Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Rataje, net nadal leży :evil:

Leży i kwiczy, żeby nie darmowe Aero to bym nic nie napisał tutaj, a transmisja Lecha z Piastem to prawdziwa żenada, cztery razy przerwany mecz dosłownie jak za komuny...., chyba z winy C+, ale mnie to nie obchodzi wcale... chyba podzękuję tak wspaniałemu dostawcy jakim jest Inea.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do meczu juz napisałem i nie będę jeszcze raz pisał tego samego, neta nie mam piszę przez darmowy internet bo niestety przez Inea nie działa, w każdym normalnym kraju za takie niedociągnęcią powinny być zniszki w abonamęcie, i tyle a tutaj???, oczywiście coś z winy kogoś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś o meczu o trzy razy za dużo, po prostu inni nie mogli uwierzyć w to, co napisałeś i się upewniali, czy faktycznie masz takie idiotyczne pretensje. Co do tych Twoich "zniszek" w abonamencie to w Inei ich nie ma? Jakbyś spróbował złożyć reklamację to byś pewnie dostał jakiś upust, ale pewnie, lepiej pienić się na forum, w ten sposób na pewno żadnej zniżki nie dostaniesz.

Nic pozostaje tylko złożyć gratulacje za jakość usług...

 

3636888411.png

 

nie wiem tylko kto im dał tak dobrą ocenę

Pewnie za pingi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy INEA jeszcze się obudzi? Koniec miesiąca, za chwilę startują główne ligi zagraniczne, nasza już gra. Chyba czas na jakąs rozsądną ofertę pakietową w tej kwestii? Ok. 200zł 3-pak z C+ to oferta w zasadzie gorsza niż była rok temu, nie ma sensu trzymać tej całej telewizji przy obecnym cenniku i braku jakichkolwiek promocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie licz na nowe ceny. Zawsze się tłumaczą że ceny są wynikiem ustaleń z nadawcą. Po prostu nie negocjują ceny i tyle. C+ za swoją paczkę chciał 100 zł to Inea też by się zgodziła :oops: z wypowiedzi jak piszą na FB czy mailach to wychodzi mi tylko jedno - Inea ma słabych negocjatorów.

A jak nam się nie podoba to możemy wybrać NC+ lub/i CP

Oczywiście o ile jest możliwość podłączenia satelity.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze po prostu ludzie nie sa swiadomi CEN i konkurencji , nie sa wymagajacy i zyja w tym maraźmie jakim jest SEKTA INEA ... to jest jedynie przykre ze jesli mozna miec wiecej i placic za to o polowe mniej kasy niz w INEA a ludzie po prostu nie moge ( antena SAT ) lub nie wiedza ze moga sporo kasy zaoszczedzic to naprawde bardzo bardzo zle ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...