Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Vectriusz, dlatego właśnie czekam że może napisze ktoś kto na dniach negocjował. Ten model stosowałem w przypadku przedłużeń GSM :) Na forach ludzie chwalili się co można najlepszego ugrać i potem z tą wiedzą to już bułka z masłem :) A odnośnie FB, to jakiś miesiąc temu pisałem tam o kontakt w sprawie przedłużenia. Zadzwonili po 2 tygodniach z ofertą za 134zł która normalnie była za 99zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie dzwonili z DUK. Na początek udało mi się za 79.90 uzyskać Złoty Hd (powiedziałem że nie chcę Motoroli to zaoferował jakiś ADB) + 50Mb net. Jak zapytałem o PVR to powiedział że musi skonsultować to z kierownikiem bo PVR dają do Platyny ale w końcu stanęło na Złoty PVR + 50Mb za 79.90zł. Jak myślicie, da się coś ugrać więcej?

I czy te PVR to wytrzymałe i bezproblemowe są czy po pół roku dysk padnie? :)

 

I jeszcze na co zwróciłem uwagę, chociaż mogę się mylić, ale dużo też zależy od miasta w którym się mieszka. Wydaje mi się, że tam gdzie nie mają konkurencji to są nieco gorsze warunki.

 

Aha, i jeszcze zero opłat dodatkowych za wymianę sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę sprawdzić u siebie.

Mam podłączone dekoder z TV za pomocą RGB YPbPr ( te 3 czincze ) i po wczorajszej aktualizacji na kanale POLSAT NEWS HD wyskakuje ogromny czerwony komunikat że na tym kanale WYŁĄCZONE JEST WYJSCIE RGB !!! YPbPr

Głos jest a obrazu ni ma.

Ja wiem że mogę podłączyć po HDMI ale denerwuje mnie błąd HDCP.

Proszę o sprawdzenie kanału Polsat News HD na dekoderze podłączonego do TV przez YPbPr...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale nic więcej nie udało się wysępić. Jakbym chciał platynowy to bym musiał 15zł dopłacić albo dopłacić 5zł ale nie mieć PVR a net zmniejszony do 30Mb. W sumie żadnych rewelacyjnych programów platyna nie ma. SnO nie proponowali a i mnie nie zależało bo i tak nie oglądam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mało tv oglądam więc aż tak do szczęścia mi to nie potrzebne :) Za 85zł mogłem mieć platynę bez PVR +30Mb netu. Póki co stanęło na złoty pvr +50Mb net (bez WiFi) za 79.90. W sobotę ma przyjść monter. No chyba że żona jak wróci stwierdzi że chce opcję za 85zł to zadzwonię i zmienię warunki :) Nie tak dawno żona miała trochę wspólnego ze sprzedażą usług Vectry i wspominała że tam gdzie Vectra ma konkurencję to dają lepsze warunki. W moim mieście Vectra jest monopolistą więć i nie oferują więcej bo wiedzą że nei mam gdzie iść :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz skontaktować się z pomocą techniczną.

 

Jeśli chodzi o przedłużenie umowy, to konsultant miał dzwonić w środę, oczywiście tego nie zrobił. Wczoraj sam się skontaktowałem z DUK i zaproponowali mi: Złoty PVR + 150 Mbit + SNO za ok 110 zł.

Wypowiem umowę dzisiaj, może uda się coś jeszcze wywalczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Venio, VOD nie ma nic wspólnego z modemem od internetu czy routerem i wifi. Żeby oglądać VOD wystarczy wyłącznie kabel antenowy podpięty pod dekoder telewizyjny. U mnie brak możliwości oglądania związany był ze starym rozgałęźnikiem przewodu, od którego jeden przewód podłączony był do dekodera TV, drugi do modemu. Przyszedł serwisant, wymienił i po kłopocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam, że dziwna sprawa, bo wczesniej otwierało mi ten Vectra Portal z pilota, a teraz wywala: Proszę sprawdzić połączenie z internetem. Może ma to coś wspólnego z ostatnimi naprawami u mnie, gdzie był słaby zasięg. Wymieniono mi separator, a później główny wzmacniacz. Separator jest inny niż wczesniejszy i może tu tkwi problem. No nic, idę ich pytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Venio, mi ostatnio po resecie do domyślnych nie odpalał się VOD i portal ale pomogło odłączenie od zasilania i ponowne podłączenie (dekoder ten z USB PVR nie pamiętam modelu).

 

Napisz mi proszę jaki masz wzmacniacz sygnału bo mam podobny problem z niektórymi kanałami HD.

 

--

Z góry dzięki i pozdrawiam,

finger.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...