Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Na Ale Kino+ kanał 422 "widzę ciemność, ciemność widzę"

Dla niewtajemniczonych: Zauważyłem na stronie Multimedia Polska, że jest tylko promocja na pakiet Canal+ Platinum w cenie 39 zł, natomiast nie widzę promocji na pakiety Premium Sport+ i Premium Film+ które były w cenie 29 zł. Oprócz tego jest promocja na pakiet FilmBox Extra w cenie 5,99 zł 2014/480 „Jesień 2014 z FilmBoxem w MMP” źródło: http://www.multimedia.pl/object.php/act ... 165addd7b8 Taka sama promocja jaka była na wiosnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z profilu na facebooku dowiedzialem się ze problem dotyczy nie tylko Ale Kino+ i Canal+ 2 Film ale także Canal+, Canal+ Film, Kuchnia+, Teletoon+, Domo+. Multimedia na facebooku napisała, że poinformowała już o tym nadawcę, nc+ . Jednak problem może dotyczyć innej kwestii a mianowicie nowych zabezpieczeń na kartach Nagravision źródło:

https://satkurier.pl/news/106607/nc-nowe ... ision.html co może wskazywać na to, że Multimedia "zaspała" i stąd te problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Multimedia faktycznie "przespała" i nie dostosowała się do zmian w kartach z NC+,to jest to wielka wpadka tego operatora ! Jednym słowem wstyd ! Taka sytuacja nigdy nie powinna się wydarzyć . Tym bardziej że mieli sporo czasu na przygotowanie.

Edit : powróciły już wszystkie kanały z wyjątkiem Ale Kino+ SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Multimedia faktycznie "przespała" i nie dostosowała się do zmian w kartach z NC+,to jest to wielka wpadka tego operatora ! Jednym słowem wstyd ! Taka sytuacja nigdy nie powinna się wydarzyć . Tym bardziej że mieli sporo czasu na przygotowanie.

Edit : powróciły już wszystkie kanały z wyjątkiem Ale Kino+ SD.

Tak, tak. Według ciebie Multimedia wszystko robi źle, więc z góry zakładasz że to ich wina. Nie ma to jak stronniczość. :P Pewnie nie obchodzi cię, że prawie wszyscy mieli problemy z kanałami NC+. Bo ta ubustwiana firma pojęchała na prowizorce - "dajemy zmianę i zobaczymy co się stanie... a problemy się usunie w miarę ich występowania". Nie wiem jak ty, ale solidaryzuję się z naszą kablówką - nie znoszę być stawiany przed faktami dokonanymi. :P Nie pamiętam, żeby ktokolwiek uprzedzał kablówki o jakimś ostatecznym terminie zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam-działa. Leci właśnie "Bullit" ze Stevenem Mcqueen-em :)

A teraz ciekawa informacja:już wkrótce Multimedia zadebiutuje w usłudze OneGuide w ramach programu Xbox Preview na konsoli Xbox One. Stosowne umowy już zostały podpisane. :)

Obsługiwane w Polsce sieci to: Astra 19.2 Kanały Niezakodowane, Astra 19.2 Wszystkie Kanały, Cyfrowy Polsat, DVB-T, DVB-T National Lineup, Multimedia Polska, NC+, Orange Polska, Telewizja na Kartę HD, Telewizja na Kartę SD, Toya, TVP (Astra), UPC Kaon, UPC MediaBox, Vectra.

Polega to na tym że przez HDMI podłączamy tuner/dekoder danej sieci do Xboxa i korzystamy z sygnału telewizyjnego oraz z aplikacji min.wyszukiwarki stacji,rozbudowanego EPG.

Tutaj działanie tej funkcji na przykładzie DirecTV :

1123545_oneguide.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli żeby najnormalniej w świecie pooglądać sobie TV trzeba mieć włączony dekoder, konsole xbox one no i TV tak? Może jeszcze pralkę, żelazko trzeba będzie włączyć? Rachuneczek za prąd będzie śliczny, dostawcy prądu już zacierają rączki :).

 

danielpes5 co do problemów z odbiorem C+ to niestety nie miałeś racji, wskoczyłeś na MM a okazało się, że to wina nc+ była.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznaje : to wina NC+. Ale abonament płacę komu ? Multimedii. Przerwa w dostawie sygnału upoważnia do złożenie reklamacji. :read: I upuście na abonamencie w stosunku 1/30. :wink:

Ale cicho bo zaraz Draco z motyką wyskoczy że nie prawda :lol2:

Abonament płacisz za dostęp do całej bazy kanałów, a nie za kilka z nich. Już widzę, jak Multimedia uwzględnia tą reklamację. :lol2:

 

Niby co według mnie jest nieprawdą? Anie razu nie twierdziłem, że nie ma problemu. Dostrzegam go. Tylko, że ja pismo ze skargą skierowałem bezpośrednio do nadawcy kanałów. W sumie to dla nich wygodna sytuacja. Też bym tak chciał. Czyli schrzanię coś, a potem zwalę na sieć dystrybucji. Tłumacząc, że przecież ostrzegałem. :P

 

Wbrew opinii hejterów, też ponarzekam na Multimedię... Bo miało być uzupełnienie paczki kanałów Polsatu (czekam na SuperStację w cyfrze), TVN'u czy Discovery. Na Fokus TV też niby miało znaleźć się miejsce. Likwidacja jakiegoś kanału, a podobno (?) nawet podwyżka cen. Czy nawet przebudowa "HD". I nic. Cisza. Już nawet plotki nic konkretnego nie mówią. :/ Widać nadal boją się wywalić 1-2 kanały z analoga, żeby zadowolić klientów DTV. :roll:

 

No i kiedy ruszą coś w kwestii Cnemaxów w HD? Sporo ciekawych produkcji ostatnio, a my musimy się męczyć z tym SD. Niby pisałem do HBO. Ale oni twierdzą, że inicjatywa leży po stronie Multimedii. HBO Polska podobno oferuje im atrakcyjne warunki. Nie ma rady, piszcie listy do Multimedii z prośbą o włączenie Cinemax w HD. Ja praktycznie co tydzień ślę prośbę. Nie na zasadzie, "kopiuj i wklej" - staram się wynajdywać nowe, sensowne argumenty. Ostatnio naskrobałęm "nuda na kanałach ogólnych", albo "obraz Cinemaxów SD na ekranie 55" wygląda gorzej niż połączenie Skype z kamerką za 20zł". Rozważam nawet wysłać wypowiedzenie z tego powodu w najbliższym czasie. ;)

 

BTW, fajnie że powrócili do promocji za FilmBoxy. Inaczej nie opłacałoby się przedłużać. A czasem coś ciekawego poleci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Likwidacja jakiegoś kanału? To ja dziękuję, lepiej niech zostanie tak jak jest.

Bo jak znowu nam zafundują powtórkę z rozrywki... np Fokus TV zamiast National Geographic, Polsat Romans zamiast FOX czy jakieś Disco Polo Music zamiast MTV Hits to będę bardzo niezadowolony.

Ostatnio zamienili paczkę wartościowych kanałów BBC na niepełną paczkę CBS (bo darmochów z DVB-T nie liczę). Także może rzeczywiście - niech lepiej już nie gmerają przy ofercie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...