Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

to jakis absurd ...

 

wymiana sprzetu PŁATNA ??????

 

ktoś tu chyba w INEA ma nierówno pod sklepieniem !!

 

w ciągu miesiaca nowy dekoder ADB ( ten maly bez wyswietlacza ) zepsuł sie 3x , wiec 3x INEA by chciala wydoić ze mnie kase 49.90 ????? to zakrawa na jakis żart .

Na szczescie udało sie to załatwić w marcu , a nie w kwietniu kiedy wprawdziliscie wasze MAGICZNE haracze !!!!

 

Rozumiem ze jak namolni konsultanci beda dzwonic by nakłonic na nowa oferte ktora wiaze sie np z wymiana modemu bo akurat ktos skusi sie na net 250/10 to o kwocie za wymiane wspomni czy nie ??

 

 

Prosze o zabranie glosu INEA

 

czy jak chce ktos wymienic modem na nowszy to musi przejsc na szybsza oferte NET 250/10 i zaplacic za wymiane modemu ? czy nie placi za wymiane ??

czy moze wymienic modem jak nie chce przejsc na szybszy net 250/10 i zaplaci czy nie zaplaci za wymiane ??

 

Czy jak felerne dekodery sie zepsuja co czesto sie zdarza to czy moze isc do BOK i wymienic dekoder i zaplaci za wymiane czy nie ?? , jesli dekoder za 3 dni znow sie popsuje to czy znow bedzie obciazony kwota za wymiane ??

 

ABSURD goni ABSURD !!

 

czekam na informacje !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj że operator daje Ci sprzęt który MUSI działać i jest jego własnością, dlatego NIE MOGĄ kasy wyciągać (chyba żeby Ci udowodnili że sam go zepsułeś).

 

Swoją drogą zaczynam się zastanawiać jakie tęgie głowy musiały takie coś wymyślić? Są chyba na fali od czasu niewymyślenia PETARDY :lol2:

 

Mam nadzieję że nie zaczną wykorzystywać ludzi pod pretekstem wyciągnięcia kasy za wymianę dekodera. (Ostatnio sąsiedzi wybrali ofertę cyfrową INEI (zrobili wielki błąd, ale to jest ich sprawa), po podłączeniu dekodera się okazało że odbiera kanały niekodowane, na kodowanych brak dostępu, brak sygnału itp. Po telefonie do INEI w pierwszych słowach wymiana dekodera na nowy - dopiero jak powiedziałem że wymiana im nic nie da umówili technika na wizytę, który wyjaśnił sprawę, posprawdzał, pozmieniał w okablowaniu w gniazdku i wymiana nie była potrzebna :oops: Nie wiem ale jak tylko coś jest nie tak z dekoderem na infoliniach od razu chcą wymieniać dekoder).

 

Czekamy na nowe niespodzianki INEI :lol2::doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Papryk

Z tego co powiedzial mi ostatnio konsewator za wymiane uszkodzonego sprzętu oplaty nie ma tylko za wymiane sprzetu jezeli wiaze sie to ze zmiana apakietu. Wiec jezeli chcialbys nowy modem to zaplacisz ale za wymiane dekodera uszkodzonego nie.

 

 

Michal

jest duzo operatorow ktorzy pobieraja oplate za wydanie sprzetu do nowego pakietu. I tak jak w wypadku Inea sa to oplaty jednorazowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymienie , specjalnie dla szanownej Inei ;) Może mala analiza :>

BBC HD, France 24 ENG , BBC World News , Bełsat TV , Lech TV , Russia Today HD , VH1 , VH1 Classic , RTK i STK

No i na sam koniec flagowy hit Inei FAMILY SPORT HD

 

Świadomie czy nie, ale wprowadzasz tutaj wszystkich w błąd.

Wymieniona przez Ciebie lista nie jest prawdziwa. Nie ma sensu dyskutować z dalszą częścią wypowiedzi.

 

Papryk

Z tego co powiedzial mi ostatnio konsewator za wymiane uszkodzonego sprzętu oplaty nie ma tylko za wymiane sprzetu jezeli wiaze sie to ze zmiana apakietu. Wiec jezeli chcialbys nowy modem to zaplacisz ale za wymiane dekodera uszkodzonego nie.

 

Michal

jest duzo operatorow ktorzy pobieraja oplate za wydanie sprzetu do nowego pakietu. I tak jak w wypadku Inea sa to oplaty jednorazowe.

 

Dokładnie i dokładnie.

Wiele krzyku, wiele LOLów tak naprawdę zupełnie bez potrzeby.

 

Buahaha! Wiedziałem! I znów dyplomatycznie (?) Inea ominęła temat nędznego uploadu, o którym np. wspominaliśmy wczoraj... :brawo:

I tak sobie znów kolejne strony wątku przemijają i przemijają, a po rozum do głowy jak nie pójdą, tak nie pójdą :cry:

 

O co chodzi? Jeśli oczekujesz potwierdzenia, że są oferty na rynku z wyższym, to owszem są takie.

Z Waszej strony pojawiały się głosy - dajcie większy upload, my jesteśmy w stanie zapłacić - więc jest większy upload w wariancie 250/10. I jest dostępny szeroko jeśli chodzi o lokalizacje. Kilka stron temu była mowa o świetnej ofercie konkurencji 250/25, którą jednak ciężko gdziekolwiek zamówić.

 

Jeśli chodzi o zmianę pakietu SD na HD to INEA co miesiąc o 5 zł pobierała opłatę, niby abonamentową. Ale z obciążeniem abonenta za "niepotrzebną" wizytę osobiście słyszałem.

 

Co jest szokującego w takiej opłacie? Jeśli w każdym możliwym kontakcie podkreślamy, że w pierwszej kolejności należy dokręcić kable itd, a potem przyjeżdża technik i okazuje się, że Abonent tego nie zrobił to wezwanie jest nieuzasadnione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

INEApl czy mógłbym prosić o informację odnośnie modemu do opcji 250mbit? Czy jest to Cisco EPC3928?

 

Jeśli tak to w jakim wariancie jeśli chodzi o moduł WiFi ten model posiada INEA?

a) WiFi tylko w paśmie 2.4 GHZ

B) 2.4 GHz + 5 GHz (2x2 MIMO)

c) 2.4 GHz + 5 Ghz (3x3 MIMO)

 

Jeśli podpisuje się nową umowę/aneks na opcję 250/10, to czy dotychczasowy modem Cisco EPC3925 zostanie wymieniony na ten nowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostrzegam przed opcją 250/10 w chwili obecnej przynajmniej. INEA nie ma modemów Cisco EPC3928 w żadnym Punkcie Obsługi Klienta w Poznaniu. W ten sposób od poniedziałku jestem na prędkości minimalnej - praktycznie uniemożliwia normalne użytkowanie. Na infolinii tylko przyjmują zgłoszenie i głucha cisza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radier wg. INEI posiadanie własnego routera i nie płacenie za każdy komputer podpięty do *Twojego* routera to naruszenie warunków umowy. Wg INEI masz płacić 5 zł za każdy komputer (nawet wpięty do Twojego routera za modemem) lub możesz zapłacić 5 zł za opcję WiFi - wtedy INEA oficjalnie zwalnia z tego obowiązku i możesz podłączyć sobie tyle komputerów ile Ci się żywnie podoba (w tym własny router). Osobiście tylko dlatego posiadam wykupioną opcję WiFi mimo, iż w modemie od INEI mam wyłączone WiFi i włączony tryb bridge.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi? Jeśli oczekujesz potwierdzenia, że są oferty na rynku z wyższym, to owszem są takie.

Z Waszej strony pojawiały się głosy - dajcie większy upload, my jesteśmy w stanie zapłacić - więc jest większy upload w wariancie 250/10. I jest dostępny szeroko jeśli chodzi o lokalizacje. Kilka stron temu była mowa o świetnej ofercie konkurencji 250/25, którą jednak ciężko gdziekolwiek zamówić.

 

Dziękuję za odpowiedź. A co z wariantami 50/2 i 100/4 ? :idea: Bo te raczej o wiele popularniejsze są od 250 :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymienie , specjalnie dla szanownej Inei ;) Może mala analiza :>

BBC HD, France 24 ENG , BBC World News , Bełsat TV , Lech TV , Russia Today HD , VH1 , VH1 Classic , RTK i STK

No i na sam koniec flagowy hit Inei FAMILY SPORT HD

 

Świadomie czy nie, ale wprowadzasz tutaj wszystkich w błąd.

Wymieniona przez Ciebie lista nie jest prawdziwa. Nie ma sensu dyskutować z dalszą częścią wypowiedzi.

 

 

 

Dobrze , proszę mi tutaj wkleić prawdziwą listę , skoro wprowadzam kogoś w błąd. :brawo:

A co do dalszej częsci wypowiedzi - nie ma sensu dyskutować , bo żaden pracownik Inei nie może powiedzieć , że ich oferta jest słaba :oops:

Na szczęscie w dniu dzisiejszym pojawiły się w moim budynku ulotki informujące , że City Net ma wkrótce świadczyć u mnie usługi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź INEA w sprawie modemu Cisco 3928 - "nie wiemy kiedy będzie dostępny" ;-) nic do dodania.

Na moje pytanie czy mogą włączyć połączenie na dawnej prędkości -"nie".

Tym sposobem jestem pozbawiony dostępu do internetu na następny tydzień .....

Państwo w INEA nie poczuwają się oczywiście do jakiejkolwiek odpowiedzialności. Przypomina się scena z Misia: "nie mamy pańskiego płaszcza i co nam pan zrobi? "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..................

 

Jeśli chodzi o zmianę pakietu SD na HD to INEA co miesiąc o 5 zł pobierała opłatę, niby abonamentową. Ale z obciążeniem abonenta za "niepotrzebną" wizytę osobiście słyszałem.

 

Co jest szokującego w takiej opłacie? Jeśli w każdym możliwym kontakcie podkreślamy, że w pierwszej kolejności należy dokręcić kable itd, a potem przyjeżdża technik i okazuje się, że Abonent tego nie zrobił to wezwanie jest nieuzasadnione.

 

Takie rzeczy tylko w INEI.

 

Dzisiaj kilkukrotnie brak telewizji okolice os.Kopernika :( Tego już nie można komentować. Nie długo kilka dni Świąt liczę że INEA nie nawali? Nie będzie awarii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to witamy kolejnego szczęściarza który city net east&west będzie miał

East&West to szajs, przynajmniej jeśli chodzi o Internet. Z tym, że jest o wiele, wiele tańszy :) Jestem ciekaw, jak działa (będzie działał?) E&W na kablach Citynetu, nie znam na razie nikogo, kto by się na to zdecydował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...