Skocz do zawartości

Netia


Rekomendowane odpowiedzi

Tak, dysk był formatowany w Netia Player. Dzisiaj podłączyłem przez kabel USB z dodatkowym zasilaniem. Zobaczymy czy pomoże.

 

Ja mam dokladnie ten sam problem: probowalem 1 dysku 2.5", 2 dyskow 3.5" ze swoim zasilaniem i po 2 dniach znikalo EPG. Jedyny rozsadny chlop z supportu na ktorego trafilem, zalogowal sie na dekoder i powiedzial, ze podlaczenie dysku blokowalo dostep do wszystkich urzadzen, a wiec dysku i pamieci wewnetrznej. Mowil zeby probowac inny dysk, blablabla - bull[beep].

 

Czego probowalem? Innego dysku, formatowania przez Netia player, formatowania na komputerze do ext1 albo ext2, wylaczenia trybu oszczedzania energii w dysku (zeby caly czas sie krecil), podlaczania tych samych dyskow do drugiego Netia Playera.

 

Nic nie pomoglo - teraz mam giganagrywarke i swiety spokoj... szkoda ze za 15zl miesiecznie, ale przezyje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dodali dwa brakujące kanały do Platinum.

 

Ale tylko na okres promocyjny, jak można przeczytać tutaj:

"w okresie od 13 maja do 18 lipca 2015 roku obecni klienci pakietów telewizyjnych: Canal+ Silver, Canal+ Gold, Premium+ Film, a także Premium+ Sport otrzymają dostęp do pełnego pakietu kanałów Canal+, zawierającego wszystkich 8 kanałów, bez dodatkowych opłat. Wszyscy klienci którzy zdecydują się na zakup lub zmianę pakietu na Premium+ Film&Sport do 18 lipca, otrzymają w promocji dostęp do 8 kanałów Canal+, zamiast do standardowych 6. Promocja będzie obowiązywała przez cały okres trwania umowy terminowej na zamówiony pakiet. Koszt takiego pakietu to 40 zł miesięcznie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dodali dwa brakujące kanały do Platinum.

 

Ale tylko na okres promocyjny, jak można przeczytać tutaj

 

Platinum i Sport&Film to pakiety najwyższe. One będą pełne do końca umowy, w niezmienionej cenie. Wszystkie niższcze będą miały 8 kanałów do 18 lipca.

 

Klienci posiadający pakiety Premium+ Film&Sport oraz Canal+ Platinum otrzymają dostęp do 8 kanałów w ramach obowiązującej ich ceny do końca trwania umowy terminowej.

 

Dodatkowo w okresie od 13 maja do 18 lipca 2015 roku obecni klienci pakietów telewizyjnych: Canal+ Silver, Canal+ Gold, Premium+ Film, a także Premium+ Sport otrzymają dostęp do pełnego pakietu kanałów Canal+, zawierającego wszystkich 8 kanałów, bez dodatkowych opłat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W jakim sensie? Ceny pakietów niższe nie będą, na to nie licz. Ich skład się za bardzo nie zmieni, bo podzielone są tematycznie. Bardziej liczyłbym na nowe usługi uzupełniające, takie jak ostatnio zaprezentowana nagrywarka w chmurze. Mi oferta odpowiada, jednak będę do znudzenia powtarzał, że brakuje cały czas możliwości włączenia napisów, szczególnie na kanałach filmowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...