Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Średnie pingi do komputera znajdującego się na os. Orła Białego gdzie świadczona jest usługa Internetu wzrósł z 230 ms (średnia z dwóch ostatnich miesięcy) do 5000 ms (maksymalne wartości dochodzą do 8500 ms) od 21 sierpnia 2014 i utrzymuje się wciąż na tym poziomie do dziś. Skutecznie uniemożliwia to zdalną pracę z komputerem przyłączonym do Internetu łączem na które mam wykupiony u Was abonament. Czy macie jakąś w daną chwili awarię i kiedy opóźnienia w transmisji wrócą do normalnego poziomu? Czy ktoś z forumowiczów też ma taką sytuację?

 

To samo osiedle i ja nie mam takich problemów. Na szybko spingowałem sobie komputer z zewnętrznego serwera i było w okolicach 15ms. Co do śmiania się ze sprawdzenia okablowania - w pewnym momencie pingi zaczęły mi losowo szaleć, telefon do pomocy odp 'proszę sprawdzić wtyczki' - i pomogło. Rozłączenie, i połączenie od nowa załatwiło sprawę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

współczuje sobie i innym że nie ma INNEJ alternatywy w postaci kablówkowej ... poza NC+ jesli ktos ma mozliwosc oczywiscie , jestem ciekaw czy cos w tym roku jeszcze sie zmieni oczywiscie na gorsze bo do lepszego bardzo duzo brakuje w inea , wiec oczekuje zebardziej sie beda pogrążać ... innej wizji jakos nie widze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie co mnie trzyma przy tej sieci to internet, ale mam kabelki z tepsy i przejdę chyba na "dropsa" nic nie sciągam a do grania 20mb mi starczy w zupełności, jak miałem kiedyś dsl-a to pingi miałem równie dobre jak teraz w inei a 50zł vs 69zł to w skali roku niemałe już pieniadze, telewizje cyfrową z ziemi i roczne koszty 880zł mniejsze, także trzeba sie pożegnać z tą beznadziejną siecią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parametry kanałów:

Polsat Volleyball 1 HD - 242,000 kanał 050

Polsat Volleyball 1 SD - 242.000 kanał 051

Polsat Volleyball 2 SD - 258.000 kanał 052

Polsat Volleyball 3 SD - 258.000 kanał 053

Polsat Volleyball 4 SD - 258.000 kanał 054

 

Usunięto z listy kanały KINO VOD 1,2,3,4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#michalx1974

dzięki za parametry kanałów "siatkarskich", na Ciebie można liczyć.

INEA, ŻENADA !!!!! od dwóch lat obiecujecie listę kanałów na stronie www, z parametrami dla użytkowników modułów CAM, Wasza stron to można powiedzieć szmelc, wprowadzacie do oferty nowe dekodery, oczywiście zero informacji na ich temat, itd, iitd, itd !!!!!!

Zauważyłem, że usuneliście taryfę telefoniczną 60 dla emerytów i rencistów za 24,90 zł !!! co nawet na starszych ludziach żerujecie, proponując im taryfę 300 za 29,90 !!!???? SKANDAL, oczywiście, że na siatkówce też wyciągacie kasę od ludzi, jak widać po innych sieciach cena może być niższa !!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, kiedy coraz bliższy jest w czasie moment oddania sieci do użytku operatorów możemy być coraz bardziej pewni, że wkrótce w Wielkopolsce nie będzie osoby, która mogłaby powiedzieć, że nie ma wyboru w dostępie do szerokopasmowego Internetu - mówi Janusz Kosiński, prezes INEA.

 

No tak, będzie wybór taki jak ma teraz większość, albo Orange albo Inea :lol2: Już widzę jaka będzie neutralność tej całej sieci szerokopasmowej jeśli KE nie będzie temu się bacznie przyglądać. Nadal nie potrafię zrozumieć jak spółka-córka niemal monopolistycznego operatora w Wlkp. mogła zostać operatorem WSS. Wyjaśni mi to ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już tak wyrażamy swoje odczucia i opinie o naszym "słoneczku" jakim jest INEA to jakim cudem w naszej sieci jest pakiet 250/10 za dużą kase jak np. taki E&W ( za bardzo nie przepadam za nimi ) potrafi dać necik 250/25 w normalnej cenie a INEA daje z łaski 250/10 po wygórowanej cenie żeby uciąć temat że jednak dają lepszy upload :D. Normalna masakra. Może nie wszyscy potrzebują 250/10 a może by tak dać 50/15 albo 75/15 ?

W naszym przypadku można zapomnieć o zmianach na lepsze bo monopolista ma gdzieś uwagi swoich klientów. Zagląda tylko na stan konta i patrzy żeby kasa się zgadzała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie może być będziemy mieć nowy kanał :idea:

 

https://satkurier.pl/news/104931/rus ... ojawi.html

Jeżeli będzie równie ciekawy i będzie miał tak samo rozwiniętą ramówkę, jak pierwszy program z ich stajni, to nie dziwię się, że inea to wzięła. Pewnie za darmo, to dołączą.

cytat:

"Jego nadawcą jest spółka Michał Winnicki Entertainment, w portfolio której jest również muzyczno-rozrywkowa telewizja Power TV."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...