Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

Jestem tu nowy, ale stałym czytelnikiem i kibicem waszych dyskusji od kilku lat.

Telewizja nie jest moją pasją jak wielu z Was, stąd na forum niewiele bym mógł się wypowiedzieć. Czytając wasze opinie o INEA można być na bieżąco w "co w trawie piszczy", a raczej co w INEA niedomaga. Dziwię się, że inea.pl nie wyciąga wniosków, które powinny wpłynąć na relację z klientem. Mało tego, stan strony INEA w szukaniu informacji to biblioteka z kilkoma przeciętnymi broszurkami np.

#michalx1974

dzięki za parametry kanałów "siatkarskich", na Ciebie można liczyć.

INEA, ŻENADA !!!!! od dwóch lat obiecujecie ...

a tu Wasz wkład niczym dział literatury "inea" w bibliotece Raczyńskich. Przydała się też i mi nieraz lista kanałów michalx1974

Drugie oblicze INEA to internet, który wiemy jak działa ostatnio. Sam specjalnie nie narzekam, ale poruszane tu problemy też mnie dopadają i przyznam, że nawet zwykła Wasza informacja o kulejącym internecie jest więcej warta niż telefon "do przyjaciela Call Center”.

 

Do dorzucenia przysłowiowo trzech groszy skłoniła mnie wypowiedź andi i wymijająca postawa INEA.

Niedawno dzięki nairda pojawiła się informacja o "INEA zwiększa minimalną prędkość oferowanego przez siebie Internetu.", okazało się, że i u mnie to dotyczy. Nikt jednak w inea nie potrafi wyjaśnić dlaczego powiadomienie nie dotarło na 2 adresy i druga niespójność, tu wiemy o poczcie tradycyjnej, BOA też tak informowało, a podobno rozesłano maile.

Zauważyłem, że usuneliście taryfę telefoniczną 60 dla emerytów i rencistów za 24,90 zł !!! co nawet na starszych ludziach żerujecie, proponując im taryfę 300 za 29,90 !!!???? SKANDAL, oczywiście, że na siatkówce też wyciągacie kasę od ludzi, jak widać po innych sieciach cena może być niższa !!!!!!!!

Andi, mało tego. Przyspieszenie o którym wiemy dzięki nairda, z tego co się zorientowałem jest na trochę szerszą skalę i pismo jakie widzieliśmy na fotce dochodzi do 54,90. Czyli więcej umów promocyjnych mieszczących się dotąd w przedziale do 50 zł zrównują do 15 Mbps z +5 zł. Wrzesień może być ciekawym miesiącem dla Inea, wielu emerytów dowie się o [kilkukrotnie] większej prędkości idąc płacić i wówczas tak naprawdę dla wielu będzie to ukryta podwyżka niż gest INEA. Zasady niby są jasne, ale nierówne, gdyż nie tylko dotyczą 1 Mb. Jak ktoś zna kogoś z umową emeryta warto dopytać co miał i ma już w eboa. Mi to przypomina promocje kołder i garnków, senior i tak kupi. :read:

Co tu wiele mówić, wiecie sami, INEA wie czego chcemy, a my nie wiemy co chcemy. :locked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#michalx1974

dzięki za parametry kanałów "siatkarskich", na Ciebie można liczyć.

INEA, ŻENADA !!!!! od dwóch lat obiecujecie listę kanałów na stronie www, z parametrami dla użytkowników modułów CAM, Wasza stron to można powiedzieć szmelc, wprowadzacie do oferty nowe dekodery, oczywiście zero informacji na ich temat, itd, iitd, itd !!!!!!

Zauważyłem, że usuneliście taryfę telefoniczną 60 dla emerytów i rencistów za 24,90 zł !!! co nawet na starszych ludziach żerujecie, proponując im taryfę 300 za 29,90 !!!???? SKANDAL, oczywiście, że na siatkówce też wyciągacie kasę od ludzi, jak widać po innych sieciach cena może być niższa !!!!!!!!

No, Michał robi świetną robotę, Inea powinna mu za to płacić :)

No tak, będzie wybór taki jak ma teraz większość, albo Orange albo Inea :lol2: Już widzę jaka będzie neutralność tej całej sieci szerokopasmowej jeśli KE nie będzie temu się bacznie przyglądać. Nadal nie potrafię zrozumieć jak spółka-córka niemal monopolistycznego operatora w Wlkp. mogła zostać operatorem WSS. Wyjaśni mi to ktoś?

Ja spróbuję. WSS będzie budowała sieć szkieletową, czyli zrobi coś jakby punkty dostępowe dla operatorów Internetu w całej Wielkopolsce. Dalej od tych punktów każdy operator będzie mógł sobie pociągnąć własne światłowody do klientów, oczywiście też za unijną kasę :) Operator musi zapewnić dostęp do tych łącz po cenach hurtowych, czyli każdemu operatorowi za taką samą kasę podobnie jak teraz robi to Orange z łączami telefonicznymi (choć ma się to zmienić i w części miejscowości Orange będzie sprzedawało łącze po cenach rynkowych a nie hurtowych). Jak będzie w praktyce zobaczymy :) Telekomunikacja Wielkopolska, czyli operator WSS od momentu zwycięstwa w przetargu dość mocno "odcięła się" od Inei, czyli (podobno, niezweryfikowane) odebrała pracownikom Inei dostęp do swoich pomieszczeń w tym samym budynku, w którym obecnie pracuje prawie cała Inea :) A to, że to spółka córka Inei to tak naprawdę nie ma dużego znaczenia, bo równie dobrze mogłaby startować w tym przetargu Inea, podejrzewam, że to jakieś wewnętrzne kombinacje. W zachodnio-pomorskim normalnie wygrała pilska Asta a nie jakaś spółka córka a osobom narzekającym na wybór mogę przypomnieć, że w łódzkim przetarg wygrało Orange. Tak więc jeśli u nas jest zagrożenie ograniczenia konkurencji do Orange i Inei to co mają tam powiedzieć? :)

Jak już tak wyrażamy swoje odczucia i opinie o naszym "słoneczku" jakim jest INEA to jakim cudem w naszej sieci jest pakiet 250/10 za dużą kase jak np. taki E&W ( za bardzo nie przepadam za nimi ) potrafi dać necik 250/25 w normalnej cenie a INEA daje z łaski 250/10 po wygórowanej cenie żeby uciąć temat że jednak dają lepszy upload :D. Normalna masakra. Może nie wszyscy potrzebują 250/10 a może by tak dać 50/15 albo 75/15 ?

W naszym przypadku można zapomnieć o zmianach na lepsze bo monopolista ma gdzieś uwagi swoich klientów. Zagląda tylko na stan konta i patrzy żeby kasa się zgadzała.

Już się tak nie jarajcie tym 250 w E&W, bo jest ono dostępne pewnie na mniej niż 1% obszarów, wpisywałem w tej wyszukiwarce na stronie różne adresy, w tym adres bloku, przed którym była reklama tej 250-ki i wszędzie było napisane, że nie jest tam dostępna. Bardziej miarodajna jest oferta Mavericka, WTvK czy też z nieobecnych w Poznaniu UPC, które ma 250/25 chyba za 80 złotych w standardowej ofercie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.........

No, Michał robi świetną robotę, Inea powinna mu za to płacić :) .......

 

Inea czeka teraz aż w końcu zrezygnuję z oferty kablówki :lol2:

 

Jeszcze żeby inni abonenci z innych regionów zasięgu INEA a mające inne parametry przesyłali by informacje było by łatwiej aktualizować dla wszystkich.

Informacje mogą być przesyłane w dowolnej formie najlepiej na maila , również w formie pliku z TV (tutaj jednak musiała by być podany model i marka TV)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 września Adventure HD w inea coś nowego nieznanego a MGM HD czy Discovery HISTORIA doprosić się nie można. Od roku na stronie idea dla inea propozycje ludzi jakie kanały by chcieli w ofercie nie są brane wcale pod uwagę co na to inea.pl? Zaczniecie słuchać ludzi z tej strony którą samai stworzyliscie czy nie? Jeśli nie to zamknąć ja obiecywali ze dla najlepsze pomysły abonentów przewidywana będzie nagroda i nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpewniej znow cos wyleci z oferty bo " przeciez i tak jest za duzo kanalow " a klienci i tak wielu nie ogladaja ... TAKIE stwierdzenie padlo od [beep]kiego technika ktory straszyl kilka dni temu kara za nieuzasadniona wizyte a internet i tak nie dzial i tak !! INEA drzyj ... UOKiK wami sie zajmie po raz kolejny !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@polinik18

 

Sam wiesz jakie byśmy chcieli kanały w ofercie nawet gdyby miała być droższa. Ale INEA już tak wysoko buja w obłokach że ma to zupełnie gdzieś. Woli dać bubel a tak będzie kasa płynąć i tak to w tym biznesie już jest. A my i tak nie mamy nic do powiedzenia..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw wersja ma pojawić się wersja SD. Maja być jakieś korekty w programach :(

 

 

Właśnie to jest najgorsze w Inei. Ich sposoby układania oferty. Znając życie zaraz potem dodadzą HD i znowu będzie dubel. Tak jak było z Power TV.

 

 

:D Usunąć z oferty mang 24 i tv trwam I tv republika a w zamian dać history HD MGM HD i BBC lifestyle kto jest za?

 

 

Jestem za dodaniem tych kanałów, ale nie można żądać usuwania innych, bo to jest niemożliwe nigdzie. Mango 24 jest wszędzie i nie zniknie , kablówki dostają podobno pieniądze za nadawanie tego kanału , czy też jest on w pakiecie z innymi.

TV Trwam ogląda większość starszych ludzi, niektórzy oglądają tylko ten jeden kanał. Usuwanie byłoby totalną głupotą.

A tv republika kanał płatny dodatkowo, nie liczy się do pakietów. Zresztą i Trwam i TV Republika prezentują programy które da się oglądać i oglądalność mają.

Jeśli już mieliby zastępować kanały czymś innym, to wersje SD dubli, co zresztą było zresztą moją propozycją w IDEA DLA INEA.

A co do BBC LIfestyle to podkreśle coś co już tu kiedyś pisałem - wciąż nie rozumiem jak oni to zrobili, że wszystkie BBC są, a BBC Lifestyle nie.

Na MGM HD nie ma co liczyć, zwłaszcza, że one też nie jest wszędzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś kolejny kanał zameldował się na technisacie ID: MŚ w siatkówce 2014. Kanał chyba 74.

 

To była podmianka. Ten kanał już był tylko zmieniał nazwę - PROMO filmów VOD

 

Na FB pojawił się wpis o zmianach od 01.09

 

ENGLISH CLUB - pakiet SUPER HD

 

English Club zastąpi kanał CBS DRAMA

 

ADVENTURE TV zastąpi CBS REALITY

 

FILMBOX ACTION zastąpi CBS ACTION

 

https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/ ... 47cb81a1ff

 

Czyli brniemy dalej zamiast polepszać ofertę pogarszamy - ciekawa droga.

 

To może nich Inea zastąpi wszystkie kanały z DVB-T innymi, a abonenci sobie podłączą swoje dekodery czy TV do anteny. Nie złą karę płacimy na 24 kanały bezpłatne :woot:

 

Usterki nie potrafią usunąć, a taka wielka multimedialna siec kablowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem w Ineii odkąd pamiętam. Neta mam od około 7 lat. I przez te wszystkie lata dwa razy miałem problem z dekoderem, rozwiązane w ciągu 24 h i raz z modemem od Internetu ale to zasilacz padł. No i sporadyczne awarie przy z te wszystkie lata, ale to nie jest niezniszczalne. Prędkość łącza zgodne z umowa 100/4. Poznań centrum. Wcześniej przez kilka lat bylem w tepsie i to była tragedia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...