Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Ciągłe awarie i ta fajna formułka... 48h na naprawienie :)

To masz chyba wyjątkowego pecha, albo Vectra przejęła jakąś zapuszczoną sieć po prywaciarzu.

Ja u siebie awarii neta nie pamiętam. Ostatnia chyba była 9 lat temu kiedy to pod Poznaniem koparka przecięła światłowód i cała północ kraju nie miała neta dłużej niż 12 godzin. Z TV w zasadzie też nie pamiętam awarii. Zdarza się raz na pół roku że jest ogólnopolski kłopot i jakiś pojedynczy kanał chwilę przycina ale to zazwyczaj te których nie oglądam więc dowiaduję się o nich z forum :-)

To oczywiście nie znaczy że chwale sobie tą firmę i wszystko mi się w niej podoba bo tak nie jest. Jednak na tle konkurencji nie odstaje zbytnio zarówno na plus jak i na minus. W jednym jest bezkonkurencyjna: w jakości, dostępie i cenie internetu. W moim mieście od wielu lat nie ma konkurencji.

 

 

Szczerze zazdroszczę, ale to chyba nie ja mam wielkiego pecha tylko Ty wielkie szczęście. Naprawdę znam wiele osób z Vectrą i awarie to chleb powszedni. Zresztą widać też to po numerze zgłoszenia awarii. Są liczone w milionach :brawo: Nie mam doświadczenia z innymi firmami, bo całe lata posiadałem canal plus , cyfrę+ i nc+, w zasadzie jedyny kontakt z kablówkami to satfilm u rodziców. No i oczywiści oni takich problemów nie mieli i nie mają, będąc na pewno w dużo mniejszej firmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę znam wiele osób z Vectrą i awarie to chleb powszedni. Zresztą widać też to po numerze zgłoszenia awarii. Są liczone w milionach :brawo:

 

Tylko duży procent tych zgłoszeń awarii powodowany jest przez samych użytkowników albo związany z ich niewiedza. Wiem coś na ten temat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj zmieniła mi się sygnaturka w profilu. Jako ze umowę miałem do 31 sierpnia wykorzystałem szansę i zadzwoniłem do DUK. Płaciłem 65.90zł ( rabat 30zł do 31 sierpnia )

Zaproponowałem, aby rabat został na kolejne 24 miesiące i pod tym warunkiem zostaje w Vectrze. O dziwo konsultant zgodził się więc bez myślenia wziąłem Canal+ Sport&Film za normalną cenę Vectry 45,90zł na 12 miesięcy. Po roku jak zrezygnuję z C+ będę płacił dalej 65.90zł.

 

Jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście ,ze Vectra jest bardzo droga. Ja w NC+ za wszystko ( bez cinamaxów i filmboxów ) płacę 99. W tym mam dwa oddzielne dekodery :) . Dziewczyna ma vectrę,więc się męczę od czasu do czasu z przedłużaniem umowy dla niej.

Za platynę, sport na ostro, canal + platinum, 60mb internetu, wifi, pvr na 24mce płacę 130,80 zł. A są tacy, którzy mają to za stówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

 

Chciałem się dowiedzieć jak to jest z modułami CI w Vectrze ponieważ zdecydowałem sie zmienić obecnego dostawce. Obecnie zaoferowano mi Platyne, 150MB i nielimitowany telefon za 130 zł - problem z tym ze z dekoderem PVR a jakbym chciał moduł to za dodatkowa opłatą (abo wyższy o jakieś 20-25 zł a to juz trochę dużo). ktoś spotkał sie z czyms takim? Czy można sobie wybrać jeszcze dekoder u monterów ( w zamówieniu mam PVR). Ewentualnie czy można to jakoś obejść?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem lepiej brać pvr. Nie wiem jak w dzisiejszych czasach zaganiania i wszechobecnych reklam można oglądać tv bez nagrywania, pauzowania i cofania :)

jeśli chodzi o CAM to nie masz 100 procentowej pewności, że twój telewizor będzie poprawnie działał z modułem...

Jeśli chodzi o wymianę sprzetu to w większości przypadków dostaje się ten sam model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi, czy podczas awarii sprzętu (zepsuł mi się dekoder ADB) można mieć wpływ na wymianę na konkretny nowy sprzęt. Powiedziałem konsultantowi, że chciałbym dostać teraz moduł CI i ciekawy jestem jaka jest szansa, że bez dopłat mi wymienią tak, jak sobie życzę.

 

Zapomnij, jeśli miałeś ADB bez to dostaniesz bez, jeśli z PVR to z PVR dostaniesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NOWY KANAŁ W VECTRZE:

11 maja do oferty Vectry dołączy kolejny kanał w jakości HD – Comedy Central HD. Program będzie dostępny w pakietach: Złoty, Platynowy, Super HD oraz VIP [pozycja w EPG 304]. Dostępny do tej pory Comedy Central w wersji SD będzie przesunięty na pozycję 334.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy do 11 maja doczekamy się Canal+Sport 2 i Canal+Discovery, a nie jedynie zmiany o której kolega wspomniał wcześniej. Co sądzicie? Co jak co ale na dziś bez Canal +Sport2 będziemy mieć dość wybrakowaną ofertę nie mając dostępu do całości sportu jak było dotychczas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę, że nie doczekamy się zmian do 11 maja z prostego powodu : Vectra nie będzie chciała odpływu abonentów. Na ten moment informuje swoich abonentów o zmianie nazwy kanałów, a to nie pozwala na bezkarne zerwanie umowy.

 

Aktualizacja : http://media2.pl/media/122009-Nowy-pakiet-Canalplus-bedzie-jeszcze-drozszy.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam jak wyłączyć uciążliwe komunikaty na zielonym tle i reklamy VOD w dekoderze ADB3830CD podczas przełączania kanałów. Vectra twierdzi że nie można i póki co nie chce dać takiej możliwości w menu dekodera. Więc pozostaje chyba założenie filtra na kablu antenowym do dekodera tak by odciąć mu dostęp do internetu (pasma z danymi cyfrowymi i VOD) a pozostawić jedynie pasmo VHF i UHF ? Próbował ktoś tak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba spróbować założyć filtr kanału zwrotnego.

Żeby @ się nie świeciła. Będę w domu to podłącze dekoder pvr do wyjścia TV a nie Data.

 

W mieszkaniu mam gniazdo abonenta Telmor gmdf 354... są dwa wyjścia data i jedno TV. Do tej pory dekoder PVR i modem Cisco podłączony był do wyjścia Data a TV było puste.

 

Podłączyłem PVR do wyjścia TV i tak; nie ma VOD, małpka się nie świeci i nie ma reklam przy przełączaniu kanałów. Reszta działa tak jak zawsze :)

 

edit. Reklamy przy przełączaniu kanałów dalej występują ( jakoś chyba mniej ) Co do zielonego okienka o info zobaczymy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 14 maja do końca września abonenci jakiegokolwiek pakietu C+ otrzymają dostęp do pełnej paczki Canal+ Prestige. Co po tym terminie? Można gdybać : może zrobią tak jak w Toyi (terminowe umowy będą obowiązywać do ich trwania, a bezterminowe do końca września z opcją przejścia na cały pakiet w obowiązującej cenie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...