Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Po ulewie z burzami w Żarach, na jednym z osiedli, od godziny 15 leżą wszystkie usługi Vectry. Przy każdej większej ulewie czy burzy jest jakiś problem. Ludzie oczywiście poczekają sobie do rana czy do której tam. No tak, Vectra - Dajemy więcej.. wątpie, by komuś się udało odliczyć to z rachunku, ten czas bez usług z winy operatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Skierniewicach Vectra uruchomiła VoD, nareszcie... pojawiło sie natomiast małe "ale". Otóż mam dwa dekodery, na jednym z nich, który jest bardzo bliszko "puszki" Vectry wszystko działa, śmiga jak ta lala. To "ale" dotyczy drugiego dekodera, który jest podpięty do kabla niemalże na drugim końcu mieszkania. Niestety przy przeprowadzce ok 10 lat temu do obecnego mieszkania nie położyłem nowych kabli tylko zostały te co były czyli jakiś stary cienki koncentryk. Dekoder normalnie odbiera programy telewizyjne ale VOD jak i Portal Vectry nie chce się uruchomić za chiny - wykskauje komunikat E13 - brak dostępu do usługi VOD. Jak podłączę ten dekoder do gniazka, które jest bliżej puszki Vectry to VOD się uruchamia. Jest na to jakaś rada czy tylko zostaje kłaść nowe kable?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pakiet VIP + internet 8/16 Mb + multiroom i płacę za to wszystko 192 zł.

Do końca lipca możemy jeszcze wypowiadać umowę bez kosztów.

Jak wypowiem umowę to otrzymam lepsza ofertę ?

Co o tym myślicie ?

Wypowiedzenie umowy, telefon z biura utrzymania klienta i negocjuj :). Na pewno masz szansę na dużo lepszą ofertę, tańszą o 30-40 złotych. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Skierniewicach Vectra uruchomiła VoD, nareszcie... pojawiło sie natomiast małe "ale". Otóż mam dwa dekodery, na jednym z nich, który jest bardzo bliszko "puszki" Vectry wszystko działa, śmiga jak ta lala. To "ale" dotyczy drugiego dekodera, który jest podpięty do kabla niemalże na drugim końcu mieszkania. Niestety przy przeprowadzce ok 10 lat temu do obecnego mieszkania nie położyłem nowych kabli tylko zostały te co były czyli jakiś stary cienki koncentryk. Dekoder normalnie odbiera programy telewizyjne ale VOD jak i Portal Vectry nie chce się uruchomić za chiny - wykskauje komunikat E13 - brak dostępu do usługi VOD. Jak podłączę ten dekoder do gniazka, które jest bliżej puszki Vectry to VOD się uruchamia. Jest na to jakaś rada czy tylko zostaje kłaść nowe kable?

Najlepiej położyć nowy kabel, inne rozwiązania to tylko leczenie skutków a nie przyczyny, ale sprawdź wpierw czy ten dekoder teraz czasem nie masz podłączony do wyjścia, które ma zablokowany kanał zwrotny, wówczas na pewno VOD nie zadziała. Żeby to sprawdzić najprościej w owej "puszce" zamienić na próbę kable poprowadzone do pokoi gdzie masz dekodery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem wczoraj pismo od Vectry w związku ze zmianą regulaminu (termin 31.08) jutro mam zamiar iść złożyć rezygnację i tutaj pojawia się kilka pytań. Jeśli jutro złożę rezygnację kiedy zakończy się obecna umowa? Przy rezygnacji można od razu oddać cały sprzęt (chce oddać sprzęt jak najszybciej i mieć spokój)? Jeśli złożę jutro wypowiedzenie muszę zapłacić rachunek za sierpień? Z góry dzięki za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy zmianie regulaminu nie obowiązuje okres wypowiedzenia. Istotny jest moment wprowadzenia zmian regulaminu. Jeśli już one zostały wprowadzone to można zerwać umowę w trybie natychmiastowym bez zachowania okresu wypowiedzenia. Takie są zasady ogólne i w takim trybie zerwałem umowę z Vectrą rok temu i przy okazji od razu zawarłem nową na lepszych warunkach. Wszystko załatwiłem w BOK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej położyć nowy kabel, inne rozwiązania to tylko leczenie skutków a nie przyczyny, ale sprawdź wpierw czy ten dekoder teraz czasem nie masz podłączony do wyjścia, które ma zablokowany kanał zwrotny, wówczas na pewno VOD nie zadziała. Żeby to sprawdzić najprościej w owej "puszce" zamienić na próbę kable poprowadzone do pokoi gdzie masz dekodery.

Bingo! Adrian dzięki za radę! Swoją drogą trzeba pomyśleć o położeniu nowych kabli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to przepraszam za wprowadzenie w błąd. Byłem przekonany, że jest jak pisałem. Raz jeszcze przepraszam.

Przy okazji mam pytanie odnośnie moich opłat:

Platyna + PVR 3831CDX + Erotyk + Sport na Ostro + 20 Mb/s = 100,80 zł

Czy zdołałbym coś urwać z ceny? Teraz jedynie rezygnując z erotyka mogę zmniejszyć kwotę o 9,90 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też dostałem już e-maila ze zmianą regulaminu i możliwością rezygnacji do 31.8.2014. I z ciekawości zadzwoniłem na podany nr dwie strony wcześniej do działu utrzymania klienta i oto co mi zaproponowano PLATYNA HD + 60MB za 74zł plus oczywiście możliwość pakietu SNO ZA 6,90ZŁ. Reszta usług ,które posiadam czyli c+platinum pozostaje bez zmian. Aha mam u nich pakiet SNO ZA 9,91 czyli po przyjęciu tego SNO też bym zyskał 3zł mniej niż teraz. Reasumując za 111,70zł mogę mieć dwukrotnie szybszy internet i cenę tylko 4zł więcej od posiadanej obecnie. Jutro koleś ma oddzwonić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzis rowniez dostalem maila o zmianie regulaminu . dzwonilem juz do utrzymania klienta i rewelacji nie ma. obecnie mam Platyne PVR+internet 40 mb za 84,99 . powiedzieli ze nic wiecej nie moga mi dac ewentualnie SNO za 6,49 zl. tak wiec trzeba bedzie zlozyc wypowiedzenie i poczekac na reakcje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich, wątek śledzę od dawna ;). Miałem wypowiedzenie złożone już w maju, bo umowa mi się kończyła z końcem lipca. Dzwonił do mnie kilka razy gostek z numeru z Gdańska, ale akurat nie miał ciekawej oferty. Zadzwoniłem dzisiaj do GU (miesiąc temu dostałem maila z Vectry, że czeka na mnie specjalna oferta i mam się z nimi skontaktować). Dotychczas miałem pakiet Złoty HD + Multiroom SD + 16Mbps, za który płaciłem 102,90zł/mc. Z multiroomu chciałem zrezygnować, bo i tak rzadko z niego korzystamy, chciałem platynę i wyższy upload. Więc ofertę dostałem taką - pakiet Platyna PVR + 60Mbps za 84zł/mc (oficjalnie ponoć 94zł, ale konsultantka dorzuciła 10zł rabatu), SNO za 6,90zł/mc i pakiet erotyczny za 1zł/mc (ale na 12 miesięcy - potem sami wyłączają, reszta oferty na 24 miesiące). Opłat aktywacyjnych za wymianę sprzętu itd. oczywiście brak. Czyli podsumowując pakiet Platyna + PVR + SNO + internet 60Mbps za 90,90zł/mc + erotyk za 1zł/mc, ale tylko na rok ;). Powodzenia w negocjacjach, jak na razie to chyba jestem zadowolony z oferty ;)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wam! Czy ktoś negocjował umowę dot. samej TV (pakiet Złoty albo Platynowy)? Czy Vectra jest w stanie zejść więcej niż te 5zł od cen ze strony internetowej po wysłaniu wypowiedzenia? Wiem, że z jedną usługą za bardzo nie mogę się przepychać z DUK, ale nie wiem czy mam przeciągać te negocjacje w nieskończoność czy się zgodzić na te 5zł.

 

Z góry dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku kilka dni temu pofatygowali sie wkoncu przeslac druczki wplat na kolejne pol roku, ale w kopercie juz nie zamiescili nowego regulaminu, pewnie by ich to kosztowalo wiele sil wyslac wszystko razem, ciekawe na co czekaja, tak czy siak i tak mi sie juz niedlugo konczy umowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...