Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

draco_san, bez przesady, nie do jednego...takim hardcorem nie jestem :P Co do nowego dekodera, to ja już taki posiadam od czerwca i moim zdaniem jest zdecydowanie lepszy od tych starszych. Szybciej pracuje, zmienia kanały bez większych problemów. U mnie "tyż" już nie świeci HBO :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie @neuron. ;) Wygląda trochę jak Mediabox NC+. A kurzu się nałapie do środka, że hej. :roll: A jak się sprawuje? Jakieś większe zmiany?

Na razie robię listę kanałów.Później zrobię fotkę menu,ale chyba taki same jak w tych 3831 bez pvr.

 

 

 

 

 

sv6f12.jpg

 

 

 

30arfuv.jpg

 

Technik powiedział że wszyscy którzy mają te nowsze dekodery a wymieniają je na PVR .Dostają te z 500gb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Menu jest takie samo we wszystkich dekoderach ADB. PVR wiadomo mają opcje nagrywania, modele 3831 posiadają jeszcze jakieś ustawienia związane z oszczędzaniem energii.

Dokładnie,technik mi wyłączył bo po upływie czasu dekodera nie można włączyć pilotem .Trzeba wyłączać z prądu i po ponownym włączeniu można to włączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@neuron:

Dzięki. Ale nie o menu (to jest zawsze takie samo) mi chodziło, ale funkcjonalność. Działa szybciej, np. przełączanie kanałów itp?

 

Ogólnie TiVik prezentował by się lepiej powieszony na ścianie. Głośniki nie przysłaniają ci obrazu? Plus dla ciebie za PS4. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie właśnie przedłużyłem umowę.Wcześniej poszło wypowiedzenie.Dostałem internet 20 mb/s + Maxbox.Okres trwania 12 miesięcy,cena 62,97.Co sądzicie (przed wypowiedzeniem proponowali net 12 mb/s + superbox).Jak dla mnie całkiem w porządku.Czy jednak można było więcej ugrać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@neuron:

Dzięki. Ale nie o menu (to jest zawsze takie samo) mi chodziło, ale funkcjonalność. Działa szybciej, np. przełączanie kanałów itp?

 

Ogólnie TiVik prezentował by się lepiej powieszony na ścianie. Głośniki nie przysłaniają ci obrazu? Plus dla ciebie za PS4. :D

 

Zapewne lepiej ale kable by zwisały.Chyba lepiej śmiga i nie zawiesza sie,ale mam go dopiero kilka godzin i ciężko coś więcej napisać.Z głosnikami jest ok ale przymierzam się do kupna porządnego zestawu kina domowego.

 

anttys:nie chciałeś żadnych kanałów premium? sama oferta jest ok.Oni chyba każdemu co ma net 12 proponują zwiększenie do 20 mbs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślicie że ktoś w MM siedzi z gazetką Tele Tydzień i wprowadza dane, które widzicie w EPG? :D

Operator kablowy nie ma nic wspólnego z treścią, którą widzimy w EPG, mogą zmieniać nazwy kanałów ale treść EPG mają dosyłaną.

Przykładowe firmy, które się tym zajmują

http://www.evio.info/project/eepg-dosyl-metadanych-epg/

http://www.globalepgs.info/gepg/pl/EPG+ ... nials.aspx

Wiele razy ramówka na jakimś kanale była zmieniana a w EPG pozostawało bez zmian, firma która to dosyła widać słabo się przykłada do aktualizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...