Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów,

 

Podepnę się pod temat i posłucham Waszych opinii. Tytułem wstępu: czekałem i czekałem aż Vectra mnie powiadomi o zmianie regulaminu i się doczekać nie mogłem. Zadzowniłem więc wczoraj i ku mojemu zdziwieniu konsultant bezczelnie stwierdził, że przecież wysłano do mnie maila. Po dłuższej wymianie argumentów zostałem przełączony do kogoś bardziej kompetentnego, który zaprzeczył słowom poprzednika i obiecał, że mail zostanie wysłany do końca sierpnia. Jakież było moje zdziwienie dziś rano gdy otwarłem skrzynkę:)

 

Pytanie zatem: obecnie mam Platyna HD + SNO + Net 40 mb - całość za 80 PLN. W zasadzie to do szczęścia potrzebowałbym tylko pełnej paczki C+. Jak sądzicie co można wynegocjować? To co mam plus C+ za 100 PLN? Może jakieś inne konfiguracje? PVR, HBO oraz inne pakiety mnie nie interesują, net w zasadzie mi wystarcza ta prędkość. Jakieś sugestie?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja jutro zadzwonie bo email przyszedł. Nie żebym na niego czekał ale skoro można zadzwonić to czemu nie:-). Net mi pewnie podwyższą i coś do tv dorzucą.

Madekp cieżko było czy dali od razu? Szczerze to paczka fajna ale ja nie lubie długo gadać przez telefon więc mam nadzieję, że szybko pójdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

A ja mam pytanko - czy te oferty od vectry które dostajecie w związku ze zmianą regulaminu, są na stałe? tzn. taka cena przez 6 miesięcy a potem inna? czy przez 2 lata. I czy nie ma przypadkiem jakiś kruczków w tych ofertach bo są podejrzanie niskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wcześniej trzeba koniecznie wypowiedzieć umowę czy można od razu zadzwonić żeby dostać dobrą propozycję?

 

I drugie pytanie czy ktoś dostał od Vectry lepszą ofertę, większy pakiet ale w niższej cenie, czy tylko lepsze pakiety ale cena albo ta sama albo nieco wyższa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj zdecydowałem się podpisać nową umowę po porannej rozmowie z utrzymaniem klienta a to finał naszej rozmowy. PLATYNA HD PVR + 60mb, multiroom, SNO, Canal+Platinum - KOSZT 111,70 Jestem happy.

 

Jakie miasto?

 

W wawce niestety zaproponowali mi o wiele gorsze warunki:

 

Platyna (multiroom PVR + HD) + SNO + 60Mb = 106zł

Platyna (multiroom PVR + HD) + SNO + 60Mb + C+ = 146zł

Platyna (multiroom PVR + HD) + SNO + 100Mb = 132zł

 

Dziś jestem już umówiony na wizyte w salonie i składam papier :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że to zależy od oferty jaką się wcześniej miało, vectra raczej nie zgodzi się na niższe rachunki, jedynie dorzuci pakiety ale cena ta sama albo nieco wyższa, poprawcie mnie jeśli źle myślę albo ktoś miał inaczej.

Absolutnie się nie zgodzę- ja mam coraz niższe rachunki :). Podstawa to WYPOWIEDZENIE, telefon z biura utrzymania klienta(sami dzwonią po złożeniu wypowiedzenia) oraz twarde negocjacje. To im powinno zależeć na Was, a nie odwrotnie. Powodzenia i nie bójcie się składać wypowiedzeń- w BOK-u mają specjalny formularz, cała operacja trwa kilka minut i jest bezbolesna :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@FIL

Szczerze mówiąc rozmowa była krótka i rzeczowa. Ja przedstawiłem co oczekuję, tzn zostawiają mi to co mam tyle, że w niższej cenie niż płaciłem albo dorzucają coś lepszego w cenie podobnej. Propozycja pana Remigiusza była taka obniżają mi SNO Z 9,91 na 6,90 czyli 3 zł mniej reszta pozostaje lub zwiększy internet dwukrotnie z 30 na 60mb za całe 4zł więcej niż płaciłem. Moja odpowiedź była taka. Obniżacie SNO i biorę neta 60mb za 4zł więcej. Naprawdę konsultant był konkretny, pierwszy raz się z takim spotkałem.

 

@aquanta

Lokalizacja Białystok tak jak napisane po lewej stronie obok nicka. Pakiet Tv platyna +60mb cena wszędzie jest 94zł tylko teraz zależy od konsultanta ile da upustu 10zł czy 20zł. Oczywiście dochodzi SNO ZA 6,90 nic mniej powiedział, że dać nie może + multiroom zależy jaki dekoder.

 

@tommybb

Umowa podpisana na 2 lata po dwóch latach cena cennikowa, dlatego trzeba pilnować końca terminu i znowu dzwonić. Ja wypowiedzenia nie składałem ale zasugerowałem, że mam przygotowany scan wypowiedzenia do wysyłki poprzez e-maila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@FIL

@aquanta

Lokalizacja Białystok tak jak napisane po lewej stronie obok nicka. Pakiet Tv platyna +60mb cena wszędzie jest 94zł tylko teraz zależy od konsultanta ile da upustu 10zł czy 20zł. Oczywiście dochodzi SNO ZA 6,90 nic mniej powiedział, że dać nie może + multiroom zależy jaki dekoder.

 

Wygląda na to, że multiroom + C+Platinium dostałeś za ~30zł, więc bardzo dobra cena, bo sam C+ cennikowo to 49.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aquanta

 

C+Platinium wogle nie brał pod uwagę, ponieważ mam to już parę ładnych lat około 4 i tego pakietu nie ruszał. Przechodzi mi on cyklicznie co 6 m-cy z ceną gwarantowaną przy podpisaniu umowy 24,99zł Dlatego tego pakietu nie mam zamiaru ruszać, bo takiej ceny nigdy nie dostanę sam mi tak powiedział

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przechodzi mi on cyklicznie co 6 m-cy z ceną gwarantowaną przy podpisaniu umowy 24,99zł

 

To skąd taka oferta w ogóle się znalazła wcześniej? Dostałeś dobrą ofertę ale prawda taka że tą wcześniejszą też miałeś bardzo dobrą, też poprzez negocjację taką wywalczyłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja obecna oferta to:

Platyna HD PVR + 60mb + SNO = 107zł

 

Po wczorajszym telefonie konsultantka po kilku propozycjach zaproponowała mi:

Platyna HD + 30mb + SNO + C+ = 129zł - nie zgodziłem się

 

Dziś dzwoniłem i konsultant zaproponował mi:

Platyna HD + 40mb + C+ = 135zł - nie zgodziłem się

 

PS: Konsultant powiedział, że nie skąd koleżanka wzięła taką kwotę ;)

 

Jak widać każdy może coś innego zaproponować. Mi głównie zależy na C+ ale cena jest nie do ruszenia. Paczek nie ma z C+ jest tylko jedna pełna.

Będę dzwonił i może uda się zejść do około 120 zł.

 

Przy rezygnacji mam możliwość wzięcia nc+ za 69zł + internet Vectra 30mb za 44zł (promocje mogą być zależne od regionu) = 113 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...