Skocz do zawartości

Netia


Rekomendowane odpowiedzi

@patryks jestem z Bródna. Jeżeli jesteś z Saskiej Kępy to tam podobno nie ma żadnych problemów. Wiem też, że nie ma ideałów, ale jak usłyszysz kilka razy, że 10 Mb/s to prędkość zgodna z umową (przy umowie na 100Mb/s) to też będziesz odliczał dni kiedy to zobowiązanie Ci się skończy. Jeżeli coś się zmieni na lepsze na pewno dam znać. Niedziela do tej pory to był dzień w którym parametry internetu były najgorsze. Co do telewizji to FOX HD prezentuje się niestety blado w porównaniu np z FOX Comedy HD czy Planete+ HD i odczyty z Manifestu nic tu nie pomogą. A może to wina nadawcy?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna grupa kanałów HD z poprawionymi parametrami. Zostało już tylko kilka pojedynczych programów do zmiany, w tym o dziwo Canal+ HD. Teraz mam nadzieję, że zabiorą się za SD.

 

Do 4 maja okno otwarte kanału Paramount Channel HD.

 

Coś nie bardzo z tym 4-tym maja. U mnie już go nie ma.

 

P.S. Pan Wieczorek przeszedł do Poczty Polskiej Usługi Cyfrowe.

 

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/ka ... i-cyfrowe#

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że Karol Wieczorek odszedł z Netii,zawsze można było wyciągnąć jakieś info od tego Pana które jakoś w przyszłości się sprawdzały...obawiam się że teraz zostaniemy całkowicie bez jakiegokolwiek info ...Netia się zmienia ,rewolucja następuje,zobaczymy co z tego wyjdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal brakuje możliwości włączenia napisów. Dotyczy to wszystkich kanałów. O ile na wielu kanałach (sprawdzałem głównie na filmowych) można już wybrać sobie oryginalną ścieżkę audio, to obietnice związane z napisami pozostają niespełnione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry - witam wszystkich - mój pierwszy post na forum :)

zdecydowałem się napisać bo od stycznia posiadam tv od Netii a internet miałem już 4 lata (Wrocław - Gadów na dawnej sieci Kom-netu) w odróżnieniu od Was na nic nie mogę narzekać. Przez 4 lata jedna awaria prędkość taka prawie jak w umowie, płynność obrazu ok.

 

Minusy -BOK Netii to kompromitacja, brak napisów i brak dźwięku Dolby Surround - napisy niby obiecują o dźwięku całkowita cisza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal brak napisów w Netii? A jak ogląda się u tego operatora FilmBox Arthouse? Ten kanał nie ma lektora, wszystko idzie w oryginale. Rozumiem, że abonenci Netii to poligloci. Nie ma dla nich znaczenia, że filmy są w języku chińskim, japońskim, indyjskim, hiszpańskim lub w jeszcze innym dialekcie. Nie potrzebują lektora czy napisów, w oryginale spokojnie mogą oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal brak napisów w Netii? A jak ogląda się u tego operatora FilmBox Arthouse? Ten kanał nie ma lektora, wszystko idzie w oryginale. Rozumiem, że abonenci Netii to poligloci. Nie ma dla nich znaczenia, że filmy są w języku chińskim, japońskim, indyjskim, hiszpańskim lub w jeszcze innym dialekcie. Nie potrzebują lektora czy napisów, w oryginale spokojnie mogą oglądać.

 

W STV Netii na tym kanale nie ma możliwości wyboru ani ścieżki dźwiękowej ani włączenia napisów w jakimkolwiek języku. A jak jest na innych platformach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczegóły Giganagrywarki:

http://www.telko.in/download,1433,giganagrywarka_prezentacja.pdf

 

Jest kilka usług, które wprowadzają nową jakość na rynku. Co ciekawe robi to Netia a nie np: UPC, Vectra, Inea itp. W skrócie:

• Możliwość nagrywania programów na 148 kanałach

• Nieograniczona liczba programów, które

można przetrzymywać

• Możliwość nagrywania dowolnej ilości

programów w tym samym czasie

• Dostęp do nagranych programów na

drugim urządzeniu zakupiony w ramach

opcji multiroom

• Możliwość przewinięcia wybranych

programów o dwie godziny

• Dostęp do 7 dniowej historii wybranych

programów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem fajnie to wygląda na papierze, szczególnie cofanie wybranego kanału o 2h. Szkoda tylko, że liczba kanałów z tą opcją ograniczona jest do bodaj niecałych 50 sztuk. Pozostałe możliwości też interesujące, jednak pytanie jaki odsetek abonentów będzie gotowy płacić tych kilkanaście PLN więcej co miesiąc. A, no i oczywiście największy minus to ograniczenie żywotności takich nagrań. Niektóre audycje chciałoby się mieć na zawsze, np. wielkie wydarzenia sportowe. Póki co do tego bardziej przyda się niezależny dysk, na którym nagrania będą tak długo, jak tego chcę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...