Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Powiem tak, a mianowicie Inea nigdy nie należała do tanich sieci, ale kiedyś trzymała chociaż w miarę wysoki poziom. Nie było mowy o występowaniu "globalnych" usterek, niekompetencji pracowników stacjonarnych biur obsługi, bo nie było wtedy jeszcze CTA i tym podobnych stworów. Była jedna linia na konserwację gdzie przyjmowano info o usterkach i bardzo rzadko było tak, że nie odbierał ktoś telefonu max. po 5 sygnale. No chyba, że siedział w kibelku. Wtedy po odsłuchaniu sekretarki było momentalnie oddzawaniane. Teraz można stwierdzić, że wszyscy pracownicy mają tam rozwolnienie i co chcą wyjść, to się cofają. Pamiętam taką sytuację jak chłopacy kiedyś pojechali na awarię, bo część Raszyna siadło i na Hetmańskiej. Okazało się, że na Hetmańska-Kasprzaka jakiś mądry zalał całą studzienkę betonem, a tam właśnie siadło. Zlokalizowanie, rozkucie, wymiana wzm. i posprzątanie zajęło im, to może 2h. Teraz samo ustalenie dlaczego coś nie działa i jak, to możliwe, że nie działa zajmuje czasami kilka dni. Tłumaczenia, że więcej abonentów są śmieszne. Wystarczy jeden zgrany zespół paru osób, a przedewszystkim kompetentnych i mających pojęcie jak, to działa i co się z czym je wystarczy, żeby uciągnąć taką sieć. Mówię czoywiście o Poznaniu, bo w Koninie. Lesznie i innych miejscach są ludzie tylko od tamtych terenów. Ceny jakie teraz są za ofertę Inei są wręcz delikatnie mówiąc: tu niech każdy wsadzi swoje odczucia................, ale bycie monopolistą pozwala na takie, a nie inne działania. Zaraz Inea oczywiście będzie pisać, że gdzie ten monopol ( przecież wszędzie jest wybór) a ja w tym wypadku poproszę o podanie mi alternatyw na Raszynie, Koperniku, Łazarzu i wszędzie tam gdzie zaczynaliście po starych układach ze Spółdzielnią Mieszkaniową Grunwald. Tylko prosżę nie pisać o TV z Netii lub TPSA. Tak więc Ineo trochę pokory nie zaszkodzi oprócz wychwalania nad niebiosa jaka teraz ta sieć jest oh i ah. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą TV także inne duże sieci mają ciekawsze pakiety:

 

 

UPC Max Extra HD za 91 zł http://www.upc.pl/telewizja/pakiet-max-extra-hd/

VECTRA Pakiet PLATYNOWY za 87 zł http://www.vectra.pl/pakiety/telewizja

MULTIMEDIA Pakiet MAX BOX + HD + FILMBOX EXTRA za 83,99 zł http://www.multimedia.pl/Digital_TV#/pa ... 09cd8_1062

 

Inea pod względem ilości abonentów cyfrowych jeśli chodzi o kablówki jest czwarta w Polsce wg. strony wybieram.tv

 

Zaraz będzie tłumaczenie że są wiwiększymi sieciami i mogą lepiej negocjować ceny. :oops: A przecież INEA też chciała by być dużą siecią.

 

Nie, nie będzie tłumaczenia. Bo nawet na pierwszy rzut oka te oferty nie są wyraźnie ciekawsze, a jak się wczyta w szczegóły to UPC tylko dla nowych Abonentów, Multiroom i PVR droższe, kanałów i łącznie i HD mniej niż w Super HD. Vectra - zakrzyczelibyście nas za brak kanałów z plusikiem jak planete, domo czy kuchnia. Multimedia? Cena jak Super HD a kanałów (w tym HD) wciąż kilkanaście mniej, że o praktycznie braku materiałów OD nie wspomnimy. Jasne, znajdziecie u jednego operatora lepszą ofertę na internet, u innego TV, ale nigdy i nigdzie nie twierdziliśmy, że mamy i zawsze będziemy mieć najtańszą ofertę. Jednak dzięki lokalnej specyfice mamy swoje przewagi choćby wspominane już wcześniej HotSpoty.

@audib6

Retoryka "tylko nie piszcie, że.." jest fantastyczna :) Tak więc nie napiszemy, nie zamierzamy powtarzać kolejny raz argumentów, których nie potraficie zbić.

To prawda, że w tej chwili czas oczekiwania na połączenie z konsultantami się wydłużył - w określonych godzinach, bo średnia wciąż jest dobra. Przyczyn jest kilka - kwestia TESATu, potem ponad 100tys korespondencji, którą jak się okazało w tym tygodniu niewiele osób czyta i faktury zaskoczyły :) czy zmiana siedziby. Niemniej cały czas prowadzimy rekrutacje i staramy się ten stan poprawić, ale niestety nie da się tego zrobić z dnia na dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się zrobić dobrą ofertę TV za dobrą cene : http://toya.net.pl/telewizja

Wszystkie brakujące kanały stąd , najwyższy pakiet tańszy + pakiet dodatkowy z kanałami niepremium i Cinemax i wychodzi 87.90. A teraz jeszcze promocja na pakiety , od dłuższego czasu już jest 36 złotych za najwyższy pakiet. Nie wiem jak wygląda tam sytuacja z ilościami awarii czy działaniem pracowników , ale oferta do pozazdroszczenia. Bierzcie przykład.

 

Ale lepiej nic nie piszmy , bo zaraz nam znowu zrobią jakąs petardę i wyleci kilka fajnych kanałów :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@michalx1974: Cena 87 zł za pakiet Platynowy w Vectrze jest ceną cennikową. Promocyjna cena wynosi 44,90 zł/mies. abonament + 20 albo 35 zł/mies. (opłata - dzierżawa dekodera HD / PVR HD).

 

Zgadza się tylko ja patrzyłem na cenę w cenniku, a głównie o ofertę TV co do ceny, która jest lepsza niż w INEI i są kanały (których nie ma w ofercie iNEI) za które miałem odpowiedź że musiały by kosztować powyżej 140 zł (z naszą obecną ofertą)

 

Ciekawe czy jeszcze jakieś pomysły odnośnie nowych kanałów z IDEA dla INEA się kiedyś pojawią w nie dalekiej przyszłości? Penie nie!

UNIVERSAL CHANNEL i SCI-FI UNIVERSAL - komentarz: Bierzemy pod uwagę dodanie tych kanałów. Decyzja zapadnie przy kolejnym odświeżaniu oferty, 
POLSAT VIASAT HISTORY, EXPLORER, NATURE - komentarz: Kanały są i będą brane pod uwagę przy następnej zmianie w ofercie telewizyjnej. 
BOOMERANG - komentarz: Kanał był obecny w ofercie telewizyjnej, ale przy jej odświeżeniu nie zmieścił się w pakietach. Być może, tak jak część innych tytułów wróci, ale w tej chwili takiego ruchu nie przewidujemy. 
POLSAT FOOD, POLSAT C&I - komentarz: Kanał zostanie uwzględniony w analizach przy kolejnych poszerzeniach oferty telewizyjne
DISCOVERY HISTORIA - komentarz: Śledzimy, jakim zainteresowaniem będzie cieszyła się ta idea. Jest to jeden z kanałów, które bierzemy pod uwagę przy wzbogaceniu oferty. Ważne są tu też warunki, na jakich moglibyśmy go udostępniać. 
13 ULICA - komentarz: Sugestia zapisana, obserwujemy zainteresowanie i będziemy o nim myśleć planując zmiany w ofercie tv. 
Cartoon Network i TCM wersja 24h - komentarz: Rozważamy taką zmianę, choć nie jest ona tak nieskomplikowana, jakby się mogło na pierwszy rzut oka wydawać.
SPORTKLUB, FIGHTKLUB - komentarz: W tej chwili nie przewidujemy dodania tych kanałów. Śledzimy jednak ofertę ich ofertę programową i być może w przyszłości się to zmieni. 
TVP HD - komentarz: Nie planujemy przywrócenia kanału w obecnym kształcie. Jeśli nastąpią zmiany, będzie on brany poważnie pod uwagę przy aktualizowaniu oferty TV. 
HISTORY CHANNEL - komentarz: Nie istnieje możliwość uwzględnienia kanału History w obecnych pakietach abonamentowych. Będziemy poszukiwać możliwości dodania go w przyszłości.

 

:read::-?

 

 

Przeoczyłem Toyę faktycznie mają to co powinno być w sieci i za dobrą cenę. http://toya.net.pl/telewizja#

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Ineo dla testu 2 x próbowałem się połączyć dzisiaj z infolinią pierwszy raz 9:07 czas oczekiwania 19:34 i musiałem się rozłączyć, bo miałem drugi telefon. Drugie połączenie wykonane o 10:11, a czas oczekiwania 21:14 i nie miałem już czasu dłużej czekać. Dlaczego całkiem dobra średnia wychodzi Wam, a nie nam abonentom?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

INEA_PL czy w najbliższym czasie zostaną dodane jakieś kanały do aplikacji mobilnej??

 

Czy prawdą jest to że zostanie wprowadzony nowy dekoder i modem internetowy w INEA??

 

Aplikacja będzie rozwijana, modemy nowy już jest (do 250/10).

 

Da się zrobić dobrą ofertę TV za dobrą cene : http://toya.net.pl/telewizja

Wszystkie brakujące kanały stąd

 

Kolejny raz mało uczciwe podejście :) W drugą stronę "braków" już nie wymienisz?

 

Jak tu ktoś właśnie poruszył temat: co z powiększeniem oferty kanałów w aplikacji mobilnej bo na tą chwilę zainstalowałem tą apke z ciekawości i wyrzuciłem bo nie było czego oglądać. Zwiększycie ilość kanałów czy zamkniecie ten projekt?

 

:) Do tego, że wszystkim nie dogodzimy już się dawno przyzwyczailiśmy. Aplikacja osiąga bardzo dobre wyniki jeśli chodzi o liczbę korzystających, zbiera też bardzo dobre oceny, więc w żadnym wypadu nie zamierzamy projektu zamykać.

 

Inea - wiadomo coś o: Family Sport HD, Power TV HD, Asta TV HD, Polsat News HD, Russia Today HD, Russia Today Documentary HD dla abonentów byłego TESATU? Jakieś konkretne terminy/daty? Można się kłócić o jakość o oferty, ale to jest to co od dawna powinniście świadczyć!

 

Na ten moment niestety bez terminów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

modem nowy już jest (do 250/10).

 

Czy nowy modem do tej opcji to Cisco EPC3928?

Czy modem Cisco EPC3928 w konfiguracji dostępnej w sieci INEA zawiera już WiFi także w paśmie 5Ghz? Jeśli tak to czy jest to wersja 2x2 MIMO czy 3x3 MIMO?

Jeśli podpisuje się umowę/aneks na nową opcję 250/10, to czy modem zostanie wymieniony na nowy model?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nowy modem do tej opcji to Cisco EPC3928?

Czy modem Cisco EPC3928 w konfiguracji dostępnej w sieci INEA zawiera już WiFi także w paśmie 5Ghz? Jeśli tak to czy jest to wersja 2x2 MIMO czy 3x3 MIMO?

Jeśli podpisuje się umowę/aneks na nową opcję 250/10, to czy modem zostanie wymieniony na nowy model?

Łączność

 

4 porty 10/100/1000BASE-T Ethernet

Punkt dostępowy 802.11n z 8 SSIDs. Kompatybilność z 802.11b/g

Równoległa lub selektywna praca w paśmie częstotliwości WiFi 2.4GHz i 5GHz

Wireless Protected Setup (WPS) zabezpieczenie połączenia bezprzewodowego (włączane przez wciśnięcie dedykowanego przycisku)

2 linie telefoniczne

Opcjonalnie: 2 złącza USB 2.0

 

 

Pytanie Do inea każdy będzie mógł wymienić na nowy modem ?? Pytam z uwagi na 5GHz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Snake1985 wkleiłeś informację z ogólnej specyfikacji technicznej Cisco czy masz informację od INEI, iż ten modem w ich sieci ma dostępne 5 GHz?

 

Cisco EPC3928 jest sprzedawany operatorom w 3 różnych wersjach WiFi:

- tylko 2.4 GHZ

- 2.4 GHz + 5 GHz (2x2 MIMO)

- 2.4 GHz + 5 Ghz (3x3 MIMO)

 

Pozostaje pytanie w jakiej wersji modem zakupiła INEA...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem - 49,90 PLN. Teraz jest dodatkowa motywacja żeby zlecać wymianę sprzętu przez internet/Call Center (9,90 PLN za wymianę). Rozumiem wprowadzenie takiej opłaty kiedy klient wymieniał by sprzęt z powodu własnej decyzji do obecnie posiadanej umowy. Uważam, iż przy zawieraniu aneksu/nowej umowy sprzęt powinien być wydawany bezpłatnie - szczególnie gdy poprzednio użytkowany sprzęt uniemożliwia w pełni wykorzystanie usług, na które właśnie zawiera się nową umowę...

 

No i odstrasza czas trwania nowej umowy na sam internet - 24 miesiące :shock: (umowa na 12 miesięcy w promocjach przed styczniem 2014r. była optymalna moim zdaniem).

No i płacenie dodatkowo za WiFi w umowie przy najwyższym pakiecie za 149 PLN pozostawia lekki niesmak :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się zrobić dobrą ofertę TV za dobrą cene : http://toya.net.pl/telewizja

Wszystkie brakujące kanały stąd

 

Kolejny raz mało uczciwe podejście :) W drugą stronę "braków" już nie wymienisz?

 

 

Wymienie , specjalnie dla szanownej Inei ;) Może mala analiza :>

BBC HD, France 24 ENG , BBC World News , Bełsat TV , Lech TV , Russia Today HD , VH1 , VH1 Classic , RTK i STK

No i na sam koniec flagowy hit Inei FAMILY SPORT HD :brawo::jupi::lol2:

Przy czym tam sa inne informacyjne kanały zamiast tych tu. A zamiast VH1 Classic jest Next Music. No można rzec MOCNE ARGUMENTY. :roll:

Mamy to zamiast wiele więcej kanałów z których prawie każdy ucieszyłby abonentów Inei:

TVP HD , MGM HD , Romance TV , Universal Channel , FOX Life HD , CBS Drama, CBS Action , AXN White , AXN Black , 13 Ulica , SciFi Universal , Axn Spin , Extreme Sports , BBC Lifestyle , Viasat Explorer , Viasat History , Polsat Crime , Discovery Historia , History HD , English Club TV , Boomerang , Polsat Jim Jam , E! Entertainment.

Ginx nie wymieniam , bo wszyscy już to mieliśmy i wątpie , żeby pojawiły się dobre głosy na temat dodawania tego kanału.

Dla was wasza oferta jest super. Dodajecie super nowości , które wszyscy chcieli. Russia Today HD to była super nowość - trzeba było pomyśleć i jeśli dodawać coś po angielsku to English Club TV , do nauki języka , a nie dubel stacji pana Władimira :> Nikt ustalając te wszystkie nowości nie wziął pod uwagę głosu żadnego z abonentów , bo głosów dodania Russia HD nie było. I zastąpcie czymś to Family Sport , bo tylko zaśmieca jak przełączam między kanałami sportowymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Snake1985 wkleiłeś informację z ogólnej specyfikacji technicznej Cisco czy masz informację od INEI, iż ten modem w ich sieci ma dostępne 5 GHz?

 

Cisco EPC3928 jest sprzedawany operatorom w 3 różnych wersjach WiFi:

- tylko 2.4 GHZ

- 2.4 GHz + 5 GHz (2x2 MIMO)

- 2.4 GHz + 5 Ghz (3x3 MIMO)

 

Pozostaje pytanie w jakiej wersji modem zakupiła INEA...

 

Specyfikacja jest z internetu wyszukana ;)

 

Dzwoniłem do INEA się zapytać o wymianę na ten nowy modem to mi konsultant zaśpiewał 30zł większy abonament :brawo:

A ja nie chcę zwiększać prędkości przeszedłem z 50mb na 100mb i mi obecnie wystarczy.

Chce tylko modem ze względu na 5Ghz :evil: . Jak widać to dla nich żaden argument :evil: .

W mojej okolicy na paśmie 2,4Ghz jest strasznie tłoczno i potrafi się dławić do tego częsta zmiana w poszukiwaniu lepszego kanału.

Tylko co to daje jak pasmo 2,4 jest bardzo małe :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MGM HD , Universal Channel , FOX Life HD , CBS Drama, CBS Action , AXN White , AXN Black , 13 Ulica , SciFi Universal , Axn Spin , Viasat Explorer , Viasat History , Polsat Crime , Discovery Historia , History HD , Boomerang , Polsat Jim Jam

 

Pod tymi programami to bym się podpisał a żeby były w ofercie INEI + od siebie dodam TCM przez całą dobę.

Jak zauważyłeś sam nie wszystkim wszystkie z twoich wymienionych przypadną do gustu więc część wywaliłem.

Nie rozumie tylko dlaczego przeszkadza ci VH1 Classic osobiście dla mnie bardzo fajnie, że jest on dostępny w ofercie, tam przynajmniej muzyka leci non stop a nie mnóstwo reklam i [beep]ół jak to jest na MTV, no niestety ale obecne MTV to nie te same dobre MTV co kiedyś.

Osobiście żadnych kanałów muzycznych ani też sportowych bym nie dodawał bo już jest ich od groma, bardziej skupiłbym się na kanałach filmowych bo tych brakuje i broń boże żadnych [beep]ereli romantycznych już teraz jest 1 taki kanał od niedawna w ofercie a prócz tego sam TVN i POLSAT puszczają w TV od groma dziadostw typu Szpital, Dlaczego ja itd. :woot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...