Skocz do zawartości

Netia


Rekomendowane odpowiedzi

Na nSport jest polska ekstraliga żużla, dla fana czarnego sportu kanał obowiązkowy, szkoda że nc+ tak się upiera i nie chce udostępnić tego kanału Netii... pewnie boją się tego że Netia by wymiatała w kwestii kanałów sportowych bo już na tą chwilę oferta programowa jest bardzo dobra w porównaniu do konkurencji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Szukam alternatywy na mojego drogiego operatora kablowki. Zastanawiam sie nad nc+ ale oferta Netii szczegolnie ten wybor pakietow mi sie podoba. Czy jestescie w stanie powiedziec mi cos o jakosci tej tv? Internet juz kiedys mialem z Netii a obecnie mam nieaktywne gniazdko telefoniczne. Moze pora je uzyc:-) dla obeznanych forumowiczow bede wdzieczny za podanie ich zdaniem + i -

Z gory dzieki:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

puuceek sąsiad, który miał upc a wcześniej aster sobie założył i zrezygnował. Niestety to nie to samo co upc czy vectra stąd i ceny atrakcyjne. Nie powiem dla mało wymagającego widza może być ale np. sportu lub dynamicznych scen nie da się oglądać. Sam chciałem przejść do netii ale to co zobaczyłem niestety mnie zniechęciło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniżej oferty przedstawiciela w Warszawie na sieci po Aster (HFC), gigakablówka. Akwizycja bardzo aktywna, dzwonek do drzwi, osobiste wręczenie ulotki, prośba o nr telefonu w celu kontaktu. Żadne tam wrzucenie ulotki do skrzynki.

 

2779811900_1434204195_thumb.jpg 3158499800_1434204198_thumb.jpg

 

Zwykłe działanie merchandisingowe :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie do abonentów mających pakietu Muzyka. Jaką macie wersję VH1? W ofercie po logotypie można poznać, że to polska wersja, ale jak spojrzałem na program to wygląda na VH1 Europe lub VH1 UK.

 

VH1 jest polski.

 

Odnośnie Netii jako takiej, przez ostatnie połtora roku trochę się poprawili. Telewizja jest stabilniejsza i po części uporali się z problemem braku płynności w ich streamie, także sport jak najbardziej da się już oglądać. Mówię po częsci ponieważ wciąż wiele kanałow SD nie doczekało się poprawy. Nie wdrożyli także dawno zapowiadanych napisów co dla niektórych może być kluczowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Widziałem, że wieczorem było już ok. Problem był na pewno rano i około południa.

 

Przy okazji zapytam czy ktoś może coś słyszał o jakichkolwiek zmianach rozwojowych jeśli chodzi o tv Netii? Od paru miesięcy cisza. Tak jakby cały proces nagle się urwał i pewne rzeczy zostały niedokończone. Myślę tu np. o zostawieniu paru kanałów sportowych w beznadziejnej jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...