Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Zapowiadają usunięcie kolejnych kanałów a oni przedłużają umowy. Vectra lubi takich...

Jak pewnie zauważyłeś mam też nc+, więc te kanały będę miał dostępne niezależnie od Vectry, którą traktuję jak ulepszoną wersję CP, z dobrym internetem za niezłą cenę.

@Pawop

Mnie jako kibica sportu bardziej wkurzałby brak w UPC nSportu i to od bardzo dawna. Także nie ma idealnego operatora kablowego czy satelitarnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie jako kibica sportu bardziej wkurzałby brak w UPC nSportu i to od bardzo dawna. Także nie ma idealnego operatora kablowego czy satelitarnego.

 

Multimedia póki co kanałów ITI nie rusza, zabrali za to kanały FOXa i BBC.

 

Widać nie chcą być gorsi o Multimedii :D

 

Czyli chcesz mieć komplet podpisz umowę ze wszystkimi operatorami kablowymi :D

 

Taki "Dzień na wyścigach" braci Marx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę dobrać w ramach oferty przedłużeniowej Canal+ Select za 39,90 lub Prestige za 44,90. Myślicie, że brać teraz czy poczekać i wziąć za miesiąc np. Canal Plus traci prawa do lig (Serie A, Ligue 1) na rzecz Eleven Sports, może niedługo obniżą ceny za pakiety? Czy raczej nie ma co na to liczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Chciałem zapytać o instalacje vectry.

 

Zamówiłem 100mb+67kanałów z modułem Cl+. Oferta chyba opłacalna ponieważ umowa na 12msc za 49.90zł, instalacja 1zł i 2msc za 2zł. Pytanie moje dotyczy kabli które idą z klatki, mają one ponad 10lat były zakładane jeszcze przez aster city. Czy technik powinien dać nowy? Sprawdzić miernikami jakość tego co jest ? I mam jeszcze w korytarzu tłumik na 3 wejscia z upc czy jego tez powinien wymienic czy moze przez niego podlaczyc nowa instalacje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"... Według naszych informacji Vectra wypowiedziała platformie umowę na dystrybucję dziecięcych stacji TeleToon+ i MiniMini+ oraz filmowego Ale Kino+. Kanały – jak się dowiedzieliśmy – mają zniknąć z oferty operatora z końcem br. Przedstawiciele Vectry nie odpowiedzieli na nasze pytania w tej sprawie, a ITI Neovision jej nie komentuje.

Od 2013 roku w Vectrze nie ma już trzech innych kanałów tematycznych ITI Neovision: Domo+, Kuchnia+ i Planete+..."

 

(http://www.press.pl)

Widać nie chcą być gorsi o Multimedii :D

Wolę trochę drższe UPC, tam (przynajmniej na razie) takich numerów nie odwalają.

Jakby nie było, nikt na tym nie straci.. no chyba, że sama Vectra. nc+ oraz inne sieci kablowe czekaja otworem i sporo zyskją. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Jak to jest kiedy muszę oddać sprzęt vectry i do kiedy będę mieć usługi vectry ?

 

Raczej nie zbyt duże wydarzenie idziesz do punktu vectry i zdajesz sprzęt masz na to 7 dni, a do kiedy będziesz mia usługi? zastanówmy się... nie dłużej jak trwać będzie twoja umowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Negocjacje z Vectrą to jak zakupy na targowisku, klient swoje a vectra swoje.

Obecnie stanęło w moim przypadku na internecie 50Mb/s oraz pakiecie TV Platyna za 65zł (64,90).

Czytając Państwa wpisy myślę, że cena jest akceptowalna. Umowa tylko na 12 miesięcy w związku z czym jest szansa za rok znowu negocjować lepsze warunki.

Pierwotnie miał być internet 50Mb/s i TV Złoty za 59,90 a zaczęło się od samego netu za który płaciłem 40zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanie. Byłem w Vectrze negocjować ale tam gość mi powiedział że nic mi nie może obniżyć. Czy aby skontaktować się z DuK muszę złożyć wypowiedzenie czy mogę normalnie zadzwonić na ich infolinie i powiedzieć że chcę z otrzymać nową ofertę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Czy aby skontaktować się z DuK muszę złożyć wypowiedzenie czy mogę normalnie zadzwonić na ich infolinie i powiedzieć że chcę z otrzymać nową ofertę ?

 

Musisz złożyć wypowiedzenie.

 

Nie musisz składać żadnego wypowiedzenia aby skontaktować się z DUK, oczywiście złożenie wypowiedzenia daje Ci większe pole manewru w negocjacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś mi napisać jak to jest, w wczoraj wypowiedziałem umowę po 15 latach. Jak to jest kiedy muszę oddać sprzęt vectry i do kiedy będę mieć usługi vectry ?

Sprzęt oddajesz do 7 dni od dnia odłączenia usług. Odłączenie nastąpi dzień po ostatnim okresie rozliczeniowym który podałeś w wypowiedzeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie...już z UPC :wink:

Pierwsze wrażenia : dekoder Mediabox HD z nagrywarką dobrych kilka lat za dekoderami Vectry, menu archaiczne, niezbyt intuicyjne, brak możliwości stworzenia własnej listy ulubionych wg "swojej" numeracji - na plus: duży, czytelny wyświetlacz na płycie czołowej.

Jakość obrazu subiektywnie lepsza, a zdecydowanie lepsza na module CI+.

Internet 250 / 20 i...tyle na kablu jest :P , po Wi Fi w granicach 70 /20 - potestuję,zmienię router i zobaczymy.

 

Czas pokaże jak jest w "Konkurencji".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie kolego "maciej31", czyli poza inną ofertą programową - tj więcej programów z logo "+" różnice in plus są jakieś ?

Zastanawiam się czy pozostać z vectrą dobierając do obecnego internetu 50Mb TV Platynę czy też nie wchodzić do tej rzeki i wziąć z UPC zestaw promocyjny "VIP". Cenowo z Vectry 65zł a z UPC to przeszło 100zł miesięcznie. Prędkość internetu z Vectry dla moich potrzeb w zupełności wystarcza, za routerem po WiFi średnio 46Mb/s a za modemem po kablu spokojnie deklarowane 50Mb/s jest. Co do oferty programowej sprawa gustu - cyfrowy pakiet mniej więcej podobny, zestaw analogowy w UPC trochę lepiej dobrany - ale to moje odczucie.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja płacę w UPC 100 zł ( pierwszy miesiąc za 1 zł ) za: PVR Max + Multiroom CI+, Internet 250/20 + Horizon Go.

Vectra oferowała mi ofertę utrzymaniową za 89 zł : Platyna + Multiroom PVR + SNO + Internet 60/3, ewentualnie 150 zł za wymianę dekodera na kartę Ci+.( moja umowa i tak wygasała w sierpniu 2015 )

Swoje pierwsze subiektywne odczucia opisałem wcześniej, każdy sam musi zdecydować, gdzie mu będzie lepiej ? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak rozumiem, oferta UPC jaka wpadła mi w oko to jak pisałem to samo co u Ciebie z wyjątkiem braku Multiroomu. Mnie Vectra za Internet 50Mb+Platyna proponuje 65zł również bez multiroomu, zatem różnica znaczna.

Faktycznie w Twoim przypadku też bym tę samą decyzję podjął.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie Witam Wszystkich.

Obecnie mam w firmie Biall Net TV Platynowy i Internet 50/50 Mb, abonament 80 zł, umowa na czas nieokreślony.

Kilka miesięcy temu Biall Net został przejety przez Vectre.

Mój pierwszy telefon do Vectry i oferta:

Platyna i 100 Mb - 120 zł

Platyna i 50 Mb - 90 zł.

W bloku mam jeszcze UPC.

 

Interesuje mnie Platyna i 50 Mb za 60 zł.

Co radzicie składać wymówienie? Problem jest taki, ze wymówienie składam do Biall Net i nie wiem czy Vectra do mnie zadzwoni, a UPC za Max HD i 60 Mb chce 100 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie Witam Wszystkich.

Obecnie mam w firmie Biall Net TV Platynowy i Internet 50/50 Mb, abonament 80 zł, umowa na czas nieokreślony.

Kilka miesięcy temu Biall Net został przejety przez Vectre.

Mój pierwszy telefon do Vectry i oferta:

Platyna i 100 Mb - 120 zł

Platyna i 50 Mb - 90 zł.

W bloku mam jeszcze UPC.

 

Interesuje mnie Platyna i 50 Mb za 60 zł.

Co radzicie składać wymówienie? Problem jest taki, ze wymówienie składam do Biall Net i nie wiem czy Vectra do mnie zadzwoni, a UPC za Max HD i 60 Mb chce 100 zł.

 

Bez wypowiedzenia nic nie wskurasz, aktualne oferty masz jak widać gorsze niż posiadasz obecnie. To w końcu jesteś klientem starej kablówki czy Vectry, bo skoro masz umowę z Vectrą i masz numer ewidencyjny to wysyłasz wypowiedzenie na Gdynię i kontaktować się z tobą będzie DUK albo dział promocji Vectry. Pogrożenie odejściem do UPC powinno na Vectrę jak zwykle podziałać mobilizująco, chodź wątpię żeby zrabatowali ci aż o 20zł, sądze że 5zł góra 10zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę mam jeszcze z biall net i wypowiedzenie mam wysłać do nich. Jeżeli chodzi o Vectrę to Vectra ich wykupiła lub w jakiś inny sposób się z nimi połączyła. Jakiś czas temu dostałem SMS z biall netu, żeby przyjść do biura obsługi i podpisać nową umowę już z Vectrą. Obawy mam takie, że po złożeniu wypowiedzenia nikt nie zadzwoni, ponieważ biall net nie przedłuża już u nas umów, a Vectra może się o tym nie dowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...