Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Też mam umowę do końca sierpnia i do tej pory cisza. Żeby było ciekawiej moja siostra co mieszka w tej samej klatce co ja ma umowę jeszcze na ponad rok a dzwonili do niej i podwyższyli jej neta i dali dekoder z nagrywarką w tej samej cenie co miała.

Widać, że dzwonią i wciskają według ich widzi mi się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z szanownych abonentów Inei przedłużał ostatnio umowę (TV,net, tel.) i dostał z tej okazji promocyjne warunki, niedługo czeka mnie ta wątpliwa przyjemność, niestety brak alternatywy.

 

Nie ma co czekać na ich telefon. Zadzwoń tam i powiedz, że oczekujesz znacznie lepszej oferty niż dotychczasowa. Oni Ci powiedzą, że wkrótce ktoś się z Tobą w tej sprawie skontaktuje. Ty się na to nie gódź. Powiedz, że albo oferta teraz albo w ogóle (zaznacz, że rozważasz przejście do innego operatora). Wówczas przełączą Cię do tzw. działu utrzymania klienta i tam złożą Ci propozycję. Negocjuj do oporu, nie zadowalaj się pierwszą ofertą, która najczęściej dotyczy podwyższenia prędkości Internetu, a nie obniżki ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilkanaście dni temu złożyłem wypowiedzenie całej umowy (trójpak Inotela) i przechodzę do City-Net wraz z przeniesieniem numeru telefonu. Odezwał się dzisiaj DUK i zaproponowali dwupak TV + internet za 109 PLN (w Inotelu mam trójpak za 99 PLN). Bez komentarza...

 

Poza tym zlikwidowali na FB profil Inotela i teraz przekierowuje na profil Inea.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ty myslisz że skoro jesteś byłym z inotela to za 80 zl 3 pak dostaniesz??? Inni w inea płacą więcej to się nie spodziewaj promocji dla 1 Człowiek jest drogo a będzie jeszcze drożej stadion w Poznaniu trzeba utrzymać. Cennik czy dla Poznania czy dla np Konina czy Turku jest taki sam a zarobki i stopa życia mieszkańców inna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się orientuje, czy ta jakże fantastyczna sieć kablowa ma w planach wprowadzenie w końcu tak zaawansowanych technologii jak E-AC3 i (łojeju) HbbTV? Zamiast dodawać kolejne dziadowskie kanały (mam już chyba w okolicach 200, z czego oglądam może kilkanaście), mogliby się skupić na stronie technicznej, bo dźwięk stereo na kanałach HD to trochę obciach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ty myslisz że skoro jesteś byłym z inotela to za 80 zl 3 pak dostaniesz??? Inni w inea płacą więcej to się nie spodziewaj promocji dla 1 Człowiek jest drogo a będzie jeszcze drożej stadion w Poznaniu trzeba utrzymać. Cennik czy dla Poznania czy dla np Konina czy Turku jest taki sam a zarobki i stopa życia mieszkańców inna

Jeśli jest nowym klientem Inei i korzysta z łącz po Inotelu to z małymi wyjątkami będzie mógł skorzystać właściwie tylko z takiej oferty jaką miał w Inotelu. Zmiana marki nic tu nie zmieniła, oferta wciąż jest ta sama :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...