Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Też miałem podobny problem na swoim samsungu. Podczas instalacji usługi przez montera u mnie w domu nie działały mi kanały (oprócz tych podstawowych) przez moduł CAM (nawet nie był on widoczny w ustawieniach tv) Monter niby stwierdził, że nigdy się z czymś takim nie spotkał i może dać dekoder, który miał przy sobie. Ja jednak nie odpuściłem i po jednym albo dwóch dniach wszystkie kanały same się pojawiły ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Puuceek

 

Od 5 lat posiadam SONY BRAVIA KDL - 40EX402 z modułem CAM - działa znakomicie.

Pisałeś, że Twój nowo zakupiony tv wyszukuje w sieci i odbiera poprawnie tylko programy w analogu,

nie potrafi natomiast wyszukać programów cyfrowych, co więcej, nie widzi nawet włożonego modułu CAM.

Moja rada jest taka - po włączeniu tv dokonaj powrotu do ustawień fabrycznych!

Następnie w początkowych ustawieniach konfiguracyjnych dokonaj wyboru- język: polski, kraj: Niemcy!

Po zatwierdzeniu wyłącz tv i do gniazda włóż moduł CAM. Ponownie włącz tv. W lewym górnym narożniku tv powinien

ukazać się komunikat: moduł włożony. Możesz teraz przystąpić do kolejnych czynności związanych

z odpowiednim ustawieniem i wyszukaniem kanałów, najlepiej tylko cyfrowych (DTV).

... powodzenia ... /zd/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwila uslyszalem ze wymiana dekodera na modul to 100 pln .....co konsultant to inna opinia.

 

Zgodnie z ich regulaminem to:

100zł - ogólnie jakakolwiek wymiana niezwiązana ze zmianami umowy czyli dekoder na cam, wymiana dekodera na inny model itp.

49,90zł - opłata za wymianę/wydanie sprzętu w przypadku zmian w umowie (zamówienie multiroomu itp.)

Teraz jest jakaś promocja i jak zamówisz multiroom kurierem to zapłacisz za wydanie sprzętu 9,90zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz uzbroić się w cierpliwosc do jutra rana, moze cos zaktualizują. Przy podobnym jeszcze kiedyś zajsciu przywrócilem ustawienia fabryczne i poszukalem kanaly automatycznie - pomogło, teraz z uwagi na porobione wg wlasnego uznania listy kanałów, nie ryzykowalem, udało mi sie byc wobec Inei cierpliwym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy....chociaz ciezko mi w to uwierzyc. Ja chcialem dekoder wymienic na modul to zawolali 100 pln. Stwierdzilem ze bardziej oplaca sie zabrac dodatkowy multiroom. Aby dostac ten dodatkowy sprzet musze podpisac nowy aneks czyli nowa promocja i jej czas trwania zacznie bic od nowa.....tragedia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...