Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

" Nowi abonenci będą mogli oglądać 8 kanałów CANAL+ od 39,90 zł miesięcznie, kupując paczkę usług z telewizją cyfrową (pakiet Platynowy) oraz Sportem na Ostro. Łączna cena tego pakietu wyniesie wówczas 94,90 zł miesięcznie."

 

Gdzie haczyk? Moich rodziców z platyną+sport na ostro (bez canal+) z internetem doją równo: 145 zł. Umowa jeszcze rok, więc jedyna nadzieja w tym, że zrobią jakieś zmiany i będzie można wypowiedzieć umowę na samo TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedni piszą, że można powalczyć o SNO za 1zł, ale jak Vectra do tego podejdzie? Nie wiem. Sam w listopadzie mam koniec swojej umowy i nie wiem czy uda mi się coś wytargować, bo patrząc na podpis to nie wiadomo, czy Vectra spuści z ceny...

 

Jeśli ma Ci to pomóc to napiszę, że za to co teraz masz to mi, kiedy Vectra przejęła lokalną kablówkę proponowali dla klientów tejże kablówki 69,90zł / mc :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo kończy mi się umowa. Obecnie place 105 zł za platynowy + sport na ostro i 60 mega internet. Na co mogę liczyć ewentualnie na ile mogę się targować?

 

Jeśli płacisz teraz 105zł to ewentualnie możesz powalczyć o jakiś rabat a do tego dokupić np C+Select. Wierz mi że już nie zejdziesz poniżej tej kwoty którą płacisz.

 

Jeśli dostaniesz rabat to musisz wziąć np C+ lub inny premium i będziesz płacił 120... Czyli 15zł więcej ale masz więcej i masz rabat. Tak to działa w Vectra S.A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę przedłużyłem 25.10.2014r. Tv +net. W umowie papierowej, podpisanej 25.10 jest wyszczególnione co, ile i że na 24 miesiące. Teraz z ciekawości zalogowałem się na konto Vectry i co widzę w moje usługi:

 

kategoria usługa data podłączenia

internet wifi(nie mam modemu z wifi) 01/11/2014

internet 50mb 01/11/2014

telewizja złoty dtv 25/10/2014

 

I teraz pytanie. Dlaczego dali różne daty uruchomienia i czy nie będzie przez to problemów przy składaniu wypowiedzenia/przedłużaniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1234 lub 0000

 

Jeśli masz w pakiecie Playboya :)

 

1234 zadziałało. Dziękuję.

 

Proszę również o informację czy jak ma się moduł CI to można odblokować nagrywanie na dysk w TV. Obecnie po włączeniu nagrywania po chwili pokazuje się komunikat o prawach autorskich. Dziękuję za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz nagrywać na dysk jedynie kanały nie kodowane np. TVP1 HD.

A które konkretnie kanały (zarówno SD jak i HD) macie w Vectrze odkodowane (na stałe), tzn. dostępne na odbiornikach DVB-C bez modułu CI+? Oczywiście nie chodzi mi o jakieś reklamówki Vectry, ale o typowe programy nadawców. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale które konkretnie? Np. TVP 1 SD i TVP 2 SD nie są dostępne naziemnie, ale w kablówkach są. Czy macie te kanały odkodowane także w wersjach SD, czy tylko ich wersje HD? I analogicznie w naziemnej są Polsat, TVN, TVN 7, TV Puls, Puls 2, Stopklatka, Fokus TV ale tylko w wersjach SD. A czy u Was w Vectrze macie odkodowane te kanały w wersjach SD czy HD?

 

W UPC mamy odkodowane następujące kanały: TVP 1 (SD i HD), TVP 2 (SD i HD), TVN (SD i HD), Polsat SD, TV 4, TVN 7 SD, TV Puls SD, TVP Polonia, Polsat 2, TV 6, TTV, Puls 2 SD, Tele 5 SD, Stopklatka SD, Polsat Sport News, TVP ABC, TVP Info, TVP Regionalna, Superstacja, Fokus SD, TVP Kultura, TVP Historia, TVP Rozrywka, ATM Rozrywka, Eska TV, Polo TV, Mango 24, TV Trwam, Program lokalny, Kanał promocyjny (na którym udostępniany jest jakiś kanał płatny).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...