Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Wypowiedzenie złozyłem 2 meisiaće temu, wiec z tym nie ma problemu. Po prostu w poniedziałek definitywnie kończy się umowa, a ostatnio dzwonili na przełomie lutego/marca i to z ofertą niemal taką jak w BOK'u :P

Umowy kończą się zawsze z końcem danego miesiąca. Jeśli chcesz, żeby zadzwonił ktoś z biura utrzymania klienta, wypełnij formularz na stronie Vectry z prośbą o kontakt. Zazwyczaj dzwonią w ciągu 48 godzin.

@Pitbull77

Masz czas do końca kwietnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie "nowości" dołączone do oferty - Stars.tv, Stopklatka.tv i TVR Polska Telewizja (rozwala mnie ta nazwa :lol:) pojawiły się dokładnie w miejscu kanałów tematycznych MTV. Przy okazji trzeba odnotować, że MTV Hits po kilkunastu latach opuściło ofertę operatora, przynajmniej tak to wygląda u mnie, bo kanał był w ofercie także poprzedniego dostawcy. Fokus TV i Vox Music TV także znalazły już swoje miejsce na liście - emitowane są plansze informujące o włączeniu kanałów 28 kwietnia br.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam obecnie ofertę mało ciekawą, bo za 131,50 platynę, 2x dekoder HD, 10Mb/s internet, wczoraj zadzwonił do mnie konsultant z propozycją przedłużenia umowy (mam do września) i dał takie warunki: 20Mb/s, sport na ostro, wymiana jednego z dekoderów na PVR za kwotę 132zł. Jak myślicie coś jeszcze da się wyrwać przetrzymując ich dłużej, czy to już w miarę dobre warunki zważywszy, że nie ma u mnie w bloku żadnej konkurencji, poza antenami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam obecnie ofertę mało ciekawą, bo za 131,50 platynę, 2x dekoder HD, 10Mb/s internet, wczoraj zadzwonił do mnie konsultant z propozycją przedłużenia umowy (mam do września) i dał takie warunki: 20Mb/s, sport na ostro, wymiana jednego z dekoderów na PVR za kwotę 132zł. Jak myślicie coś jeszcze da się wyrwać przetrzymując ich dłużej, czy to już w miarę dobre warunki zważywszy, że nie ma u mnie w bloku żadnej konkurencji, poza antenami?

To samo możesz dostać za 90, góra 95 złotych(u mnie w bloku też nie ma konkurencyjnej kablówki), oczywiście po złożeniu wypowiedzenia. Nawet na stronie masz ofertę platyna pvr+ 20 MB za 99,90, czyli próbują Cię naciągnąć na zwykłą, standardową ofertę.

Powodzenia w negocjacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Vectra próboje Cię dalej naciągnąć tak jak robiła to do tej pory.

U mnie na tablicy ogłoszeń jest napisane że internet 30 Mb/s w pakiecie solo (bez telewizji) kosztuje 44,50. Jeśli dodasz do tego platynę i 2 dekodery cena internetu spada o 10 PLN czyli za internet 30MB/s wychodzi 34,5 PLN. Czyli wychodzi na to że platyna i dwa dekodery ma kosztować u Ciebie około 97 PLN ! Zauważ jeszcze że oferują Ci internet 20 Mb/s który jest tańszy. Z grubsza licząc coś tu nie gra :-).

Moim zdaniem negocjacje za cały pakiet powinieneś zamknąć na maksymalnej kwocie 95 PLN żeby nie było poczucia ze mocno przepłacasz, a powinieneś zacząć od 65 PLN . Jak uda Ci się wynegocjować kwotę pomiędzy tymi dwoma będzie to dobra oferta.

 

Ja dziś za platynę, 2x dekoder HD ADB i net 10MB/s płacę 97 PLN co uważam że jest już zbyt wysoką ceną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...