Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

W ofercie dostrzegam promowanie drogich pakietow /3pak/ z telefonem.

Na sile pakuja telefon. 2 pak konczy się na 70Mbit.

Na część dekoderów było dofinansowanie z Unii i wciskali ADB PVR z dyskami za złotówkę, zamiast z dopłatą bo by przepadło dofinansowanie, tak samo wciskają telefon bo do jego utrzymania dopłaca im Unia, a abonent pokrywa wszelką różnicę.

Podobnie wszędzie i wszystkim na chama ZTM wciska kartę PEKA bo jak nie wyrobi limitu to im zabiorą dotację.

Proste, prawda? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od prawie 2 lat posiadam internet w INEA predkosc 50mb za 69,90zł. W chwili obecnej umowa jest na czas nieokreslony.

Kiedy zaloguje sie na konto EBOA to mam tam mozliwosc zmiany pakietu na 70mb/3mb i 140mb/6mb z takim dopiskiem

UWAGA!! Zmiana pakietu nastąpi w zasadach obowiązujących Abonenta warunków promocyjnych. W celu skorzystania z aktualnej oferty promocyjnej konieczne jest zawarcie pisemnego aneksu. Jeśli Twój cennik promocyjny nie obejmuje wybranego pakietu to cena za wybrany pakiet będzie zgodna ze standardowym Cennikiem Dostawcy Usług dla Abonentów Sieci INEA.
.

 

Gdybym chcial zmienic tylko predkosc bez podpisywania aneksu to jak by wygladaly ceny za te 2 opcje predkosci internetu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń i zapytaj, może za niewielką dopłatą zwiększą Ci prędkość? Choć póki co system Inei fatalnie przyjmuje takie indywidualne przypadki, wiec raczej tego nie robią. Od maja mają podobno w końcu przejść na nowy CRM od SAP to może po początkowych zawirowaniach zaczną podchodzić indywidualnie do klientów :)

Na część dekoderów było dofinansowanie z Unii i wciskali ADB PVR z dyskami za złotówkę, zamiast z dopłatą bo by przepadło dofinansowanie, tak samo wciskają telefon bo do jego utrzymania dopłaca im Unia, a abonent pokrywa wszelką różnicę.

Podobnie wszędzie i wszystkim na chama ZTM wciska kartę PEKA bo jak nie wyrobi limitu to im zabiorą dotację.

Proste, prawda? :)

Proste, tylko to bzdura :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od maja mają podobno w końcu przejść na nowy CRM od SAP to może po początkowych zawirowaniach zaczną podchodzić indywidualnie do klientów :)

Ha,ha,ha, zasmial się woj, co z tego ze będą mieć nowy system zarządzania relacjami z klientami, jak dalej z jednej strony pozostaną konsultasy,

z cennikami, promocjami; ukrytmi, utrzymaniowymi, wielkanocnymi, letnimi, gwiazdkowymi itp. a z drugiej strony po polgodzinym wysłuchaniu, tralala,tralala,

zagubieni klienci zdani na monopolistę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dekoderach są unijne naklejki z informacją, a dotacja na telefonię już się skończyła?

Owszem, na niektórych dekoderach są takie naklejki, ale już od dawna nie widziałem wciskania PVR za 0 złotych czy za złotówkę, co oznacza, że już dawno osiągnęli ten próg unijny. Co do dotacji na telefon to nic nie wiem na ten temat, naprawdę dostali dotację na coś, co jest w każdym domu? Ciekawe, kto im to przyklepał. Na pewno biorą dotacje na budowę sieci światłowodowych i brali dotację na Wimax, ale tu okres dofinansowania się już skończył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to padu-padu "wszystkich usług w miejscowości Poznań" jak to usłyszałem nagrane na infolinii INEI, "nie ma konieczności zgłaszania, dział techniczny pracuje nad tym". Ja włączyłem modem ok. 8:30, zsynchronizował się wtedy na DS i szukał US, teraz już nawet na DS się nie synchronizuje (Os. Boh. II Wojny Św.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...