Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

A ktoś wie jak to jest z tymi aktualizacjami? Wymaga ona łączności dekodera z siecią Internet (dioda @)??

 

Wie ktoś czemu u mnie dioda@ się świeci tylko przez 1-2 h tylko po odłączeniu i podłączeniu dekodera do prądu? Dekoder 3831 cdx. Brak u mnie vod.

 

Do posiadaczy adb 3831 Działa wam vectra portal?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaceknokia, na moim 3831cdx nie działa return pomiędzy listami. Szczerze mówiąc nawet nie wiem czy kiedykolwiek działał, ponieważ bazuje tylko na swojej liście.

 

Od ostatniej aktualizacji właśnie coś popsuli. Ja również mam swoje listy ( Ogólne, Muza, Sport, Nauka i Bajki ) i przełączanie działało przy przechodzeniu z listy na listę.

 

yogut

 

na stronie mają wszystkie 3 dekodery więc powinni je dalej sprzedawać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yogut, do aktualizacji potrzebny jest tylko kabel tv podpięty do dekodera. VOD nie ma z tym nic wspólnego. To, że nie masz VOD może być winą nieodpowiedniego rozgałęźnika. Vectra Portal - wyskakuje błąd, dekoder nie może się połączyć z serwisem... Chyba nigdy ta funkcja nie była aktywna.

 

jaceknokia, była aktualizacja 3831cdx?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne bo jak nawet mi zgaśnie to jak wejdę w ustawienia i modem. Stan modemu: sieć działająca i te wszystkie wskaźniki.

Vod nie ma porostu jeszcze w mojej miejscowości. Może mi porostu gaśnie po jakimś czasie ze względu na brak vod w mojej miejscowości, a na 3831 cdx i tak nie działa vectra portal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że nie wykupiłem tego to jestem pewien jak swojego imienia i nazwiska. Pozwoliłem sobie przeczytać aneks do umowy, kiedy wykupywałem pakiet na MŚ, ale tam też nic nie piszę. Więc albo to pomyłka na moją korzyść albo o tak włączyli i przy kolejnej fakturze wybulą mi +50zł do zapłaty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wita,.

 

z koncem pażdziernika skończyla mi sie umowa na telewizje po wypowiedzeniu umowy. Tymczasem wciaz moge ogladac wszystkie programy jakie mialam. Czy oni w jakis sposob blokuja sygnal ? na oddanie dekodera sa 2 tygodnie, wiec niby przez kilka dni moze bede ogladac za darmo. Bo zakladam ze przyjeli moje wypowiedzenie, wyslalam mailem i dostalam tylko zwrotna odpowiedz ze pismo wplynelo, kiedy sie umowa koczy i o oddaniu dekodera. I cisza, ani razu nawet nie zadzwonili z dzialu utrzymania. Tak sobie mysle ze moze wciaz widnieje jako klient a wypowiedzenie sobie gdzies lezy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wita,.

 

z koncem pażdziernika skończyla mi sie umowa na telewizje po wypowiedzeniu umowy. Tymczasem wciaz moge ogladac wszystkie programy jakie mialam. Czy oni w jakis sposob blokuja sygnal ? na oddanie dekodera sa 2 tygodnie, wiec niby przez kilka dni moze bede ogladac za darmo. Bo zakladam ze przyjeli moje wypowiedzenie, wyslalam mailem i dostalam tylko zwrotna odpowiedz ze pismo wplynelo, kiedy sie umowa koczy i o oddaniu dekodera. I cisza, ani razu nawet nie zadzwonili z dzialu utrzymania. Tak sobie mysle ze moze wciaz widnieje jako klient a wypowiedzenie sobie gdzies lezy.

 

Tylko nie spóźnij się z oddaniem sprzętu bo kara taka że głowa mała... A to ze dalej masz TV to się ciesz...

Na Twoim miejscu oddałbym ten sprzęt w pi..du :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi jakoś C+ odkodowali nie wiadomo jak, mimo, że nie wykupywałem ich. Może to ma związek z zakupem pakietu na MŚ w siatkówce, ale w aneksie nic o tym nie pisze. Ale kupując pakiet na MŚ przedłużałem umowę jakoby z automatu na pakiet Sport na Ostro na 2 lata (obecna była do 31.10.2014r. i wtedy by mi z automatu na 6mcy się przedłużyła, a mam do 31.10.2016r.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arkon : ja nie mam C+ w umowie tylko w piątek mi jakimś dziwnym trafem odblokowali, ale dlaczego to nie wiem. Jakieś oficjalnej informacji nie dostałem i obawiam się, że kolejna faktura nie będzie na 59,90 tylko 109,80 :/ . Ja ostatni kontakt z Vectrą miałem w sierpniu, kiedy pakiet na MŚ załatwiałem. Po za tym za 49,90zł nie wziąłbym C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...