Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Bo Polsat tylko jeden kanał udostępni w HD tak samo jak na satelicie. Ciekawe że Kablówki się zdecydowały (także Inea) na taką kwotę. A my jak chcieliśmy SPORTKLUB, HISTORY CHANNEL, TVP HD, DISCOVERY HISTORIA (lub przynajmniej te które wypadły z oferty) to nie bo nie opłacalne! A mogli by taki pakiet zrobić jestem pewny że były by dużo większe wpływy niż z Vooleybal

A piłkę ręczną pewnie na satelicie znajdzie się za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro Inea raczyła nas odwiedzić to może dowiemy się co się dzieje z internetem w Poznaniu.

Zrywanie połączenia, prędkość jak na powyższych pomiarach, utrata pakietów.

 

Ja mieszkam na Żegrzu, kolega na Plewiskach i obaj obserwujemy takie same objawy co najmniej od piątku.

 

Nic konkretnego, globalnego. Potrzebne byłyby dane adresowe, żeby zweryfikować skąd zrywanie. Prawdę mówiąc w innych kanałach nie rejestrujemy przyrostu tego typu zgłoszeń.

 

Bo Polsat tylko jeden kanał udostępni w HD tak samo jak na satelicie. Ciekawe że Kablówki się zdecydowały (także Inea) na taką kwotę. A my jak chcieliśmy SPORTKLUB, HISTORY CHANNEL, TVP HD, DISCOVERY HISTORIA (lub przynajmniej te które wypadły z oferty) to nie bo nie opłacalne! A mogli by taki pakiet zrobić jestem pewny że były by dużo większe wpływy niż z Vooleybal

A piłkę ręczną pewnie na satelicie znajdzie się za free.

 

Jedno nie ma żadnego związku z drugim - ta oferta to bardziej forma PPV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic konkretnego, globalnego. Potrzebne byłyby dane adresowe, żeby zweryfikować skąd zrywanie. Prawdę mówiąc w innych kanałach nie rejestrujemy przyrostu tego typu zgłoszeń.

 

Standardowa, dyplomatyczna wymówka. Znamy takie teksty.

A teściu z os. Czecha coraz częściej do mnie wydzwania, że ma brak sygnału w TV. Ma kumpla w klatce obok i gdy on ma brak sygnału to sąsiad tez. Wiec nie jest to indywidualny przypadek. Przy internecie jest pewnie jeszcze gorzej. Gdy byłem ostatnio w Poznaniu to miałem download 0,3 Mb/s na emeryckiej promocji 1mb. To jakaś rzeźnia, to Aero2 za darmo daje więcej... Od tej pory nie ruszam się bez netu z Plusa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inea ostatnio coś kombinuje z routingiem i jak słychać "na mieście" chodzi o to, żeby tu też zaoszczędzić puszczając ruch przez tańszych operatorów tranzytowych. Jakiś czas temu mieli swój węzeł wymiany z PCSS (polska sieć optyczna PIONIER, w tej chwili do PIONIERA ruch idzie przez Atmana i Nordu). Zmiana routingu z pewnością ma wpływ na komfort pracy w sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam do Was pytanko , pierwszy raz z czyms takim sie spotkalem i jest to tak dziwne ze poprostu az mi sie chce sie z tego smiac (chociaz z drugiej strony nie do konca bo jest to irytujace) otoz od jakiegos czasu przycinaja mi sie programy canal plus family 1 hd i family 2 hd , przycinanie moze to nie jest najwlasciwsze slowo raczej co 40 sek obraz ciut przeskakuje do przodu jakby gubil jedna klatke , jakie bylo moje zdziwnienie gdy zaobserwowalem ze to zjawisko nie wystepuje przy transmisjach sportowych )))) mecze sa ok natomiast pojawia sie to na filmach , do chol....ry co to jest ????!!!! przeciez to cos kuriozalnego i dziwacznego , na zdrowy rozum powinno sie to dziac zawsze niezaleznie od tego co jest emitowane

ps sygnal inei nie odbieram w Poznaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam do Was pytanko , pierwszy raz z czyms takim sie spotkalem i jest to tak dziwne ze poprostu az mi sie chce sie z tego smiac (chociaz z drugiej strony nie do konca bo jest to irytujace) otoz od jakiegos czasu przycinaja mi sie programy canal plus family 1 hd i family 2 hd , przycinanie moze to nie jest najwlasciwsze slowo raczej co 40 sek obraz ciut przeskakuje do przodu jakby gubil jedna klatke , jakie bylo moje zdziwnienie gdy zaobserwowalem ze to zjawisko nie wystepuje przy transmisjach sportowych )))) mecze sa ok natomiast pojawia sie to na filmach , do chol....ry co to jest ????!!!! przeciez to cos kuriozalnego i dziwacznego , na zdrowy rozum powinno sie to dziac zawsze niezaleznie od tego co jest emitowane

ps sygnal inei nie odbieram w Poznaniu

 

Pewnie coś dekoder nie wyrabia. Nagraj filmik (wrzuć na YT) i podeślij INEI bo jak znam życie jak przyjedzie technik do Ciebie do domu to będzie wszystko ok. Ot takie dziwne zjawisko.

Zresztą tak jest INEA i nic nie zrobisz z tym. Aha posprawdzaj kable. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@INEA: Średnie pingi do komputera znajdującego się na os. Orła Białego gdzie świadczona jest usługa Internetu wzrósł z 230 ms (średnia z dwóch ostatnich miesięcy) do 5000 ms (maksymalne wartości dochodzą do 8500 ms) od 21 sierpnia 2014 i utrzymuje się wciąż na tym poziomie do dziś. Skutecznie uniemożliwia to zdalną pracę z komputerem przyłączonym do Internetu łączem na które mam wykupiony u Was abonament. Czy macie jakąś w daną chwili awarię i kiedy opóźnienia w transmisji wrócą do normalnego poziomu? Czy ktoś z forumowiczów też ma taką sytuację?

 

PS: Pomiary opóźnień w transmisji podane wyżej były wykonywane przez usługę monitorowania łącza internetowego pingdom.com, która pinguje losowymi serwerami z całego świata komputer podłączony do Internetu co 1 minutę i mierzy opóźnienia odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie był technik w piątek. Coś tam pomierzył. W skrzynce na klatce pomajstrował i stwierdził, że będzie lepiej. Starałem się coś z niego wydusić, ale był bardzo enigmatyczny.

Powiedział, że było "coś nie tak" i to poprawił. Potem gdzieś jeszcze dzwonił do obsługi w Inei i coś tam w parametrach poprawiali. Chciał chyba jeszcze jakiś dodatkowy element tam w skrzynce dołożyć, ale nie miał ze sobą odpowiedniego, więc na tym się skończyło.

 

Od tego czasu mi net nie zerwał. Pakietów już nie gubi. Prędkość jest dość przyzwoita. Odkąd mam łącze 50/2 to jakich testów bym nie robił to nigdy nie widziałem więcej niż 48 mbit lub przy ściąganiu 5,6MB/s.

Teraz to nawet 49,9 jest i uploadu zdaża się 2,3. Zobaczymy jak będzie dalej.

 

Miejmy nadzieję, że Maverick wyrobi się z pracami na Żegrzu i Orła białego, i w przyszłym roku mówię inei do widzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...