Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Może i dałem ciała, ale zgodziłem się na 127 zł za to wszystko co wyżej, ale chciałem mieć wcześniej niż wrzesień kanały ze sportu na ostro. Może będzie jakaś okazja do wcześniejszego zerwania umowy bez kosztów, to skorzystam. W stosunku do tego co mam teraz to i tak postęp. No cóż napaliłem się trochę, ale przeżyję. Płaciłem tyle do tej pory za mniej, to płacić mogę dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na Facebooku jak zwykle nie widzą problemu. Każą podać siłę j jakość z dekodera.

 

Tradycja w ich przypadku. Kiedyś próbowałem na ich forum na Facebooku zgłosić awarię w analogu, to się nie dało, bo koniecznie chcieli dane abonenta. A co, jak problem występował wszędzie? To już się nie liczy dla nich, nic nie zrobią dopóki im się nie poda tych danych abonenta. Tylko w tym wypadku podawanie nie miało to większego sensu.

 

Widzę także, że na Facebookowym profilu Vectry jest bardzo dużo wpisów od niezadowolonych klientów z powodu usunięcia tematycznych MTV. Tak się Was tutaj zapytam, czy Wam brakuje tych kanałów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę także, że na Facebookowym profilu Vectry jest bardzo dużo wpisów od niezadowolonych klientów z powodu usunięcia tematycznych MTV. Tak się Was tutaj zapytam, czy Wam brakuje tych kanałów?

 

Mi tych kanałów nie brakuje. I tak ich nie oglądałem Szkoda tylko że zostawili MTV Polska. Ono też powinno zostać usuniete bo to najgorszy kanał z całej paczki MTV. Moim zdaniem lepiej byłoby zostawić MTV Hits i Dance a wyrzucić VIVA PL i MTV PL. No ale jak nie wiadomo o co chodzi.....

Cieszę się że dodano Stars. Dla mnie to ciekawszy kanał niż usunięte 3x MTV.

A co do FB profilu Vectry - tam wszyscy są ze wszystkiego niezadowoleni. Szkoda czasu na czytanie tych bzdur. Jak Vectra włączy kanał szybciej: źle. Krytykują że 20 minut po północy pikselowało albo że jeszcze nie ma EPG. Jak Vectra włączy kanał później też źle. Włączyli już plansze Fokus TV i VoX TV też lament....po co te plansze. Vcale się Vectrze nie dzwię że zlewa to towarzystwo. Jest to garstka malkontektów którymi nie warto zawracać sobie głowy. Jest to nic nie znaczący promil abonentów którzy cIągle marudzą a niczego konkretnego nie wnoszą do dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Disco polo też można podzielić wg mnie na fajne i beznadziejne. Jednak z pewnością stars to nie jest kanał typu polo tv. Co do facebooka to ja nie mam i nie czytam. Raz mi kolega podesłał login i haslo bym sobie poczytal to po 5 min stwierdziłem, że tam jacyś [beep]le siedzą i nic tylko narzekają. Wrażenie jakby nic innego w życiu nie robili tylko tv oglądali i byli do wszystkiego nastawieni mega negatywnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szymon9904: bo jeśli chodzi o analog to stację czołowe są lokalne, więc chcieli znać twoje dane żeby wiedzieć gdzie ewentualnie interweniować.

 

Nie doprecyzowałem. Problem dotyczył całego miasta i tylko tutaj w Żarach, także ja nawet wskazywałem co konkretnie jest nie tak, no ale to nie wystarczyło. Teraz nie wiem jak to jest, nikt z moich bliższych znajomych nie ma już Vectry, także nie ma u kogo sprawdzić ;).

 

Co do 3 kanałów MTV - w mojej opinii kanały te są dość ciekawe (bynajmniej MTV Hits i Dance - przykładowo za sobotnie wieczorne pasma muzyczne), chociaż nie są za bardzo warte płacenia. W Vectrze brakowało mimo wszystko takiego kanału jak Stars.TV i dobrze, że wszedł wreszcie do oferty, a krytyka niektórych ludzi na Facebooku nie ma podstaw - przecież Stars.TV a kanały MTV z UK są kierowane do zupełnie innego odbiorcy ;).

 

@Robert03: MTV Polska jest niestety kanałem gwarantowanym i dlatego nie chcą go od tak wywalić. A szkoda, bo na nim nie ma nic godnego uwagi i tylko zaśmieca dość zapchane już częstotliwości w Vectrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nic nowego nie wniosę do tematu i jestem abonentem innej sieci kablowej to współczuję wam tego, że nie macie już paczki brytyjskiej MTV. STARS TV jest świetna, ale to w ogóle inny content.

Te kanały choć z reklamami i płatne to nie umywają się do naszej Eski czy 4fun'a - premiery są o wiele szybciej i jest wiele artystów o których w Polsce nikt nie słyszał albo lecą tylko w radiu jako "propozycje". @STARS pisał w innym wątku że są teraz bardzo drogie, ale kiedyś ktoś na tym forum pisał, że są trzy razy tańsze od MTV Polska... :roll: Nie wiem czy zmienili cennik, ale życzę wam powrotu tej paczki do oferty. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, posiada ktoś login i hasło do konfiguracji modemu VECTRY Thomson TWG-870 pytałem się ich na FB to dostałem następującą odp: Witamy,

 

Uprzejmie informujemy, że nie udostępniamy Abonentom swobodnej konfiguracji routera. Hasło może Pan zmienić po kontakcie z naszą Infolinią pod numerem 587426500. My także możemy dokonać zmian, w tym celu prosimy o podanie nowego hasła oraz numeru CM MAC modemu. [******]

 

Pozdrawiamy,

Zespół Vectra

 

Mam swój router ale to nie o to chodzi mam potrzebę wejść sobie w ustawienia, więc po otrzymaniu odp naszła mnie pewna myśl że numer CMMAC ma coś na rzeczy wpisywałem go w różnych konfiguracjach ale to nic nie daje. Dobrze że w modemie jest chodziarz jest fizyczny wyłącznik sieci bezprzewodowej bo hasła do Wi-Fi są banalne. (nie mogę zdradzać tego na forum gdyż jest to nie zgodne z regulaminem ale naprawdę wystarczy poszukać i się znajdzie sposób ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vectra z tego co wiem nie umożliwia dostępu do swoich modemów/ruterów. Gdy jest rozłaczony można wejść do niego poprzez dane logowania homeu i homep, ale gdy znajdzie kanał D i U to zasysa konfigurację operatora i już nic nie zmienisz.

 

Blokada jest spowodowana pewnie tym, że za każdą pseudo usługę np. włączenie wifi VECTRA pobiera opłatę. Więc po co user ma sobie sam zmienić skoro VECTRA może go za to skasować.

 

A numer tel podali ci po to, żeby powiedzieć Ci to co ja Ci napisałem i ewentualnie naciągnąć na jakaś usługę.

 

Hasło wifi do tych modemów to najczęściej jest jego numer seryjny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, wiem że vectra nie da hasła do konfiguracji, a hasło możemy sobie np. sprawdzić apk na androida WiFi analyzer adres mac routera przy czym ostatnią pozycje o 1 w górę np. 11:11:11:11:11:12 lub AA:AA:AA:AA:AA:AB bez kropek i all z dużej takie hasło do WiFi ;) prawie w ok. 70%/80% działa.

 

Dzięki i Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...