Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Orientuje się ktoś czy w Vectrze będzie dostępny moduł CAM i ewentualnie od kiedy?

Oficjalnie Vectra nie planuje wprowadzenia modułu CAM.

 

Ostatnio będąc w BOK natrafiłem na ulotkę z zagadnieniami technicznymi oraz krótkimi opisami jak sobie radzić i co sprawdzić jeżeli jakaś usługa nie działa. W tej ulotce był także opisany moduł CAM i potencjalne problemy, usterki z nim związane. Zapytałem pani z BOK dlaczego w ulotce jest mowa o module CAM skoro w Vectrze tego nie ma? Czyżby planowali wprowadzić ? Odpowiedziała mi że nie wie dlaczego to wydrukowali i nic jej nie wiadomo na temat wprowadzenia modułów CAM.

 

Bardzo dziękuję za odpowiedź.

 

Mam również inne pytanie, przymierzam się do złożenia im wypowiedzenia i chciałbym się dowiedzieć jaką cenę mogę wynegocjować za pakiet Platynowy+PVR+SNO+Canal+ PREMIUM Sport & Film.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim właśnie testuje łącze 100 Mb/s i niestety jestem rozczarowany :( . Dostałem cisco EPC3928(vectra nie daje możliwości wejścia w zaawansowane ustawienia) i póki co testy na wifi wskazują 25-40 Mb/s. Cokolwiek chcesz zmienić musisz dzwonić na infolinie :jupi: Jeszcze będę testował kablowo i wieczorkiem na innych laptopach aby wykluczyć winę mojego sprzętu. W sumie cena ta sama a internet nieco szybszy ale czy warto w takiej sytuacji wiązać się lojalką na rok? Zastanowię się jeszcze.

 

Edit Na kablu wygląda, że jest w granicach 75-90. Podkreślam, że to testy na moim już nie pierwszej generacji laptopie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim właśnie testuje łącze 100 Mb/s i niestety jestem rozczarowany :( . Dostałem cisco EPC3928(vectra nie daje możliwości wejścia w zaawansowane ustawienia) i póki co testy na wifi wskazują 25-40 Mb/s. Cokolwiek chcesz zmienić musisz dzwonić na infolinie :jupi: Jeszcze będę testował kablowo i wieczorkiem na innych laptopach aby wykluczyć winę mojego sprzętu. W sumie cena ta sama a internet nieco szybszy ale czy warto w takiej sytuacji wiązać się lojalką na rok? Zastanowię się jeszcze.

 

Edit Na kablu wygląda, że jest w granicach 75-90. Podkreślam, że to testy na moim już nie pierwszej generacji laptopie :D

 

Obojętnie w jakiej sieci prędkość łącza zaleca się sprawdzać po kablu, mieszkając w bloku gdzie prawie w każdym mieszkaniu jest jakiś router wifi ciężko jest "wyciągnąć" maksymalną prędkość. Poza tym, żeby zbliżyć się do 100 Mb/s lepiej jest mieć w komputerze kartę sieciową 1 Gb/s niż 100 Mb/s.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@FIL: jeśli masz kartę bezprzewodowa w laptopie, pracująca w standardzie G lub N150 to zapomnij, że na lapku wyciągniesz 100mbps. Do tego potrzebna jest karta pracująca w pełnym N300 i synchronizujaca się na 150Mb/s.

 

Odnośnie tej nowej oferty, może w końcu wprowadza moduły cam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa oferta dostępna będzie od piątku - 19 września 2014 roku. W ofercie telewizyjnej pojawi się nowy pakiet "Super HD". Wypełni on sporą przestrzeń, jaka pojawiła się wraz ze wzrostem liczby oferowanych przez Vectrę programów, pomiędzy dotychczasowymi pakietami Platyna (154 programów) oraz VIP (wszystkie 202 programy oferowane prze operatora). Super HD to 181 programy, w tym 47 w wersji HD. To również super oferta dla miłośników sportowych emocji, bo zawiera aż 27 kanałów z różnych dziedzin sporu z 11 programami w wersji HD. Pakiet Super HD to także super oferta filmowa (31 programów w tym 9 w wersji HD) z projekcjami kanałów HBO oraz Filmbox. A co więcej klienci tego pakietu otrzymają HBO GO i Filmbox Live za darmo w ramach abonamentu, czyli możliwość oglądania najlepszych filmów i seriali na żądanie, również poza domem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kfm877 juz sobie posprawdzałem co i jak. Mój lapek to juz weteran. Na nowym znajomego hula elegancko. Mi tam starczy to co jest. Najlepsze to to, że zasięg wi fi jest konkretny i nawet na parterze mam zasięg a mieszkam na 3 piętrze :jupi:

Co do nowej oferty to wygląda na połaczenie platyny i sno + fimbox. Przekonamy się już niedługo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...