Skocz do zawartości

Netia


Rekomendowane odpowiedzi

Testowałem NetiaPlayer przez miesiąc jednak wolę z sat. Mam własny dekoder - miałem C+ więc porownanie miałem. Teraz TNK HD na wlasnym dekoderze nie dedykowanym.

Lepiej mi się ogląda z wlasnego dekodera - lepszy obraz, dzwięk subiektywne odczucie.

 

Poza tym nie chcę się uzależniacz od jednego dostawcy ze wszystkimi usługami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak wreszcie z tą jakością 11 w TV? Dają radę? Ustępują w czymś C+?

Podobnie jak pozostałe sportowe kanały dostępne w ofercie, tzn. rozdzielczość 1920x1080, bitrate 7,5 Mbps, konwersja H.264. Jeśli chodzi o klatki na sek., to nie ma tego w specyfikacji, ale chyba 50 fps.

 

Porównania z nc+ nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Mam pytanie! Od kilku dni posiadam dekoder Netia Player, który skonfigurowałem poprzez kabel HDMI z amplitunerem i telewizorem HD! Czy ten dekoder przetwarza dźwięk Dolby Digital? Nawet na Canale Plus, który na pewno nadawany jest w Dolby Digital nie mogę na Netii Playerze ustawić tego dźwięku! Tak się zastanawiam czy ten dekoder nie ma takiej możliwości, aby odtwarzać dźwięk Dolby Digital czy po prostu mój dekoder jest zepsuty? Proszę o odpowiedź!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Mam pytanie! Od kilku dni posiadam dekoder Netia Player, który skonfigurowałem poprzez kabel HDMI z amplitunerem i telewizorem HD! Czy ten dekoder przetwarza dźwięk Dolby Digital? Nawet na Canale Plus, który na pewno nadawany jest w Dolby Digital nie mogę na Netii Playerze ustawić tego dźwięku! Tak się zastanawiam czy ten dekoder nie ma takiej możliwości, aby odtwarzać dźwięk Dolby Digital czy po prostu mój dekoder jest zepsuty? Proszę o odpowiedź!

Nie musisz krzyczeć ;) Problem jest w tym że Netia do kanałów w swojej ofercie nie daje ścieżki Dolby Digital Plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kownasia    -chyba nie bardzo wiarygodne -dzisiejsza odpowiedź z internetii

 

 

Dzień dobry Panu, 
dziękuję za kontakt z Internetią.

Na dzień dzisiejszy napisy nie są dostępne. W najbliższym czasie nie
zamierzamy udostępnić tej funkcjonalności.


Pozdrawiam serdecznie
Pxxx xxxxxxxxxx

Specjalista ds. Technicznych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...