Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Takiej ceny w Vectrze to chyba nikt nie ma :). Jak patrzę na swoją cenę w nc+, to nawet Twoja mi nie imponuje. Powtarzam jeszcze raz ja mam Vectrę tylko i wyłącznie z powodu dostępu do sportowych polsatów, gdyby nie to już dawno bym zrezygnował. W tej firmie nigdy nie masz pewności czy dany kanał będzie dodanym czy zabrany np. Planete, Kuchnia czy Domo.

@Rafal 77

Czyli masz już instalację satelitarną? Jeden czy dwa kable jaka to różnica. Ja mam trzy i nie widzę problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pociągnięty kabel, bo jak ocieplali mi blok to pytali kto chce mieć kabel satelitarny, bo potem nie będzie możliwości instalacji anteny (spółdzielnia nie da zgody), dlatego zdecydowałem się pociągnięcia kabla (niestety jednego) żeby w razie czego móc korzystać np. z nc+.

Obecnie mam vectrę oraz dekoder z nagrywarką i w ciągu dwóch lat może raz skorzystałem z nagrywania, a w nc+ kuszą mnie programy sportowe C+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nagrywarka nie jest Ci potrzebna,to nad czy się zastanawiasz? Ile płacisz w Vectrze? Ile za to samo będziesz płacił w nc+? Canal+ w Vectrze masz najtaniej za 40 zł i to w promocji. Tyle(prawie) wynosi mój abonament w nc+, a wcale nie mam najlepszej oferty, są lepsi. Nie ma się nad czym zastawiać, ale to oczywiście Twoja decyzja. Ja mam i nc+, i Vectrę i zaręczam Ci, że jakościowo nc+ bije ją na głowę. Jak masz jakieś konkretne wątpliwości- chętnie odpowiem. Rozumiem, że już nie musisz płacić za instalację satelitarną? Czyli większych kosztów nie masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popytaj jeszcze specjalistów na forum, jest temat o ofertach dla nowych abonentów nc+. Może podpowiedzą Ci jakąś lepszą np. dla osób zmieniających operatora. Przyznam, że nie śledzę tego wątku, bo ja już jestem starym wyjadaczem w nc+ :). Jeśli płacisz tak dużo w Vectrze, to na pewno będziesz płacił mniej w nc+, a jak już będzie Ci się kończyła umowa i złożysz wypowiedzenie, to masz szanse na naprawdę ciekawą ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może skorzystał z nowej promocji na VIP? W sumie 130 zł to powrót do przeszłości. Jak sądzicie można coś taniej?.

ps. Sąsiad przeszedł do netii i powiem wam, że całkiem fajnie to wygląda wbrew temu co wielu pisze w wątku poświęconemu netii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko te nagrywanie serii to troszke kicha. Nagralem dwa dni temu serial o 20 a dzis patrze ze nagraly sie rowniez powtorki ktore byly emitowane o innej porze. Dla mnie bezsens. Wole recznie ustawiac to nagrywanie.

Może to zależy od ilości informacji w epg danego programu? U mnie serial The Walking Dead na Foxie HD nagrywa bez powtórek ba! nawet samo już ustawiło nagrywanie kolejnego premierowego odcinka 16 lutego.

 

Zapomniałem dodać, że odcinki, które mam już nagrane mają szare kółeczka w epg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...