Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

 

Korzystam z usług VECTRY w Świętochłowicach w województwie śląskim.

 

Posiadam następujący zestaw usług:

 

Internet 60MB + WiFI + TV Platynowy + nagrywarka PVR - za co płacę 85 zł miesięcznie.

 

W związku z wprowadzanymi przez Vectrę zmianami w regulaminach i możliwością złożenia wypowiedzenia do 01.08.2015r. bez prawa Vectry do dochodzenia jakichkolwiek kar czy stawek umownych w związku z rezygnacją przed końcem obowiązywania umowy, złożyłem takowe wypowiedzenie.

 

Oczekiwać będę teraz na telefon ze strony pracowników Vectry.

 

I tu moje pytanie. Co mogę w miarę możliwości wynegocjować? Chciałbym utrzymać obecne usługi, nie interesuje mnie telefon czy internet mobilny oraz zwiększenie prędkości posiadanego łącza internetowego ani żadne dodatkowe kanały TV i dekodery, czyli w tym momencie rozumie, że w grę wchodzi jedynie negocjacja ceny.

 

Do jakiej kwoty mógłbym zejść? Obecna kwota 85zł jest już wynikiem dwóch podobnych sytuacji w Vectrze i negocjacji w przeszłości :)

 

W moim mieście Vectra jest monopolistą, UPC nie ma w ogóle. W bloku jest jedynie dostawca lokalny, którego paczki są też w miarę ciekawe, ale nie chciałbym ponownie wiercić nic (dopiero zakończyłem remont :)

 

Bardzo dziękuję za podpowiedzi i poświęcony czas.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@szyzag123

W rozmowie z infolinią według Vectry mogą mi zaproponować umowę za 196 zł z internetem 100 mb lub 186 zł za 40 mb. Jakich argumentów użyć aby uzyskać kwotę o jakiej piszesz?

 

Weź 40Mb, zrezygnuj z jakichś pakietów lub walcz o obniżkę cen na jakieś pakiety, a 2 x PVR zamień na PVR i HD. SnO spokojnie możesz ugrać za 1zł, Filmbox pewnie też, Canal+ Prestige ja mam w cenie Canal+ Select (44,90zł). Trzeba kombinować :)

 

Witam serdecznie.

 

Korzystam z usług VECTRY w Świętochłowicach w województwie śląskim.

 

Posiadam następujący zestaw usług:

 

Internet 60MB + WiFI + TV Platynowy + nagrywarka PVR - za co płacę 85 zł miesięcznie.

 

W związku z wprowadzanymi przez Vectrę zmianami w regulaminach i możliwością złożenia wypowiedzenia do 01.08.2015r. bez prawa Vectry do dochodzenia jakichkolwiek kar czy stawek umownych w związku z rezygnacją przed końcem obowiązywania umowy, złożyłem takowe wypowiedzenie.

 

Oczekiwać będę teraz na telefon ze strony pracowników Vectry.

 

I tu moje pytanie. Co mogę w miarę możliwości wynegocjować? Chciałbym utrzymać obecne usługi, nie interesuje mnie telefon czy internet mobilny oraz zwiększenie prędkości posiadanego łącza internetowego ani żadne dodatkowe kanały TV i dekodery, czyli w tym momencie rozumie, że w grę wchodzi jedynie negocjacja ceny.

 

Do jakiej kwoty mógłbym zejść? Obecna kwota 85zł jest już wynikiem dwóch podobnych sytuacji w Vectrze i negocjacji w przeszłości :)

 

W moim mieście Vectra jest monopolistą, UPC nie ma w ogóle. W bloku jest jedynie dostawca lokalny, którego paczki są też w miarę ciekawe, ale nie chciałbym ponownie wiercić nic (dopiero zakończyłem remont :)

 

Bardzo dziękuję za podpowiedzi i poświęcony czas.

 

Pozdrawiam.

 

Ja tak samo wysłałem wypowiedzenie, ale postanowiłem zadzwonić na DUK. Ale nie wiem czy coś utargujesz, jeśli chodzi o cenę. Oni wolą coś w promocyjnych cenach dołożyć. Napisz wg faktury ile płacisz za co. To będzie najlepsze, by Ci ew. podpowiedzieć co i jak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierredelarose też jestem ze Świętochłowic (Piaśniki)

Ja posiadam 40MB + WiFi + TV Platynowy + Dekoder zwykły HD + tel 300 min za 95 zł.

 

Umowę mam do października 2015 zastanawiam się czy rezygnować teraz, renegocjować coś nowego, czy czekać do października, docelowo chcę i tak zostać w vectrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie podpisałem aneks. Wcześniej wysłałem wypowiedzenie, ale z powodu umowy kończącej się we wrześniu (dwa miesiące wypowiedzenia), a nie zmiany regulaminu.

 

Dla aktualnie negocjujących podaję swoje ceny:

  • – Platyna: 25,00
    – PVR: 35,00
    – HBO: 25,90
    – Cinemax: 10,00
    – Filmbox: 8,50
    – Internet 50 Mbps: 4,91

W sumie: 109,31 zł.

 

Umowa na 12 miesięcy (poza Filmboksem, gdzie jest 6 miesięcy, ale potem cena jest taka sama). Po 12 miesiącach cena zwiększyłaby się o 25 zł, ale zakładam, że wtedy będzie kolejna negocjacja.

 

Do tej pory miałem Platynę PVR (bez żadnych pakietów premium) + internet 40 Mbps za 94,90 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że dekoder z nagrywaniem na USB pozwala nagrywać i oglądać równoczesnie kanały telewizyjne tylko z jednego transportu. One mają CHYBA tylko jedną głowicę. Zatem, jeżeli myślisz, że będzie ten dekoder działał tak jak PVR to się zdziwisz... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W trakcie umowy wymiana kosztuje 149zł jednorazowo, ale nie wiem czy Ci na to pozwolą. Jeden z forumowiczów się pytał i powiedzieli mu, że nie może... Ale co szkodzi nie spróbować. Multiroom HD w Vectrze kosztuje 7,50zł/m-c za dekoder HD. Jednak jakbyś chciał na multiroom wziąć Moduł CI+ to wtedy opłata wynosi 5zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...