Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Odzyskałem 2,17 zł z tytułu reklamacji za niedzielną awarię.

Co ciekawe wystarczył jeden telefon do obsługi technicznej.

 

Konsultant potwierdził wystąpienie awarii i zatwierdził umniejszenie opłaty co można stwierdzić via eboa. Saldo +2,17 :brawo:

 

Ja mam tylko neta, ale jak ktoś ma więcej usług to będzie więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co takie pytanie? Wiadomo że dodanie jakiegoś kanału w tym roku to będzie cud :lol2:

Pytam bo po włączeniu dekodera wyświetliło się info o zmianie na liście kanałów , tyle że zanim zdążyłem cokolwiek przeczytać prąd wyłączyli a po przeleceniu całej listy nic nowego nie zauważyłem :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak nie uważam. Awaria trwała nie dłużej niż 24h, więc należało się 1/30 kwoty miesięcznej za niedziałające usługi. Gdyby zadzwonili tylko mieszkańcy Rataj to te kilkadziesiąt tysięcy zł w plecy by w Inei poczuli.

 

Na nasze nieszczęście INEA opiera swój biznes dokładnie o takie podejście swoich klientów jakie zaprezentowałeś. Mieć wszystko w pompie i cieszyć się z tego jak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Ineą jest chyba różnie,w zalezności od miejscowości.Od tego operatora mam internet 15 MB/sek + tv standard..wszystko to za 52,90(oczywiście analog w innych pokojach). Z jakości obydwu usług jestem zadowolony.Nc+ uzupełnia braki w kanałach tv,a szkoda,ponieważ wolałbym je mieć w ofercie Inei,ale cóż...cena.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak już to tylko taka opcja jest możliwa do zaakceptowania.

Ja też rozważam zmniejszenie pakietu TV do oszczędnego dla lokalnych kanałów i dodatkowo którąś z platform cyfrowych. Skoro INEA nie chce poprawić oferty to nie. Internet mam z Neostrady i nie mam problemu z działaniem, pomoc techniczna natychmiastowa, nie to co w INEI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#michalx1974, potwierdzam sprawność pomocy technicznej tpsa-orange, korzystałem z niej kilka dni temu.

kiedy miałem z niej skorzystać, majac na uwadze opinie z poprzednich lat, oraz doswiadczenia z inea, mysle koniec.

zgłoszenie, po chwili sms potwierdzający przyjecie usterki, po 2 godz, telefon o usuniecie usterki, nastepnie sms o zakończeniu zlecenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co najfajniejsze, jeśli awaria była poważniejsza sami z siebie, bez żadnego proszenia, dawali rabat na abonament.

A szczytem dbałości o klienta było wysłanie, na moją prośbę, pełnej listy programów. Dostałem ją na maila. Jakie było moje zdziwienie, jak po paru dniach wyjąłem ze skrzynki wersję papierową :)

Ech, a w inei...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grunwald Północ, znowu brak internetu. Wszystkie diody się świecą, oprócz diody Online która mruga. Diagnostyka sieci systemu Windows informuje że "System Windows nie może nawiązać komunikacji z urządzeniem lub zasobem (podstawowy serwer DNS). Dzwoniłem na infolinię, kazali zrestartowzc modem z wyciągnięcie wszystkich przewodów, w tym antenowym. To nie pomogło, wiec jutro przyjdzie technik. Pytanie co mogło paść?

 

Edyta : Teraz świeci tylko power i online a diody DS i US migaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

INEA zwiększa minimalną prędkość oferowanego przez siebie Internetu.

Oczywiście nic za darmo cena rośnie z 19,90 do 24,90 zł.

Link do otrzymanego pisma (zdjęcia komórką)

http://zapodaj.net/749804fdf62c7.jpg.html lub http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9d4 ... 8c8d3.html

Aktualnie posiadany pakiet to internet dla seniora 1 Mb/s. Reszta szczegółów w powyższym linku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój teść ma ten pakiet dla seniora, porażka ten 1Mb działa koszmarnie wolno. Dobrze, że wyszli z taką inicjatywa, ale po co zaraz 15Mb, starczyłoby np. 5 i nie podnosić żadnych opłat. Co oni za nakłady inwestycyjne muszą ponieść w związku z podniesieniem tej prędkości. [beep]uuuu [beep]uuuu dla zamydlenia oczu starszym ludziom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

Mieszkam od niedawna na ratajach. Nie mam jeszcze podpisanej umowy z żadną firmą. Przez kilka pierwszych dni podłączyłem mój telewizor do gniazda INEA i mogłem oglądać kanały z listy DVBT. Od wczoraj w telewizorze pokazuje mi komunikat, że trzeba sprawdzić połączenie kablowe. Wyszukiwanie programów nic nie znajduje. Sprawdziłem wszystkie kable i niby nic się nie rozłączyło. Czy te kilka dni oglądania telewizji to była jakaś "promocja" ? Czy oprócz TK INEA na Osiedlu Armii Krajowej znajdę coś sensownego? Netia odpada bo już sprawdzałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...