Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj montaż między 16 a 18. Dam znać co i jak. :)

 

EDIT: Niestety dostalem stary dekoder z dyskiem 250 giga. Nie maja na stanie nowych. Jestem w kontakcie z przedstawicielem i mam do niego zadzwonic w przyszlym tygodniu w sprawie wymiany na nowy. Ponoc teraz dekodery dostarcza firma zewnetrzna i nie maja na to juz takiego wplywu jak kiedys. Jak doplyna dekodery z Chin to bedzie wymiana. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było czytać uważnie temat. Już nie raz o nim wpominiano. ;)

 

Z innej beczki... Właśnie wyszło, że TV Republika dogadała się z NC+ i dołączyła do oferty tego operatora. A jako, że negocjacje były prowadzone równolegle z Multimedią. Pozwala przypuszczać, że z naszą siecią też wkrótce dojdą do finiszu. Choć osobiście wolałbym, żeby ponownie do porozumienia nie doszło. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie tematu ID Discovery w analogu o którym kiedyś już pisałem:

 

Aktualności 10.09.2014r.

Uprzejmie informujemy, że z dniem 10.09.2014r. do oferty telewizyjnej Multimedia Polska dołączy nowy program: ID Polska.

ID to prawdziwe historie zbudowane na tajemnicy, napięciu i dramaturgii oraz wszystkim, co nie pozwoli odejść nam od telewizora: na intrydze, namiętności, zemście, morderstwie, pieniądzach oraz pożądaniu. To intrygujące opowieści, przedstawiające osobiste relacje przyjaciół, rodzin oraz bliskich ofiar, dzięki którym widzowie będą mogli z bliska doświadczyć ich dramatu.

W ofercie programowej Telewizji Kablowej CATV obowiązującej w: Brodnica, Dąbrowa Białostocka, Darłowo, Giżycko, Łapy, Nowa Ruda, Olsztyn, Orzysz, Międzychód, Malbork, Nakło nad Notecią, Poddębice, Świdnica, Ruciane Nida, Skwierzyna, Strzelce Krajeńskie, Sępólno Krajeńskie, Sztum, Tarnów, Wołów, Wysokie Mazowieckie wprowadzony zostanie nowy kanał ID Polska w zamian za kanał telewizyjny Mango24. Kanał Mango24 wciąż dostępny będzie w ofercie Telewizji Cyfrowej.

Informujemy również, że zmiany w/w kanałów nie stanowią zmiany Oferty Usług Operatora Multimedia Polska S.A. Gwarantowana Państwu, w ramach Umowy Abonenckiej o świadczenie Usługi Radia i Telewizji

 

źródło: http://www.multimedia.pl/object.php/act ... 41b2affdbb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak nie. Negocjacje TV Republiki z Multimedią wcale nie były prowadzone, jak się okazuje.

 

- Chcemy ponownie rozmawiać z Multimediami na temat dystrybucji naszego kanału - zapowiada Radosław Dobrzyński, dyrektor generalny stacji.
Nadawca Telewizji Nadawca Telewizji Republika przewiduje w najbliższym czasie rozwój dystrybucji. Jak mówi Dobrzyński, stacja na obecnym etapie rozwoju może utrzymać się z przychodów z reklam, a do tego potrzebny jest duży zasięg. W tym momencie wynosi on 19,3 proc. w całym kraju. - Niektórzy operatorzy decydują się umieścić nas w niższych pakietach, inni nie chcą, bo jest to niezgodne z ich strategią rozwoju - mówi Radosław Dobrzyński.

 

Tak było w przypadku sieci kablowej Multimedia Polska. Nadawca prowadził z operatorem rozmowy o dystrybucji TV Republika na początku roku, jednak sieć nie była zainteresowana kanałem. Bronisław Wildstein, były prezes zarządu Telewizji Niezależnej, informował w kwietniu, że Multimedia nie chcą dodać stacji do oferty z przyczyn politycznych.

 

Radosław Dobrzyński zapowiada, że chce ponownie rozmawiać z operatorem. - Wpisuje się to w nasz plan rozwoju dystrybucji. Mam nadzieję, że na podstawie sukcesów, które udało się do tej pory dokonać, pozycja Multimediów wobec TV Republika ulegnie zmianie - zapowiada Dobrzyński.

Dla mnie to raczej dobra wiadomość, tzn. że jeszcze się nie dogadali. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to, ze dla tego HBO nie ma epg i nic nie mozna nagrac.

 

Nie takie rzeczy ze szwagrem się robiło :lol2::lol2:

Kilka m-cy temu odkryłem funkcję nagrywania niezależną od EPG.

Menu -> Nagrania -> Planowane nagrania. Z tego poziomu naciskasz przycisk nagrywania. Wyskakuje okienko, w którym wybierasz kanał i czas w jakim ma nagrywać.

 

Jednej rzeczy się jednak obawiam. Jak wyłączą te HBO na k. 9 to zapewne nagrania też znikną (tak jak wcześniej opisywany przez ze mnie przypadek). I nagranie będzie na liście, ale będzie czarny obraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...