Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

czytajac wpisy na forum jak to vectra "walczy" o klienta jak sie zlozy wypowiedzenie, złozylem i ja :-)

jak na razie dostalem jedynie list ze rozwiazujac, dziekuja i licza ze sie kiedys znow spotkamy :-)

i gdzie te telefony z dzialu utzrymania? :-)

trzeba szukac innych dostawcow - moze netia...

Pozdrawiam forumowiczow

m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że nie wiem od jak dawna działa u mnie funkcja VOD (raczej od kilku-kilkunastu dni...), ale przyznam, że mnie zaintrygowała. Pomimo, że wcale nie kalkuluje się oglądać oferowanych filmów, ciekawa jest opcja oglądania wybranych programów oferowanych przez BBC, CBS, Discovery czy Viacom - i tu nasuwa się pytanie: Czy u wszystkich oferta tych kanałów jest niekompletna? Widziałem, że są foldery z nazwami programów, ale niestety większość z nich jest pusta - w przypadku Discovery można oglądać np. "Gorączkę złota", innych pozycji już nie bardzo - z kolei MTV chyba nie udostępnia póki co żadnych programów. Czy VOD od Vectry w całym kraju są komplatybilne ze sobą, czy może pojawić się częściowa różnica w jego zawartości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

chcialabym sie zapytac czy jest gdzies dostepny jakis wzor wypowiedzenia umowy z vectra w zwiazku z konczaca sie umową ? umowa mialam podpisana blisko 3 lata temu i koczy mi sie w troche dziwacznie bo w polowie pazdziernika, rozumiem wiec ze na wypowiedzeniu musze wpisac date rozwiazania umowy z dniem 31 sierpnia ze skutkiem rozwiazania na 31 pazdziernika (chyba musi byc zachowany pelny okres rozliczeniowy) ? Czekalam tez na przeslanie zmiany regulaminu ale sie nie moge doczekac, co wiecej nie potrafia mi nawet przeslac nowych blankietow wplat (zawsze wysylali na pol roku).

 

Dziekuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i [beep]a. jak zadzwonili z oferta utrzymaniową to było PLATYNA HD + SNO + telefon 100 min + 40 mb/s = 126 zł. ale podziękowałem bo mówie bedzie lepsza oferta..a dziś dzwonie na BOK i mi mowi PLATYNA HD + SNO + TELEFON 30 min + 30 MB/S = 135,50 zł...

chce iśc jeszcze do stacjonarnego biura...poradzcie co robić, bo bieda..do konca miesiaca mam umowę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ! Od dzisiaj jestem oficjalnym klientem Vectry (przejęła ona moją byłą kablówkę Jarsat Trójmiasto) Ładnie pięknie ale mam kilka pytań ...

- Mam umowę na pakiet złoty a obecnie posiadam stacje z pakietu platynowego a nawet takie XXX ;) czy to jakaś promocja ze strony vectry (przy montażu mnie nie było osobiście żeby wszystko dokładnie wypytać) czy fajny bonus ze strony instalatora ? :D

- Mam dekoder STB HD Vectra 3831CD i mam pytanie jak wygląda usługa VOD czy dekoder powinien być połączony z internetem ? Czy ten dekoder ma moduł WiFi ? (nie mogę doczytać w instrukcji nigdzie :/) Bo coś mi nie wykrywa sieci prosi o aktualizację ...

 

Może dla kogoś pytania będą trywialne ale jak pisze to mój pierwszy dzień z Vectrą i będę bardzo wdzięczny za każdą odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek1991

 

Masz VIP na miesiąc lub dwa ( zależy jak sie uprawnienia zgrają na kartę conax w dekoderze, zazwyczaj następuje to 6-7 danego miesiąca )

Dekoder nie musi być podłączony do internetu. VOD działa po normalnym kablu koncentrycznym ( na dekoderze powinna sie świecić ikona @ )

Modułu wifi ten dekoder na bank nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj po krótkich negocjacjach przedłużenia umowy z BUK dostałem

 

PLATYNA HD + INTERNET 60MB/S za 84 zeta

za SNO Pan chciał dodatkowo 6 zeta ale jakoś mi to aż tak nie potrzebne i zostaliśmy na pierwotnej wersji.

 

Moje próby obniżenia opłaty przez zmianę pakietu na złoty czy obniżenie szybkości neta były bezskuteczne - Pan twierdził że opłaty będą o dziwo wyższe twierdząc że to już nie będzie paczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi dziś dokładnie ta samą ofertę przedstawił platyna hd plus 60 mega za 84 zł. i sno za 6 zł

 

a probowałem negocjować dlaczego ta opłata 6 zł za drugie gniazdo...mówie mu ,,panie kochany, na forum satkurier.pl piszą że to powinno być za darmo'' ale pozostał na swoim stanowisku że to odpłatna usługa i niestety pozostał nieugięty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,Złożyłem rezygnację do końca lipca, mam pakiet Vip,pvr 40mb\s,za 198.90 po paru tel z BUK dzisiaj konkret już był 30.00zł mniej i to samo mam,zawsze warto ich przytrzymać, przynajmniej tak jest z VIPem podobno do sierpnia końca można tyle ugrać to jest rabat na dwa lata,jeśli zapomnę wracam na 198.90zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak umowa jest do 01.11.2014 to do kiedy trzeba dac wypowiedzenie ?? I czemu umowa jest do 1-go, jak nie mogla byc zawarta 1.05.2012, tylko zawarta byla w kwietniu na usluge od 1.05.2012, wiec konczyc sie powinna z koncem pazdziernika, a nie poczatkiem listopada, bo tym samym kolejny miesiac jestem uwiazany... Co oznacza w Vectrze slowo DO ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwonilem dzis w sprawie nowego regulaminu i rowniez dostalem info ze email zostal przekazany do wyslania 16 lipca ,ale narazie nic nie dostalem ,tylko faktura przyszla 16ego.

obecnie mam Plantyne PVR + Net 40/80 za 84,99 , zastanawiam sie czy jak wypowiem im umowe to czy dostane lepsza oferte. ta oferte co obecnie mam dostalem po wypowiedzeniu umowy rowniez w zawiazku ze zmiana reg. w sierpniu 2013. Ale wtedy nie bylo u mnie w bloku konkurencji a teraz jest UPC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...