Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Jest. W Poznaniu go nie ma, ale jest dostępne w Lesznie, we Wrześni czy w Gnieźnie. Reklama leci widocznie bardziej regionalnie :) Znajoma opowiadała, że dzwoniła do UPC i powiedzieli jej, że nie jest dostępne na jej adresie, ale ogólnie w Poznaniu działają, tak więc kto wie :D Ale raczej to pomyłka konsultanta.

 

Canal+ jutro jeszcze nie będzie, ale jest bliżej niż dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@_v - Sprawdziłem poziom sygnału a więc tak : na telewizorze LG na wszystkich częstotliwościach mam 100 %, na Samsungu który czasami klatkuje również 100 %, lecz tak co jakiś czas na wskaźniku "poziom błędu" pokazuje się wynik od 1-3 (co to oznacza?). Sam już nie wiem co robić...... może to wina tego starczego (4 letniego) telewizora ? dodam, że korzystam z modułów cam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, czyli pewnie nie w tym ale w przyszłym roku UPC może połknąć firmę inea.

Moim zdaniem za dużo zainwestowano w markę Inea, żeby się jej pozbywać. Podejrzewam, że jakieś wpływy UPC już są, ale Inea na razie pozostanie osobnym bytem. Nie po to ponosili ostatnim czasem spore inwestycje, żeby się teraz tego pozbywać :)

A UPC w tych miastach jest tak od czterech lat jak nie dłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odbyłem rozmowę telefoniczną z pracownikiem Inea - dział techniczny. Sprawdził on jakoś sygnału i poinformował mnie, że jest wręcz idealny a zamontowany w moim mieszkaniu modem Alcatel przekazuje sygnał z mocą odpowiednią tzn. jest to standardowa moc. Dodam, że sygnał dostarczony jest światłowodem. Czyli montujemy ten tłumik ? :) Widzę, że w sklepach dostępne są tłumiki stałe DSE na kabel o różnej sile np. 10dB, 20dB, 6dB, 3dB. Czy takie coś może być ? i o jakiej sile ?

 

@wezyriusz spotkałeś się kiedyś z takim przypadkiem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko , obawiam sie ze i tak nie uzyskam odp bo i pora pozna i nikt z Was akurat mogl nie miec wl telewizor na tym programie, a teraz do sedna , otoz na tym przesunietym w stosunku do glownego canal + o godzine canal +1 mialem w poznych godzinach nocnych (tak po 24 ) wystepujaca okresowo pikseloze , czy ktos zaobserowal u siebie cos podobnego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale wszystko wskazuje na to, że byli Inotelowcy [beep]o dostaną, a nie brakujące C+. Konsultant powiedział, że jeszcze negocjują. Dziwna firma, niby jedna INEA, a osobno wszystko dogadują.

 

edit. a jednak dodali, jak zwykle konsultant pier ..... trzy po trzy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem przez kilka godzin modem cam. Musialem go oddac. Kupilem nowy tv wlasnie sony bravia i cos nie dziala. Mialem tylko te niekodowane kanaly. Jak wchodzilem w ustawienia tv to wcale nie widzial tego modulu. Wiec pojechalem i oddana mi z powrotem dekoder.

 

Co radzisz, jeszcze raz probowac z modulem? Czy jest jeszcze jakas opcja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale wszystko wskazuje na to, że byli Inotelowcy [beep] dostaną, a nie brakujące C+. Konsultant powiedział, że jeszcze negocjują. Dziwna firma, niby jedna INEA, a osobno wszystko dogadują.

 

edit. a jednak dodali, jak zwykle konsultant pier ..... trzy po trzy :)

 

C+ Seriale HD Promo na pozycji 33 i C+ Discovery HD Promo na 35.

 

TV Republika wyleciała na pozycję 168, a Superstacja na 167.

 

Jeszcze jedno: jak loguję się jako były Inotelowiec do eBOA Inei, to za każdym razem wyskakuje okienko z pytaniem o zgodę na otrzymywanie materiałów reklamowych od firm trzecich (czy jakoś tak). Zaznaczam dwa razy nie i zapisz i po ponownym logowaniu znowu wyskakuje to okienko. Inea uparcie chce wymusić otrzymywanie reklam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...