Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Vectra ma sporo klientów i tam wszystko trwa z opóznieniem,aale generalnie zasada jest taka że im klient płacił wyższe rachunki za usługi i dokonywał opłat terminowo i był bezproblemowy,to do tych dzwonią najszybciej.Jeszcze też w dużej mierze zależy to od lokalizacji abonenta,są miejsca dla operatora mniej i bardziej ważne.Np do mnie już po kilku dniach dzwonili też i z tego powodu że u mnie również jest dostępny UPC,także wiesz,to wszystko jest zależne i na to nie ma reguły,z resztą każdy wie że szybkość działania Vectry i obsługa klienta nie są ich mocną stroną..wcale mnie to nie zdziwi jak dopiero w przyszłym tygodniu zadzwonią do Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wycofanie wypowiedzenia robi się ustnie na zasadzie oświadczenia woli. Problemu tu nie zrobi żaden operator. Wypowiedzenie musi być natomiast opatrzone własnoręcznym podpisem. Ja wysłałem skan na maila kontakt@vectra.pl oczywiście trzeba się powołać na zmianę regulaminu. Ofertę utrzymaniową wg mnie w porównaniu z ofertą przedstawiciela na nowej umowie maja cienką no ale póki co dzwonili do mnie tylko raz. Zupełnie inaczej wyglądało to w Cyfrze a i pewnie w NC+ wciąż można więcej wytargować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się z nimi gada,to z mojego doświadczenia wynika że nie ma co się godzić na pierwszą lepszą okazję,tylko trzeba trochę ponegocjować i wyczekać,wtedy istnieje spora szansa że uda się wytargować coś korzystniejszego,albo i nie,trzeba wyczuć sprawę,ale tak jak mówiłem,to zależy od wypłacalności klienta,lokalizacji i co się z tym wiąże ewentualnej konkurencji,argumentów i zdolności negocjacyjnych klienta i nawet tego z kim się będzie prowadziło te negocjacje.

EDIT

Dam Ci radę,

Poczekaj jeszcze kilka dni,jeśli nie zadzwonią,to sam zadzwoń na infolinię,lub bezpośrednio do Gdyni,poproś konsultantkę,żeby Cię połączyła z działem utrzymania abonenta,zrobi to na pewno i tam już negocjuj z właściwymi do tego pracownikami,a reszta to już od Ciebie zależy,co tam Ci zaproponują i jak dalej pokierujesz sprawą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o to chodzi że przedłużenie na 2 lata pakietu Sport na Ostro daje mi możliwość oglądania na dodatkowych kanałach PV 1-4 mistrzostw w siatkówce. Mam ten pakiet już u siebie więc pani konsultant zrobiła mi migrację na 2 lata. Zresztą aneks na ten pakiet kończył mi się z końcem października więc przedłużenie było kwestią czasu. A że pakiet Mistrzowski Sport na Ostro na 24 mce za 14,90zł daje dodatkowo 5 kanałów mistrzowskich, więc cena mi się nie zmieni, a i mistrzostwa na dodatkowych kanałach sobie obejrzę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli za sam pakiet sport na ostro płacisz 14,90, to jak uzyskałeś tak niewiarygodnie niską cenę za cały pakiet!? Coś tu nie gra.

 

Po kolei. Oto mój zestaw Vectry :

- Platyna z deko HD + Internet 30 Mpbs (45zł)

- Pakiet Sport na Ostro (14,90zł)

 

Mi aneks na Pakiet Sport na Ostro się kończy w październiku. W Vectrze o ile ktoś dobrze doczytał regulamin jest opcja że można ten pakiet na mistrzostwa świata mieć dokupując właśnie ten pakiet za 14,90 (24m) lub 19,90 (12m). Ze względu na to że posiadam ten pakiet u siebie, a mi umowa się kończyła na ten pakiet, a nie chciałem sobie podwyższać abonamentu to zgodziłem się na przedłużenie umowy na pakiet Sport na Ostro o kolejne 24m. Z tego wynika, że nie zmieni mi się cena ogólna (59,90), co prawda nie będę mieć umowy na pakiet Sport na Ostro na rok tylko 2 lata, ale za to uzyskam dostęp do rozgrywek siatkarskich. Ot, cała filozofia :)

 

A jeśli ktoś chce zapytać czemu za to płacę tylko 59,90? Odpowiadam : Vectra ostatecznie pod koniec września 2013r. przejęła moją lokalną kablówkę. Abonentom tejże kablówki przedstawiła ofertę specjalną i z niej skorzystałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 3138cdx pisałem już tutaj kilka razu. Ogólnie sprzęt jest w porządku. Przede wszystkim mniejszy i lżejszy od tych serii 58xx. Łatwiej np. kurze zetrzeć pod nimi :-) Irytujący jest wyświetlacz, który świeci mocnym, niebieskim światłem. Użytkownicy, którzy lubią ciemność podczas snu muszą albo wyłączyć zasilanie albo zastawić wyświetlacz np. kartonikiem. Innym rozwiązaniem jest naklejenie ciemnej ale przezroczystej taśmy. Poza tym, pod dekoder nakleiłem filcowe podkładki, które nie przenoszą wibracji dysku. Normalnie jest on niewielki, ale lubię ciszę, tak samo jak ciemność :-) Podkładki można za śmieszne pieniądze dostać w sklepach typu Nomi, Practiker. Jako, że wcześniej miałem dekoder 5810CDX to poza tym nie widzę innych różnic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli ktoś chce zapytać czemu za to płacę tylko 59,90? Odpowiadam : Vectra ostatecznie pod koniec września 2013r. przejęła moją lokalną kablówkę. Abonentom tejże kablówki przedstawiła ofertę specjalną i z niej skorzystałem :)

 

To była chyba faktycznie jakaś mega promocja, typu np. net za 1zł na całą umowę, bo sama platyna z HD tyle kosztuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://88.156.222.97/FIVB/images/img2.jpg

 

dostałem maila że mogę wykupić Mistrzowski Pakiet Sport na Ostro za 14.90zł na 24 miechy... i wtedy mogę oglądać MŚ w siatkówkę... Abonenci którzy mają VIP ( SnO w pakiecie ) lub SnO już wykupione nie mają możliwości oglądania siatkówki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://88.156.222.97/FIVB/images/img2.jpg

 

dostałem maila że mogę wykupić Mistrzowski Pakiet Sport na Ostro za 14.90zł na 24 miechy... i wtedy mogę oglądać MŚ w siatkówkę... Abonenci którzy mają VIP ( SnO w pakiecie ) lub SnO już wykupione nie mają możliwości oglądania siatkówki...

 

Ja przedłużyłem umowę na pakiet SnO i dzięki niemu będę oglądał mistrzostwa... chyba dalej nie rozumiesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli ktoś chce zapytać czemu za to płacę tylko 59,90? Odpowiadam : Vectra ostatecznie pod koniec września 2013r. przejęła moją lokalną kablówkę. Abonentom tejże kablówki przedstawiła ofertę specjalną i z niej skorzystałem :)

 

To była chyba faktycznie jakaś mega promocja, typu np. net za 1zł na całą umowę, bo sama platyna z HD tyle kosztuje.

 

 

Wg cennika i ulg jakie mam w regulaminie ofert specjalnej mam tak :

 

- Dekoder HD - 20zł

- Pakiet Platynowy - 18zł

- Internet 30 Mbps - 7zł

- Pakiet SnO - 14,90zł

 

Razem : 59,90zł/mc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...