Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

mam do Was pytanko : warto miec cinemaxy? chyba emitowane tam filmy to pelny przekroj kina od komerchy do filmow niszowych , cena 10 zl jako opcja uzueplniajaca HBO tez wydaje sie nienajgorsza , kto ma te kanaly niech sie wypowie , pozdrawiam

 

Powiem Ci tylko że jeśli dostaniesz za FREE na całą umowę to ok. Ale zeby płacić dodatkową kasę to musisz sam zdecydować. Ja mam paczkę HBO na całą umowę , ale szału nie ma - ja jestem zawiedziony ofertą HBO.

 

Wybór należy do Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj inea mnie rozwaliła doszczętnie.

Jak co wieczór, od wielu miesięcy, padł mi internet.

Dzwonię na infolinię i co słyszę?

Że technik pojawi się 5 maja, bo maja zbyt dużo zgłoszeń.

Technik był u mnie wielokrotnie, zgłoszeń o awariach mam [beep]ylion, a oni łaskawie mi pomogą za dwa tygodnie.

Jak dobrze, że nowa umowa ma przyjść kurierem - już uprzedziłem żonę, ze jak ją podpisze, to się rozwiedziemy :mrgreen:

 

Większego nieróbstwa i bałaganu od dawna nie widziałem.

 

Jedyny pozytyw taki, że dziś czekałem tylko 7 minut na połączenie z bokiem - ostatnio oczekiwanie przekraczało grubo 20 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio coś zwiększyła się liczba problemów z internetem. Przez ostatnie kilka dni każdego dnia na jakiś czas nie działał u mnie internet. Nie wiem czy miały na to wpływ burze , bo przerwy były bardziej w godzinach południowych , a w czasie burzy wszystko chodziło.

 

Działanie infolinii to jeszcze nic - najlepsza jest muzyka która leci w czasie oczekiwania ;) Dali ją chyba specjalnie , żeby ludzie im tam nie dzwonili ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba was nie pocieszę, dostałem właśnie modem nowy z INEA i to jest CISCOEPC3928 ale w tej wersji: EPC3928S RGW/E-MTA, 4x 10/100/1000, 2x FXS, WiFi 802.11n praca w paśmie 2,4GHz, 2×2

 

To beznadziejnie :shock: Wersja 2x2 MIMO daje teoretycznie MAX 300mbitów, co przekłada się w zależności od lokalnych warunków (ilości innych sieci WiFi w pobliżu, zakłóceń itp.) max ok. 100mbitów realnego transferu. Ale przy obecnym zatłoczeniu pasma 2.4 GHz dawać modem do najbardziej ekskluzywnej opcji (250mbitów) wyłącznie w wersji pasma 2.4Ghz oraz 2x2 MIMO :oops::evil: Ciekawe ile zaoszczędzili na cenie zakupu sztuki modemu, pozbawiając go 5Ghz :shock::censored:

 

Nie rozumiem tylko zatem po co nowy modem do opcji 250mbit/s, skoro poprzedni EPC3925 tak samo może pracować z 8 kanałami downstream/4 kanałami upstream :?: Jedynym sensownym wytłumaczeniem było, iż WiFi będzie lepsze do tej opcji, by dać szanse wykorzystać bezprzewodowo wyższą prędkość aniżeli 100 mbit/s. No ale w INEI logika :censored::crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio coś zwiększyła się liczba problemów z internetem. Przez ostatnie kilka dni każdego dnia na jakiś czas nie działał u mnie internet. Nie wiem czy miały na to wpływ burze , bo przerwy były bardziej w godzinach południowych , a w czasie burzy wszystko chodziło.

 

Działanie infolinii to jeszcze nic - najlepsza jest muzyka która leci w czasie oczekiwania ;) Dali ją chyba specjalnie , żeby ludzie im tam nie dzwonili ;)

 

Mam to samo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas jak nie ma PROMOCJI za wymianę dekodera SD na HD abonent musi zapłacić 49.99 zł.

Nowych kanałów (zaznaczam nowych - nie dubli) podobno ma nie być do końca wakacji - informacja z BOA.

 

Inea nawet podczas ostatniej burzy pozbawiła nas TV (DVB-T i sat odbierał). Niektórzy nie mieli także internetu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo dzisiaj usłyszałem w BOA o usunięciu kanałów ze starych pakietów. Podobno nie było zainteresowania tymi kanałami (AXN WHITE,AXN BLACK, CBS DRAMA, CBS ACTION, BOOMERANG, POLSAT VIASAT HISTORY, POLSAT VIASAT EXPLORER, EXTREME SPORT CHANNEL, TVP HD - bo chyba intencja konsultanta taka była :oops: ).

Jeśli mamy zapytania dotyczące kanałów tv to mamy napisać do rzecznika klienta, szkoda że rzecznik tak jak inni pracownicy BOA wypisują o ile wypisują to zawsze tę samą formułkę.

 

O Fokus TV nawet nie wiedział pracownik że coś takiego będzie w ogóle dostępne :shock: - chyba do CH wysyłają za karę, bo o ile NC+ czy CP byli klienci to w INEI spokój cisza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wbrew temu co inea podaje oficjalnie, fundusz wcale nie jest mniejszościowym udziałowcem:

 

"Prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów na wniosek WP Cable XI B.V. z siedzibą w Amsterdamie (Holandia), wydała zgodę na dokonanie koncentracji, polegającej na przejęciu przez WP Cable XI kontroli nad PUT Koma B.V., również zarejestrowanej w Amsterdamie - informuje serwis rpkom.

 

To konstrukcja, pozwalająca funduszowi Warburg Pincus na uczestniczenie w kontrolowaniu wielkopolskiej sieci kablowej Inea.

Jak zauważa rpkom to o tyle ciekawe, że z wcześniejszych komunikatów Inei wynikało, że Warburg został jej strategicznym, ale mniejszościowym akcjonariuszem.

WP Cable będzie sprawował kontrolę nad wehikułem posiadającym akcje Inei wspólnie z podmiotem o nazwie PSV B.V., który najprawdopodobniej należy do dotychczasowych właścicieli kablówki.

Z komunikatu urzędu antymonopolowego wynika, że w efekcie transakcji WP Cable XI będzie sprawowała współkontrolę także nad innymi aktywami niż Inea.

Źródło: rpkom"

 

Może coś jest na rzeczy. Nowi ludzie w INEI:

 

http://www.rp.pl/artykul/1098191-Jarosl ... -Inei.html

 

http://www.rp.pl/artykul/1083867-Byly-p ... -Inei.html

 

Czyżby coś się miało wydarzyć (może chce ktoś kupić INEĘ, albo już kupił)?

Miejmy nadzieję że na tym skorzystają abonenci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...