404, której byłem operatorem na przełomie Jesień 1999/2000 , JW 1983 12 Pułk Radioliniowo-Kablowy Ziemi Świeckiej. Wiem, że odbiegam od tematu ale jakiś tam sentyment pozostał. :) Kto ciekawy co to za cacko oto link:

http://www.2brygada.walcz.paak.net/budy/r404.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego kierujesz to pytanie do mnie? Nie jestem ich rzecznikiem. Zadaj to pytanie na FB fanpage.

 

Według mnie sprawa jest prosta. Problem pojawił się dopiero od niedawna, kiedy baza kanałów zaczęła się powiększać (mniej więcej od sierpnia ub. r.). Opowiadasz więc jakieś brednie o tych kilkunastu latach. Wcześniej nie było potrzeby rozbudowy sieci. W dodatku problem dotyczy najbardziej miejsc po przejęciach. Kablówka jasno powiedziała, że będzie stopniowo modernizować. Nie ma pieniędzy na zmianę wszystkiego od razu. Bo to zbyt kosztowne. Dlatego jedni sobie poczekają na zmiany, dłużej niż inni. Ty nie jesteś pępkiem świata. Takie jest moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat z facebooka, ktoś zapytał się o listę miejscowości które nie są jeszcze zmodernizowane, o to ona, miejscowości jest jeszcze naprawdę sporo. "Obecna lista kanałów HD: Stars TV HD, E! Entertainment HD, Universal Channel HD, TLC HD, Planete+ HD, Mini Mini+ HD, Teletoon+ HD, TVS HD, Tele 5 HD, Novela TV HD, Fightklub HD. Kanały te są niedostępne w miejscowościach: Augustów, Brzeziny, Chojnów, Darłowo, Dębno, Drezdenko, Dzierzgoń, Kędzierzyn, Międzyrzecz, Nowa Ruda, Nowy Dwór Gdański, Opoczno, Pasłęk, Poddębice, Prabuty, Przasnysz, Przecław, Rabka, Radomsko, Rawa Mazowiecka, Sanok, Sępólno Krajeńskie, Strzelce Krajeńskie, Suwałki, Sztum, Szubin, Tomaszów Mazowiecki, Wołów. Pracujemy oczywiście nad udostępnieniem powyżej wymienionych kanałaów w pozostałych miejscowościach."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlip, chlip, moja "wioska" jest na tej liście. :cry:

 

No, ale nie ma tego złego - mam na pocieszenie ofertę HD+. Poza tym, dzisiaj dostałem w końcu ten nowy czarny dekoder PVR z dyskiem 500GB. Właśnie go testuję na meczyku z CANAL+ Sport HD. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to będę musiał działać w tej sprawie. :)

Cytat z facebooka, ktoś zapytał się o listę miejscowości które nie są jeszcze zmodernizowane, o to ona, miejscowości jest jeszcze naprawdę sporo. "Obecna lista kanałów HD: Stars TV HD, E! Entertainment HD, Universal Channel HD, TLC HD, Planete+ HD, Mini Mini+ HD, Teletoon+ HD, TVS HD, Tele 5 HD, Novela TV HD, Fightklub HD. Kanały te są niedostępne w miejscowościach: Augustów, Brzeziny, Chojnów, Darłowo, Dębno, Drezdenko, Dzierzgoń, Kędzierzyn, Międzyrzecz, Nowa Ruda, Nowy Dwór Gdański, Opoczno, Pasłęk, Poddębice, Prabuty, Przasnysz, Przecław, Rabka, Radomsko, Rawa Mazowiecka, Sanok, Sępólno Krajeńskie, Strzelce Krajeńskie, Suwałki, Sztum, Szubin, Tomaszów Mazowiecki, Wołów. Pracujemy oczywiście nad udostępnieniem powyżej wymienionych kanałaów w pozostałych miejscowościach."

Wydaje mi się, że na forum wypowiadali się ludzie, którzy też nie mieli takich kanałów jak TVP 1 i 2 w HD czy Polsat HD. Czy mi się zdaje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie! Na przykład Darłowo, o którym wiele tu pisano, że w MaxBoxie było tylko 8 kanałów HD i jakiś miesiąc temu dopiero się to zmieniło. :P

 

Tak czy inaczej tych miejscowości jest w miarę mało i oby jak najszybciej je zmodernizowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat z facebooka, ktoś zapytał się o listę miejscowości które nie są jeszcze zmodernizowane, o to ona, miejscowości jest jeszcze naprawdę sporo. "Obecna lista kanałów HD: Stars TV HD, E! Entertainment HD, Universal Channel HD, TLC HD, Planete+ HD, Mini Mini+ HD, Teletoon+ HD, TVS HD, Tele 5 HD, Novela TV HD, Fightklub HD. Kanały te są niedostępne w miejscowościach: Augustów, Brzeziny, Chojnów, Darłowo, Dębno, Drezdenko, Dzierzgoń, Kędzierzyn, Międzyrzecz, Nowa Ruda, Nowy Dwór Gdański, Opoczno, Pasłęk, Poddębice, Prabuty, Przasnysz, Przecław, Rabka, Radomsko, Rawa Mazowiecka, Sanok, Sępólno Krajeńskie, Strzelce Krajeńskie, Suwałki, Sztum, Szubin, Tomaszów Mazowiecki, Wołów. Pracujemy oczywiście nad udostępnieniem powyżej wymienionych kanałaów w pozostałych miejscowościach."

 

W przeclawiu sa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewan, że osoba odpowiedzialna za FB fanpage, w ogóle nic nie wie o większych brakach w niektórych miastach. :roll:

 

P.S. Znowu można wygrać wyjazd na galę MTV EMA 2014 tym razem w Glasgow. Szczegóły tutaj. Bardzo wątpię, aby i w tym roku mi się poszczęściło. Ale wziąłem udział. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonili do mnie dziś z Multimedia z Call Center, co dziwne Pani powiedziała ze dzwoni z Kutna nr tel. 24 357 50 58 i chciała wcisnąć mi pakiet HBO, następnie Internet mobilny a na końcu energię elektryczną. Takie telefony zdarzają mi się raz do roku, szukają, namawiają, bo przecież liczy się dla nich kasa. Nie skorzystałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonili do mnie dziś z Multimedia z Call Center, co dziwne Pani powiedziała ze dzwoni z Kutna nr tel. 24 357 50 58 i chciała wcisnąć mi pakiet HBO, następnie Internet mobilny a na końcu energię elektryczną. Takie telefony zdarzają mi się raz do roku, szukają, namawiają, bo przecież liczy się dla nich kasa. Nie skorzystałem.

Witaj w klubie :D Mi średnio raz na kwartał próbują wcisnąć "nowe usługi". Jak nie internet,to telefon stacjonarny. Ostatnio nawet komórkowy. O prądzie już nawet nie wspomnę. O ! Jak zaczną sprzedawać gaz to wtedy się zastanowię. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...