Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie zastanawiam się co z tym internetem , z tym od Inei nie mam większych problemów. Za to oferta TV EastWest bije na głowę tą z Inei , a ta niedośc , że słaba to jeszcze co chwila jakieś problemy. Niepoprawna karta , brak sygnału , zawieszające się EPG ( a jak się zawiesi to trzeba cały telewizor od prądu odłączyć i na nowo włączać , i czekać 20 min aż na nowo się załaduje )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie Stare Miasto , okolice Garbar.

http://city-net.com.pl/ - tutaj oferta City Net , identyczna jak ta East&West , zresztą numer infolini nawet mają identyczny ;)

 

Piękna wiadomość dodam tylko, ze właśnie dzwoniłem do nich i w najbliższym czasie będą dostępne ich usługi właśnie w okolicach garbar, dodatkowo zapytałem o swoją lokalizację i w 90% mnie też obejmie.

Tak więc no cóż jakby to powiedzieć "była INEA, żegnaj INEA" :jupi:

Tak to jest jak się dba tylko o swoje interesy i swoją kieszeń a abonentom tylko pod górkę robi, to teraz nieco abonentów odpłynie a wraz z nimi pieniążki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ciągu miesiąca jakoś powinno się wyjaśnić gdzie i jak dokładnie to będzie tak powiedzieli. Dodam tylko, ze na połączenie czekałem zaledwie 2 minutki z "groszami".

 

Czyli co? Infrastruktura e&w=łącza city NET?

 

Tak, będzie to na infrastrukturze E&W. No chyba, ze coś się zmieni. Trzeba czekać grunt, że jakaś alternatywa się rodzi dla INEI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inea - wiadomo coś o: Family Sport HD, Power TV HD, Asta TV HD, Polsat News HD, Russia Today HD, Russia Today Documentary HD dla abonentów byłego TESATU? Jakieś konkretne terminy/daty? Można się kłócić o jakość o oferty, ale to jest to co od dawna powinniście świadczyć!

 

Na ten moment niestety bez terminów.

 

Inea - to krótkie pytanie - czy zatem nie spełniacie zawartej umowy czy jak to wg was wygląda? Podpisując umowę na dany pakiet oczekuję, że wszystkie kanały, które w nim są będą transmitowane! Czy tego typu oczekiwania są nie na miejscu? Jakie sugerujecie w takim wypadku rozwiązanie? Korekta faktur za wszystkie miesiące bez dostępu do danych kanałów? Obniżenie abonamentu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

East&West to szajs, przynajmniej jeśli chodzi o Internet. Z tym, że jest o wiele, wiele tańszy :) Jestem ciekaw, jak działa (będzie działał?) E&W na kablach Citynetu, nie znam na razie nikogo, kto by się na to zdecydował.

 

Mógłbyś sprecyzować dlaczego twierdzisz,że internet z E&W to szajs?

 

Od kilku lat korzystam z ich usług i u mnie internet chodzi idealnie z prędkością dokładnie taką jak w umowie.Obecnie mam 60/2 Mb/s i każdy test pokazuje takie wartości.Połączenia nie są zrywane,przerwy w działaniu występuja raz na kilka miesięcy.Wczoraj padła kablówka i internet,ale przerwa trwała niecałą godzinę.Upload jest trochą mały ale generalnie z ich usług jestem bardzo zadowolony i mimo że od jakiegoś czasu mam możliwość przejścia do Ineii w ogóle nie rozważam takiej opcji.

 

Umowy w E&W zawierane są na czas nieokreślony i zawsze w ciągu miesiąca można z usług zrezygnować.Nie ma żadnego idiotycznego rolowania umów,wciskania jakiejś ochrony antywirusowej z możliwością rezygnacji dopiero po siedmiu dniach i jakiś innych bzdur.Jak rok temu zwiększałem szybkość internetu to zwyczajnie wymieniono mi modem bez żadnych opłat.

 

Być może inni klienci E&W mają odmienne zdanie na temat tej firmy ale ja jestem zadowolony i mogę każdemu ich polecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jesteś wśród tych zadowolonych użytkowników, ja znam raczej mało zadowolonych, zwłaszcza tych, którzy korzystają z 60/2 tak jak Ty. Osoby, które zamawiały taką opcję miały problemy z osiągnięciem ponad 10 Mbit, z kolei alternatywą dla E&W zazwyczaj jest Inotel, gdzie są problemy z telewizją :) Ogólnie pytając po znajomych to nie narzekają jedynie na Maverick (pytanie jak długo?) i WTvK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

East&West to szajs, przynajmniej jeśli chodzi o Internet. Z tym, że jest o wiele, wiele tańszy :) Jestem ciekaw, jak działa (będzie działał?) E&W na kablach Citynetu, nie znam na razie nikogo, kto by się na to zdecydował.

 

Mógłbyś sprecyzować dlaczego twierdzisz,że internet z E&W to szajs?

 

Od kilku lat korzystam z ich usług i u mnie internet chodzi idealnie z prędkością dokładnie taką jak w umowie.Obecnie mam 60/2 Mb/s i każdy test pokazuje takie wartości.Połączenia nie są zrywane,przerwy w działaniu występuja raz na kilka miesięcy.Wczoraj padła kablówka i internet,ale przerwa trwała niecałą godzinę.Upload jest trochą mały ale generalnie z ich usług jestem bardzo zadowolony i mimo że od jakiegoś czasu mam możliwość przejścia do Ineii w ogóle nie rozważam takiej opcji.

 

Umowy w E&W zawierane są na czas nieokreślony i zawsze w ciągu miesiąca można z usług zrezygnować.Nie ma żadnego idiotycznego rolowania umów,wciskania jakiejś ochrony antywirusowej z możliwością rezygnacji dopiero po siedmiu dniach i jakiś innych bzdur.Jak rok temu zwiększałem szybkość internetu to zwyczajnie wymieniono mi modem bez żadnych opłat.

 

Być może inni klienci E&W mają odmienne zdanie na temat tej firmy ale ja jestem zadowolony i mogę każdemu ich polecić.

 

witamy przedstawiciela East&West ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady. Są miejsca, gdzie East&West dubluje się z Ineą i do tej pory rozkład klientów był 90% na E&W i 10% na Ineę. Z tym, że ostatnio przedstawiciele Inei zaczęli tam chodzić i dawać takie promocje jak na Swarzędz (dużo bardziej atrakcyjne niż normalne) i te proporcje się zachwiały. Ostrzegam Was po prostu nad zachwytem nad E&W. Tak naprawdę większości klientów wystarczy ten net 10-20 Mega co E&W daje w standardzie, ale myślenie, że technicznie Inea to awaryjny szajs a E&W świetna sprawa jest błędne. Po prostu będziecie mieli taniej, z jednej strony Citynet, z drugiej Inea na pewno da Wam jakieś mega korzystne warunki, żebyście nie uciekali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Technik przyjeżdża i wymienia Ci modem. Inea niby tnie koszty a nie ma już (albo nie będzie w najbliższym czasie) wymiany sprzętu w biurach, ciekawe, czy taniej im wychodzi przyjazd technika niż utrzymanie magazynu :D Zgłoszenie robisz przez call center albo eboa.

 

 

 

HAHAH jesli bedzie tak jak umawianie z wizyta technika by naprawił cos bo nie działa to widze jakie KUXXXXX beda leciały ,technik nie zwoni nie przybywa problem nie rozwiazany a w call logu odptaszkowane ze byl sprawdzil naprawil ( tak sie robi , tak robia , )

np. dekoder nie dziala wtorek to ide do biura wymieniam , a jak na call center zaspiewaja ze maja SŁYNNE OSŁAWIONE i SWIĘTE w INEI

2 dni robocze na wymiane dekodera to moga mnie w trąbke pocałowac delikatnie mowiac ...

 

bedzie zadyma oj bedzie znajac awaryjnosc sprzetu naszego tv i int oprawcy !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...