Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Jaki jest planowany termin przejścia kanału iTV z rozdzielczości 640x576 na 720x576 któremu to rozpoczął się etap przejścia z MPEG-2/SD na MPEG-4/SD ?

Dobre :brawo: Ja próbuję od dwóch lat uzyskać odpowiedź, kiedy INEA doda wreszcie dodatkowe ścieżki audio i napisy w TVP 1 HD i TVP 2 HD... Inni potrafili, a INEA ma to w d.... Ciągle jeden strumień stereo z lektorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkownik INEA.pl znudził się udziałem w forum, albo dostał reprymendę za swoją początkową postawę, choć robił tutaj dobrą opinię operatorowi i pisał z reguły sensownie. Szkoda.

Od momentu zarejestrowania tego konta chyba ze trzy razy zmienił się cały skład działu marketingu w Inei, więc nie ma opcji, żeby to pisała jedna osoba, chyba że był to sam Janusz Kosiński, bo już prawie wszyscy którzy byli niżej niego się zmienili :D Podejrzewam, że w Inei uznano, że nie ma sensu wdawać się w dyskusję na tym forum i nawet go jakoś specjalnie nie śledzą, na co wskazują ostatnie wpisy z tego konta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak odpowiedzi ze strony Inei świadczy o braku szacunku do abonentów, bo i po co wchodzić w polemikę tutaj z nami, głos klienta widać nie ma znaczenia..

A czy od czasu, gdy Inea powstała kiedykolwiek głos abonentów miał znaczenie?

Jeśli ma się pozycję monopolisty zagwarantowaną przez deal z władzami miasta i większości osiedli, to można mieć abonentów w głębokim poważaniu.

Zapłata za układ, to między innymi ratowanie tyłków włodarzy kupnem praw do nazwy pieczarki. Pieniądze, nasze pieniądze, wyrzucone w błoto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

W lutym podpisałem z Ineą umowę jako nowy klient na pakiet Multimedialny Dom v3.0 (Standard HD + internet 100Mb) na 18mies z ceną docelową 119,90pln (2 pierwsze miesiące gratis, 3'ci 69,90pln, potem 119,90pln) dostałem pakiety hbo i canal + platinium za free na 3 mies (Wypróbuj Canal + v2.0)

Na pakiecie HBO mi nie zależy ale na Canal + zdecydowanie tak. Wg regulaminu promocji mogę w mies 3-14 mieć Canal + za 39,90pln zamiast 49,90pln, potem mies 15-18 za 49,90pln.

 

Czy uda mi się coś z nimi ugrać żeby ten Canal + był tańszy? Płacić łącznie 160pln to dla mnie za dużo. Niby twierdzą że negocjacji cen nie ma ;/ Chciałbym ugrać 10-15pln. Z tych pakietów muszę zrezygnować najpóźniej do 25'ego kwietnia.

 

Pozdrawiam,

Tuba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam regulaminu tej promocji, ale dotąd było tak, że po 14 miesiącach można było zrezygnować z C+ i nie płacić pełnej opłaty, albo wejść w nową promocję. Natomiast nie słyszałem, aby komuś dali większą zniżkę niż te 10zł w sytuacji jaką opisujesz - raczej nie ma na to szans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

W lutym podpisałem z Ineą umowę jako nowy klient na pakiet Multimedialny Dom v3.0 (Standard HD + internet 100Mb) na 18mies z ceną docelową 119,90pln (2 pierwsze miesiące gratis, 3'ci 69,90pln, potem 119,90pln) dostałem pakiety hbo i canal + platinium za free na 3 mies (Wypróbuj Canal + v2.0)

Na pakiecie HBO mi nie zależy ale na Canal + zdecydowanie tak. Wg regulaminu promocji mogę w mies 3-14 mieć Canal + za 39,90pln zamiast 49,90pln, potem mies 15-18 za 49,90pln.

 

Czy uda mi się coś z nimi ugrać żeby ten Canal + był tańszy? Płacić łącznie 160pln to dla mnie za dużo. Niby twierdzą że negocjacji cen nie ma ;/ Chciałbym ugrać 10-15pln. Z tych pakietów muszę zrezygnować najpóźniej do 25'ego kwietnia.

 

Pozdrawiam,

Tuba.

Nie uda się nic taniej, ale 15-18 miesiąc też będzie za 39,90, chyba że zmieniali jakoś regulamin w trakcie promocji, w co wątpię. Ta cena jest stała, po prostu w miesiącach 3-14 nie możesz zrezygnować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

A czy od czasu, gdy Inea powstała ...

Do szalonego korektora.

Pisownia skrótu inea z małej litery jest w moich postach zamierzona.

W związku z tym bardzo proszę o pozostawienie pisowni nazwy firmy w takiej, a nie innej formie.

Po co szkolny puryzm, skoro monopolista sam siebie nie szanuje i we własnym logo wskazuje na pisownię swojej nazwy z małej, nie wielkiej litery?

logo.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisując w google "inea wypróbuj canal v2.0" jest link do regulaminu. miesiące 3-14 za 39,90 potem cena standardowa czyli 49,90pln.

Ehhh, myślałem że uda mi się zejść poniżej tych 160pln łącznie.

Podlinkuj, bo nie widzę. O ile pamiętam to w regulaminie był zapis, że po upływie okresu minimalnego obowiązuje cennik promocyjny, tak jak we wszystkich innych regulaminach Inei od roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może się pochwalić jakąś ofertą utrzymaniową z DUk na 3-pak ?

A co tam proszę bardzo:

TV Super HD, Internet 100MB, Telefon stacjonarny 10 tyś minut stacjonarne, Internet mobilny 6GB LTE

Koszt miesięczny 134,80 zł

 

 

Kiedy go brałeś? Ponoć takiego pakietu już nie ma, mam Super HD PVR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...