Skocz do zawartości

Netia


Rekomendowane odpowiedzi

Czy orientuje się ktoś jakie jest zużycie prądu przez Netia Player (ten starszy model):

 

- na stand-by bez podpiętego dysku twardego;

- na stand-by z podpiętym dyskiem twardym;

- włączony bez podpiętego dysku twardego;

- włączony z podpiętym dyskiem twardym.

 

Zdziwiło mnie ostatnio to, że rano, po całej nocy na stand-by z podpiętym dyskiem zarówno NP jaki i sam dysk były bardzo ciepłe... Wydaje się, że dysk cały czas się "kręcił"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam pytanie do użytkowników telewizji Netii - jakie mniej więcej macie opóźnienie przesyłanego obrazu? Podczas oglądania meczów zauważyłem, że u mnie to ponad 30 sekund. 30-45 sekund opóźnienia względem normalnej telewizji kablowej. Jest to trochę denerwujące szczególnie podczas transmisji sportowych. Mam nową wersję dekodera i realną prędkość internetu 18mb/s.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowe 1-2 sekundy to jest też pewnie kwestia buforowania, przełączanie kanałów w Netii chwilę trwa, a w tym czasie tuner zapełnia sobie bufor, żeby w razie ew. problemów na lączu mieć co wyświetlić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu akurat nie do końca się z Tobą zgodzę, bo w moim odczuciu przełączanie kanałów następuje bez większych opóźnień. Nie mam aktualnie porównania do innych platform, ale jeszcze pół roku temu u teścia w CP (nie pamiętam niestety co to był za dekoder) czas ten był chyba nawet dłuższy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie następujące - czy w Toruniu także jest możliwość skorzystania z telewizji oferowanej przez Netię? To pierwsza rzecz - druga natomiast to długość umów - czy Netia oferuje umowy 12-miesięczne? Sprawdzałem dostępność usług w internecie, ale w przypadku Torunia pokazało tylko internet i telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam problem ze swoim dekoderem a w zasadzie z opcją 7-dmio dniowej histori. Na kilku kanałach ona jest a na wielu nie ma, czy jest to normalne czy jednak trzeba gdzieś to ustawić? I drugi bardziej nurtujący mnie problem to historia Comedy Central. Mianowicie, jakiś czas temu ustawiłem sobie nagrywanie seryjne pewnego serialu lecz wtedy zauważyłem że nie mogę przeglądać historii, bo co daje strzałkę w lewo aby zobaczyć historię to wyświetlało mi te nagrane odcinki. Stwierdziłem że wolę mieć dostęp do historii bo wtedy też będę mógł oglądać owy serial, i kilka innych, lecz jak usunąłem wszystkie nagrania to wciąż nie mam wglądu do siedmiodniowej historii. Mogę to jakoś przywrócić? CC oglądamy w domu bardzo często a opcja historii bardzo nam pomaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pierwszej sprawy: opcja historii jest dostępna tylko na wybranych kanałach. Jeśli dobrze kojarzę, to rozpoznasz je po specjalnej kolorowej ikonce na pasku danego kanału.

 

W drugiej sprawie może pomoże ktoś inny. Osobiście nie korzystam z Giga Nagrywarki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przeglądam sobie pakiety na stronie Netii i co się okazuje? Pakiet Canal+ nazywa się teraz Prestige i kosztuje już 45 zł. Nie ma żadnych mniejszych paczek z C+, tylko ta pełna. Lipa, biorąc pod uwagę, że tego lata NC+ staciło prawa do ligi włosiej, francuskiej, kilkudziesięciu meczow Ekstraklasy i jak się dzisiaj okazuje ligi hiszpańskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba ktoś się oderwał od rzeczywistości w tym całym nc+ że żąda za ten swój coraz bardziej śmieszny pakiet programów coraz więcej dając coraz mniej bo nie ma tam ostatnio ani dobrego kina jak i coraz mniej sportu . Niedługo będę mógł przedłużyć umowę wiec pakiet c+ wylatuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...