Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

U mnie:

TV Super HD PVR, Internet 100MB, Telefon stacjonarny 10 tyś minut stacjonarne - koszt 139,90 zł (czyli 20 zł zniżki na pakiecie, pomijając wolniejszy internet)

do tego Internet mobilny 6GB za 4,90 zł, a także Multiroom HD za 0 zł.

 

Koszt łączny miesięczny 144,80 zł

Wszytko oczywiście na 18 miesięcy. Umowa zawarta jakieś 2 tygodnie temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

A czy od czasu, gdy Inea powstała ...

Do szalonego korektora.

Pisownia skrótu inea z małej litery jest w moich postach zamierzona.

W związku z tym bardzo proszę o pozostawienie pisowni nazwy firmy w takiej, a nie innej formie.

Po co szkolny puryzm, skoro monopolista sam siebie nie szanuje i we własnym logo wskazuje na pisownię swojej nazwy z małej, nie wielkiej litery?

logo.png

 

To logo to taka wariacja i moim zdaniem ciężko powiedzieć czy to jest "i" czy "I". Moim zdaniem, gdyby to była mała literka to byłaby kropka nad "i".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może się pochwalić jakąś ofertą utrzymaniową z DUk na 3-pak ?

A co tam proszę bardzo:

TV Super HD, Internet 100MB, Telefon stacjonarny 10 tyś minut stacjonarne, Internet mobilny 6GB LTE

Koszt miesięczny 134,80 zł

 

 

Kiedy go brałeś? Ponoć takiego pakietu już nie ma, mam Super HD PVR.

 

W sierpniu 2014 roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zmieniło mi się IP. Gdyby nie PT pewnie przez jakiś czas nie zorientowałbym się ocb.

 

W internecie jestem 77.65.85.72, a w routerze 100.65.110.0

 

Przycisnę ich i zobaczymy. Ktoś się orientuje w jak czarnej [beep] inea jest z IPv6?

 

Gdyby byli zainteresowani Ipv6 to raczej by nie stosowali cg nat. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie:

TV Super HD PVR, Internet 100MB, Telefon stacjonarny 10 tyś minut stacjonarne - koszt 139,90 zł (czyli 20 zł zniżki na pakiecie, pomijając wolniejszy internet)

Gdzie ta zniżka? Ten pakiet normalnie kosztuje 139,90 :)

Edycja - a przepraszam, PVR faktycznie normalnie za 159,90.

Czy ktoś może się pochwalić jakąś ofertą utrzymaniową z DUk na 3-pak ?
Ponoć takiego pakietu już nie ma, mam Super HD PVR.

Super HD PVR + Telefon Nonstop + Internet 140M za 129,90 - w to celuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co WY robicie w INEI??? Drugi dzień jakaś gów***na aktualizacja. Telewizji nie da się oglądać bo kanały są niedostępne losowo. Na dekoderach SD wyleciały mi kanały z listy a internet ze 100 megabitów spadł do 1 . Sprawa się tyczy całej mojej miejscowości.

Wytłumaczycie się jakoś?? Chcę za te dni rabat od abonamentu bo to nie z winy losowej nie ma dostępu do usług... parodia normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest planowany termin przejścia kanału iTV z rozdzielczości 640x576 na 720x576 któremu to rozpoczął się etap przejścia z MPEG-2/SD na MPEG-4/SD ?

Dobre :brawo: Ja próbuję od dwóch lat uzyskać odpowiedź, kiedy INEA doda wreszcie dodatkowe ścieżki audio i napisy w TVP 1 HD i TVP 2 HD... Inni potrafili, a INEA ma to w d.... Ciągle jeden strumień stereo z lektorem.

Ku mojemu pozytywnemu zaskoczeniu nastąpiła reakcja na moje powyższe zapytanie. Kanał iTV nadaje już z rozdzielczości 720x576 przy średnim bitrate 2,5-3 MBit/s. Prace nad etapem przejścia na MPEG-4/SD jak widać są realizowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj po ponad 6 latach opuściłem Inee i póki co nie żałuję. Nikt z utrzymaniowki nie zainteresował się klientem który co roku płacił 1,5 tysiąca złotych. Przeszedłem do Neti i póki co po jednym dniu jestem bardzo zadowolony. Podam może plusy i minusy: Największy plus to dużo bogatsza oferta programowa : TCM 24h, Paramount, Discovery Historia, Sportklub,FightKlub, Viasaty x 3, Mezo , wszystkie BBC w hd, History Hd, Travel Channel w Hd, Axny, Fox Comedy HD, Comedy Central Hd,Cinemaxy tańsze, Extreme i.t.d , sprawnie działający i nowoczesny dekoder, Giganagrywarka, pół roku telewizji i internetu za 2 zł. Potem za interesujące pakiety z Hbo i Canal + z Internetem i giganagrywarka wyjdzie mi około 150 zł. Z tego co miałem w Ineii to jedynie Nsport, Brava i Adventure mi żal. Jakość obrazu porównywalna. Niektóre kanały lepsza jakość w Inei inne w Neti. Dodam jeszcze że tv w Neti ma jakieś pół minuty opóźnienia w przekazie ze względu na zastosowana technologie. Osobiście polecam jako alternatywę dla "monopolisty"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym opóźnieniem to lepiej podczas imprez sportowych zamykaj okna + dla pewności stopery do uszu :D

Inea w stosunku do DVB-T jest opóźniona kilka może nawet kilkanaście sekund.

 

A propos publicznego IP to wystarczyły nie całe dwa dni robocze (tak jak obiecała pomoc techniczna) i sprawa załatwiona. Wszystko na maila.

 

Pozdrawiam te ciamajdy, które tu miesiącami płakały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam te ciamajdy, które tu miesiącami płakały.

Wysłałem maila. Brak odpowiedzi. Telefoniczne kilka razy dzwoniłem przypominając o sprawie. "Za 2 dni robocze", "Jeszcze dzisiaj", "utknęło w dziale IT", "nie jesteśmy w stanie podać terminu". Ticket nawet raz został zamknięty bo "już zrobiono", "Hm...faktycznie ip nie został przypisany". Jeden z konsultantów nawet przyznał, że mają z tym problem.

 

No, ale hej! Tobie się poszczęściło (a może w końcu INEA poradziła sobie z tym...) i to ci daję prawo żeby obrażać innych. Szacun. :/

 

Spoko, ja i inni to po prostu ciamajdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja, nie powiedziałbym o osobie który nie może wyegzekwować o inei publicznego ip, ze jest ciamajda.

Choc ciamajda nie jest określeniem zbyt dokuczliwym, ale wg mnie nie może dotyczyc oczekiwania na realizacje,

a określa sposób wykonywania czegos.

/to co, ciamajda lezy i czeka na ip, a ten co siedzi to nie jest ciamajda/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj po ponad 6 latach opuściłem Inee i póki co nie żałuję. Nikt z utrzymaniowki nie zainteresował się klientem który co roku płacił 1,5 tysiąca złotych. Przeszedłem do Neti i póki co po jednym dniu jestem bardzo zadowolony. Podam może plusy i minusy: Największy plus to dużo bogatsza oferta programowa : TCM 24h, Paramount, Discovery Historia, Sportklub,FightKlub, Viasaty x 3, Mezo , wszystkie BBC w hd, History Hd, Travel Channel w Hd, Axny, Fox Comedy HD, Comedy Central Hd,Cinemaxy tańsze, Extreme i.t.d , sprawnie działający i nowoczesny dekoder, Giganagrywarka, pół roku telewizji i internetu za 2 zł. Potem za interesujące pakiety z Hbo i Canal + z Internetem i giganagrywarka wyjdzie mi około 150 zł. Z tego co miałem w Ineii to jedynie Nsport, Brava i Adventure mi żal. Jakość obrazu porównywalna. Niektóre kanały lepsza jakość w Inei inne w Neti. Dodam jeszcze że tv w Neti ma jakieś pół minuty opóźnienia w przekazie ze względu na zastosowana technologie. Osobiście polecam jako alternatywę dla "monopolisty"

 

 

Ja zrobiłem to samo tyle że miałem możliwość przejścia do Mavericka i to zrobiłem. Wszystko dziala super no i brak śmiesznych umów na 24 miesiące...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...