Skocz do zawartości

Netia


Rekomendowane odpowiedzi

Oglądam w streamie internetowym mistrzostwa. Nie płacę Solorzowi, ktoś inny na tym zarobi, nie wiem czy legalnie, ale lepiej płacić drobnym cwaniaczkom niż wielkim złodziejom.

I naprawdę widzę piłkę przy serwach. Płynne to to nie jest, ale najlepsze kanały na STV netii mają daleko do tego poziomu.

 

Zastanawiam się nad pisemną skargą na Wieczorka do Zarządu Netii S.A., pytanie tylko czy ta polityka kłamstw nie została narzucona przez samą wierchuszkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety z uwagi na brak alternatyw i słabą (stosunkowo drogą) ofertę Orange będę próbował na jak najlepszych warunkach przedłużyć umowę z Netią. Ma ktoś doświadczenie w negocjacjach z nimi? W dziale utrzymania klienta zaproponowano mi umowę na 24 miesiące na usługi net + tel + tv z 3 miesiącami za 1 zł (dotyczy net + tel) za taką samą cenę, jaką mam obecnie, przy czym w ramach tv teraz miałbym zamiast pakietu praktycznego przejść na ofertę pakietową, gdzie za podstawowe 35 zł nie będę w stanie dobrać tych kanałów, które oglądam obecnie, czyli m.in. Eurosport, Eurosport 2, TVP Sport, TVN Turbo, TVN Style, TLC, Discovery, National Geographic itd. W konsekwencji na pewno będę płacić więcej niż teraz.

 

To ma być oferta utrzymaniowa?! Próbował ktoś z nimi negocjować i udało się wyegzekwować lepsze warunki, ew. krótszą umowę? Wysyłaliście wypowiedzenia? Skutkowało to czymkolwiek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz powiedzieć, że po przełączeniu kanału przez kilkanaście sekund masz czary ekran? Mi się tak nigdy nie zdarzyło. Pewnie reset NP pomoże.

 

Tak,właśnie to miałem na myśli...Obecnie problemu już nie ma ale było coś na rzeczy bo wdziałem po wpisach na blogu netii że kilka osób zgłaszało(pytało) owy problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, obecnie mam bardzo dobrą ofertę z NC+, ale mocno zastanawiałem się aby przejść do netii bo mam u nich internet i myślałem, że coś uda się utargować, ale komentarze powalają wręcz, do końca roku mam umowę z NC+, pakiet Universe+ i paczka Canal+ za 59zł, do tego czasu będę obserwował co tu się wydarzy ;-)

 

"Przetestuj bezpłatnie Telewizję OsobistąTM na www.testuj.tv" - po obejrzeniu tego nie ma tragedii, niech się ktoś do tego ustosunkuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hoffman, tym się nie sugeruj. To nie oddaje faktycznego stanu rzeczy. Najlepiej odwiedź jakieś stoisko/salon Netii i przetestuj to na własne oczy na dużym ekranie. Jeśli jesteś przyzwyczajony do jakości z kanałów HD z platformy nc+, to możesz doznać szoku, oczywiście negatywnego (w przypadku kanałów sportowych szczególnie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat z dzisiaj - na pytanie, nad czym pracują i co za trudności występują, Karol Złotousty odpowiada:

"Są to sprawy naszej kuchni, nie chciałbym się nad tym nadmiernie rozwodzić. Myślę, że wkrótce percepcja zdecydowanie się poprawi."

 

Cały czas twierdził, że płynność jest idealna i on nie widzi różnicy, w ślepym teście wg niego nie do odróżnienia, a teraz pisze, że "percepcja zdecydowanie się poprawi".

Oto kolejny dowód na to, że bezczelnie kłamał, i dam głowę, że kłamie nadal.

 

Co do www.testuj.tv - to nie jest płynne, ale wg mnie na telewizorze STV wygląda jeszcze gorzej, niż na tej stronce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. W związku z tym ze dzisiaj zamontowano u mnie usługi netii ( internet 100mb i TV) postanowiłem napisać 2 zdania. Moja sytuacja była trochę lepsza bo jestem w zasięgu ich najnowszej promocji ( giga kablowka HFC ). Poprzednio miałem sam internet z UPC. Troche obawialem się o jakosc TV po przeczytaniu tego wątku ale chyba nie jest tak zle . tzn może w niektórych miejscach brakuje kilku klatek ale na pewno nier razi to jakos po oczach ( przynajmniej wg mojej opinii, w sumie jakoś bardzo wymagający nie jestem). Dodam, ze w innym miejscu mam TV z cyfrowego polsatu i porównując obu operatorów to CP jest jednak lepszy ale nie powiedzialbym ze jakoś znacząco. Z drugiej strony ogladalem telewizje jakąś godzinę wiec zobaczymy jak będzie dalej. Co do internetu jeśli kogoś to interesuje to również jak narazie brak zarzutów ( na testach 100/10 czyli tak jak w umowie ). Mam nadzieje ze komuś pomoglem. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co wyczytałem na blogu Netii, to na sieci po dawnym Aster oferowana jest Telewizja Osobista w technologii smooth streaming.

 

piter55, proponuję dłużej pooglądać kanały sportowe, np. mecz piłki nożnej. Zauważysz, że gdy obraz szybko się przemieszcza, to płynności brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest chyba zupełnie inna technologia (normalne DVB-C, nie IPTV/streaming), na sieci po dawnym Aster City. Jaki dostałeś dekoder?

Logika tak by nakazywała, ale finanse mówią co innego i dają modem HFC a pod niego dekoder do telewizji w streamingu. Poza tym dzięki temu puszczają neta do 300M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No spojrzałem własnie na kawałek meczu i rzeczywiście przy locie piłki widać takie jakby smugi więc dla kogoś kto kładzie duży nacisk na sport to chyba nie polecam. Przy "normalnych" kanałach jak narazie nie przeszkadza chociaż jak napisałem wcześniej ja wymagający nie jestem :P

Tylko nie pisz o tym na blogu pana Karola Wieczorka bo będzie Ci kazał wymienić telewizor zapewniając że ich TV jest w 100% za[beep]ista za przeproszeniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...