Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Działający vectra portal i dodanie brakujących logotypów. Nowe tło dla radia, tworzenie folderów w nagraniach, przy usuwania nagrania nie trzeba wpisywać pinu.

Jak chcesz sprawdzić datę pobrania aktualizacji to wchodzisz w menu, diagnostyka i loader.

 

Heh tak własnie mi sie wydawało że kiedyś widziałem gdzieś datę :) U mnie aktualizacja robiona 13.11.14r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy abonenci Vectry, prosimy o sprawdzenie czy poprawnie działa Wam kanał Power TV HD na pozycji nr 605? O sprawdzenie prosimy szczególnie posiadaczy tańszych pakietów: Srebrnego i Złotego, bo Power TV HD ma teraz otwarte okno i powinno działać bez problemów we wszystkich pakietach cyfrowych Vectry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ziolek i @Yogut

Podajcie nam proszę swoje nazwiska oraz numery abonenta we wiadomości prywatnej. Vectra twierdzi, że nie ma problemu z odbiorem Power TV HD...

Musimy napisać konkretną reklamację do Vectry z konkretnymi namiarami odbiorców, którzy mają ten problem.

 

Powinniście też to zgłosić do telefonicznego biura obsługi klienta Vectry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Micho

Po aktualizacji dekodera 3831CD duża zmiana negatywna: wyłączono drugi tuner DVB-C, obecnie nagrywać PVR można jedynie program z tego samego transport stream co aktualnie oglądany. Przed aktualizacją dekoder widział 2 niezależne tunery i można było nagrywać program niezależnie od oglądanego. W menu "diagnostyka/miernik sygnału" przed aktualizacją wyświetlało moce i jakości sygnałów dla tunerów Tuner DVB-C 1 oraz Tuner DVB-C 2, obecnie został tylko 1. Dajcie info, jeżeli u Was też odłączyło drugi tuner.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie Yogut i Micho, macie dekoder ADB-3831 CD czy CDX? Jaką wersję oprogramowania? U mnie oprogramowanie 0X727C0X8, wersja sprzętu 0x147:0x4e, wersja sterowników 1.1.8(30.115.0 r). Może mam inny sprzęt, ponieważ po "utracie" drugiego tunera wysłałem zapytanie do działu technicznego Vectry, w odpowiedzi otrzymałem: "Uprzejmie informuję, że możliwość nagrywania i oglądania programów spoza jednego „Transport Stream” (czyli nadawanych na jednej częstotliwości), było niepoprawnym działaniem i wpływało na stabilność działania dekodera." Ładują mnie w pręta, żebym się odpalantował?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...