Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Kto powiedział, że wszystko oglądamy? Przy tej ilości kanałów nie da się oglądać wszystkiego. Ja wybieram głównie najlepsze pozycje. Najczęściej oglądam kanały premium i sport. Ale bardzo lubię też muzyczne VH1 Classic i MTV Rocks oraz Travel Ch. Prawie pełny pakiet mam dla możliwości wyboru, a nie oglądania non-stop. Lubię mieć ten wybór, bo nie jestem skazany na to, co mi serwują główne stacje. Myślisz, że jak jakiś bogacz ma samolot, jacht i kilka samochodów, to ze wszystkiego korzysta? Nie, przez większość czasu stoją nieużywane. Płaci się za luksus wyboru i to jest właśnie najlepsze. Z płatną telewizją jest podobnie.

 

Myślisz też, że tylko przesiadujemy przed TV? Ja na pewno nie. Mam bogate życie zawodowe i towarzyskie - sporo też podróżuję. Aktualnie w wolnym czasie zajmuję się budową regałów do pokoju z hobby. Co mi nie przeszkadza w tym czasie oglądać np. relacji z meczów MŚ w siatkówce. Lub na cały regulator klasyków z VH1. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do was pytanie bo kończy mi sie umowa z koncem września mam net 6mb/512kb (wysyłu niestety)i DTV pakiet superbox ale wybrakowany bo nie jest zmodernizowana siec umnie Place 65 zł umowe mialem na 13 miesięcy

Ciekawe Co mi zaoferuja w Bok-u czy lepiej napisac na FB gdzie dostane lepszą oferte czy nie? prosze o opinie na ten temat:)

Ps

jestem byłym klientem Streamu

W rzeszowie w MM jest int. 12 Mb iTV 122 programy cena 56zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do was pytanie bo kończy mi sie umowa z koncem września mam net 6mb/512kb (wysyłu niestety)i DTV pakiet superbox ale wybrakowany bo nie jest zmodernizowana siec umnie Place 65 zł umowe mialem na 13 miesięcy

Ciekawe Co mi zaoferuja w Bok-u czy lepiej napisac na FB gdzie dostane lepszą oferte czy nie? prosze o opinie na ten temat:)

Ps

jestem byłym klientem Streamu

W rzeszowie w MM jest int. 12 Mb iTV 122 programy cena 56zl

ja jestem z Sanoka więc niewiem jak umnie jest za tydzień się wybieram do bok-u to się dowiem co i jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na profilu FB kanału Polsat Viasat Explore jest informacja, iż kanał jest dostępny w sieci Multimedia Polska. Istna paranoja z tą firmą :D

Widać że tego "profilu" nikt nie ogarnia. To jest tak jak z reklamą żużla w sieci UPC. Transmisji z Ekstraligi próżno szukać w tej sieci gdyż brak tam jedynego kanału na którym owa liga leci-czyli Nsport+. Osoby odpowiedzialne za marketing nie mają absolutnie żadnego pojęcia o swojej pracy. Stąd pełno takich lapsusów.

Co do AXN Black to chodzi dobrze w mojej lokalizacji (Szczecin). Chociaż "jakość" tego kanału wypala gałki oczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał jest dostępny w Multimedia, niestety tylko w niektórych miejscowościach, nie w całym systemie. Pracujemy nad tym, aby kanał był dostępny dla wszystkich Abonentów. Pozdrawiamy

tąka wiadomosc dostałem od CBS Reality na FB ciekawe jakie to miejscowości? I ciekawe czy jest to tak samo z CBS Action?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na profilu FB kanału Polsat Viasat Explore jest informacja, iż kanał jest dostępny w sieci Multimedia Polska. Istna paranoja z tą firmą :D

Ale ten kanał jest dostępny w usłudze mmtv.pl, a także w ofercie analogowej MMP w niektórych miastach. Osoba na FB nie potrafi zadać konkretnego pytania, więc nie otrzymała konkretnej odpowiedzi. Powinna zapytać o dostępność kanału w usłudze DTV lub IPTV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami mam wrażenie,że na forum są osoby mające jakiś interes aby bronić MM.

Modernizacja sieci ??? A co to obchodzi abonenta !!!W dobie wchodzenia na rynek telewizorów 4K sieć kablowa Multimedia ma zaledwie dwadzieścia kilka kanałow

HD na 180.Jaka to proporcja?? Nawet programy HD TVN-u,które na rynku istnieją dobre kilka lat nie znajdują zainteresowania władców Multimedii.

Mam dobrej klasy TV i nie mam zamiaru oglądać programów SD które to MM oferuje nawet jako nowe/np.Stopklatka/.Program CBS Drama to prawdziwy dramat,nie dość że "klatkuje" to jakość kasety VHS.Itd,itd,itp.Od nas abonentów zależy ,czy będziemy godzić się na taki stan rzeczy czy nie.To my utrzymujemy tą firmę,a nie firma nas.Po co nam 180 programów ? Wystarczy 100, z tego 50 HD. Nie ma miejsca ?? A na TVP seriale,MTV Polska i Viva Polska są po 2 miejsca ?!

Skandal i tyle !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...