Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Co tam leci to wiem, bo mam HBO w nc+ w ofercie lamanej za 54 do konca sierpnia i oferty sa malo ciekawe w nc+ teraz dlatego szukam podobnej oferty jaka mam teraz za podobna cene, ale w multimedi i tak taniej jest niz w nc+ i do tego mam jeszcze polsat sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

W związku z zmianą regulaminu chciałbym renegocjować warunki z Vectrą i chciałbym się was poradzić czego mogę od nich oczekiwać i co mogę utargować. Aktualnie mam PVR Platyna i 40 mb za 95 zł. W mieście jest konkurencja w postaci nc+ i Netii która oferuje mi 50 Mb TV + C+ + telefon za średnio 78 zł na miesiąc ale musiałbym jeszcze kilka pakietów TV dobrać żeby mieć to co interesuje domowników i wyszłoby koło 100zł. Jest szansa by do tego co mam ewentualnie zejść na złoty dorzucić C+ i zamknąć się w 100-105 zł w Vectrze bo mam do niej większe zaufanie niż do netii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest szansa by do tego co mam ewentualnie zejść na złoty dorzucić C+ i zamknąć się w 100-105 zł w Vectrze bo mam do niej większe zaufanie niż do netii?

 

Próbuj, może trafisz na konkretną osobę, ale musisz mieć dużo szczęścia.

 

Platyna + int 50 + SnO + Canal+ najniższa oferta jaką uzyskałem od DUK to 126 zł, ale większość za taki pakiet proponuje powyżej 135 zł

 

Na sugestie, że takie pakiety są w granicach 90 do 100 zł stwierdzają, że to niemożliwe bo takich ofert nigdy w VECTRZE nie było i w najbliższym czasie nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa przedłużona. Było pvr, platyna, sport na ostro, 20 MB internet + wifi za 80,90. Jest pvr, platyna, sport na ostro, Cinemax, net 50 MB i wifi za 77,80. Umowa na 24 miesiące.

Cząstkowe opłaty to pvr z platyną i net 50+wifi za 69,90, sport na ostro za 1 zł i Cinemax za 6,90. Gdyby nie kaprys w postaci Cinemax płaciłbym 10 złotych mniej niż dotychczas za szybszy internet. Także da się. Ja jestem zadowolony :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jacek654

Ja mam z Vectry pakiet Super HD za cenę 80 zł na dekoderze PVR, do dekodera HD mam Pakiet Platynowy za 0 zł, Sport na ostro 1 zł, FilmBox 8.50 . Za dwa dekodery będę płaci 42 zł, internet 100 MB 40 zł, telefon 300 min za 15 zł. Moja mama nie chciała zmienić planu taryfowego, tylko zrezygnowała z pakietu premium Canal+. Może nowym roku popiszesz na pakiet Canal+, ale jestem zadowolony, że mogę korzystać aplikacji HBO GO i FILMBOXLIVE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa przedłużona. Było pvr, platyna, sport na ostro, 20 MB internet + wifi za 80,90.

 

Gdybyś ten pakiet miał za np. 100 zł to po przedłużeniu dalej byś płacił 100 zł a nie np. 77 zł.

VECTRA przedłuża umowy na dotychczasowych stawkach, plus minus 5 zł, dorzuci jakiś SnO czy Cinemax. To ich mało kosztuje.

 

"... Według naszych informacji Vectra wypowiedziała platformie umowę na dystrybucję dziecięcych stacji TeleToon+ i MiniMini+ oraz filmowego Ale Kino+. Kanały – jak się dowiedzieliśmy – mają zniknąć z oferty operatora z końcem br. Przedstawiciele Vectry nie odpowiedzieli na nasze pytania w tej sprawie, a ITI Neovision jej nie komentuje.

Od 2013 roku w Vectrze nie ma już trzech innych kanałów tematycznych ITI Neovision: Domo+, Kuchnia+ i Planete+..."

 

(http://www.press.pl)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre sobie...

 

Gdybyś ten pakiet miał za 100 to.......

 

Ale nie ma, bo pierwsza umowę tak jak napisałeś miał w dobrej cenie. Dobre negocjacje.

 

Tyle w temacie. trzeba negocjować. A nie swoje żale wylewać na forum. Zwykła zazdrość. Zamiast pogratulować to gdybyś.....

 

Gdyby babka miała wąsy to by była .......

 

Siary miło mi :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiadają usunięcie kolejnych kanałów a oni przedłużają umowy. Vectra lubi takich...

 

Jedni przedłużają, inni odchodzą. A odchodzących jest sporo. Te kanały dziecięce były uznawane za jedne z najlepszych.

Likwidując te kanały strzelają sobie w kolano, o nowych klientów będzie trudno.

 

Chyba, że VECTRA szykuje w zamian coś ekstra ale po wpisach VECTRY na ich facebookowym forum na to się nie zanosi, na pytania o nowe programy mają gotowe odpowiedzi z rodzaju "kopiuj-wklej" :

"... dziękujemy za przekazane sugestie, o dodaniu nowych kanałów do oferty będziemy informować naszych Abonentów za pomocą dostępnych kanałów komunikacji...."

 

Dobre sobie...

Gdybyś ten pakiet miał za 100 to.......

Ale nie ma, bo pierwsza umowę tak jak napisałeś miał w dobrej cenie. Dobre negocjacje.

Tyle w temacie. trzeba negocjować.

 

Czyli potwierdziłeś to co cały czas piszę : VECTRA przedłuża umowy na dotychczasowych stawkach.

Negocjacje mają mało do rzeczy, jak nie trafisz na czas super promocji nic nie ugrasz.

Miłe panie i mili panowie z DUK mają odgórne zalecenia i tzw. widełki, ze swoimi propozycjami muszą się w nich zmieścić.

Punktem wyjścia dla nowych klientów jest obecnie "promocyjny" zestaw : platyna + int 50 + SnO za ok.102 zł.

 

Zamiast pogratulować to gdybyś.....

 

 

Ok, gratuluję wyczucia i łutu szczęścia, że trafiłeś swego czasu na super promocję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dzwonili do mnie z DUK, ale muszę powiedzieć, że mnie rozczarowali. Obecnie mam Pakiet złoty + PVR i HD, 50 MB i telefon za około 103 zł. Chciałem wymienić dekoder HD na kartę CI a tutaj zaszokował mnie ceną 150 zł :o Po chwili zszedł do 50 zł, ale to i tak sporo za samą wymianę sprzętu. SnO za 1 zł przez 6 miesięcy później 10 zł czyli ok. Jednak ogólna cena by sporo wzrosła i nawet przyspieszenie do 100 MB mnie mało pociesza. Konkurencja ma ofertę 60 MB, telewizja z podobnymi kanałami + 2 dekodery HD i telefon za 70 zł. Jutra dalsza walka i pytanie: jak negocjować z nimi aby dużo ugrać? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim Witam :)

 

Podpisałem umowę z Vectrą dokładnie 01.06.2015 na paczkę tv srebrny + moduł CI oraz net 50 Mb + Wifi (2 pierwsze miesiące po 1zł, instalacja i aktywacja 1zł) za 59,90.

Z ciekawości zerwałem umowę, gdyż taka sama oferta nadal widnieje na stronie Vectry w zakładce "Pakiety" i można ją ponownie podpisać nikogo się nie prosząc na takich samych warunkach.

 

Dzisiaj zadzwoniłem do DUK, po krótkiej negocjacji otrzymałem identyczne warunki, z tym że zamiast pakietu srebrnego otrzymałem platynowy HD.

Do tego dobrałem multiroom z druga kartą CI i standardowa dopłata 7,50.

 

Ogólnie jestem zadowolony, Platyna HD + Multiroom + 2xCI + Wifi 50 Mb/s = 67,40 zł

 

Pozdrawiam Tomek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"... Według naszych informacji Vectra wypowiedziała platformie umowę na dystrybucję dziecięcych stacji TeleToon+ i MiniMini+ oraz filmowego Ale Kino+. Kanały – jak się dowiedzieliśmy – mają zniknąć z oferty operatora z końcem br. Przedstawiciele Vectry nie odpowiedzieli na nasze pytania w tej sprawie, a ITI Neovision jej nie komentuje.

Od 2013 roku w Vectrze nie ma już trzech innych kanałów tematycznych ITI Neovision: Domo+, Kuchnia+ i Planete+..."

 

(http://www.press.pl)

Widać nie chcą być gorsi o Multimedii :D

Wolę trochę drższe UPC, tam (przynajmniej na razie) takich numerów nie odwalają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...