Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

I mam jeszcze pytanie mam w Inea internet 100 po wifi dochodzi mi do 40 max czy to jest prawidłowe.

 

Czy korzystasz z wifi wbudowanego w modem od INEA? Jeśli tak, to typowa sytuacja. Nawet z kartą N150 nie mogłem z tego wifi wycisnąć więcej, najtańszy router Netgear bez problemu pozwolił na wykorzystanie 100 megowego łącza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam z przycinającym się dźwiękiem ( obraz tez czasami się przycinał ) na canal plus sport HD ? naprawili już? w weekend to był koszmar nie dało się oglądać , pytam się was moi drodzy bo po prostu nie miałem czasu włączyć tv ),o ile sobie dobrze przypominam podobny problem wystąpił gdzieś miesiąc temu i tu na forum tez poruszaliśmy to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam z przycinającym się dźwiękiem ( obraz tez czasami się przycinał ) na canal plus sport HD ? naprawili już? w weekend to był koszmar nie dało się oglądać , pytam się was moi drodzy bo po prostu nie miałem czasu włączyć tv ),o ile sobie dobrze przypominam podobny problem wystąpił gdzieś miesiąc temu i tu na forum tez poruszaliśmy to

Problem globalny, Inea nad tym pracuje. Tak usłyszałem bodajże w styczniu jak to zgłaszałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a propo tego problemu z zanikającym dźwiękiem na C+ Sport HD w sobotę.

 

1. U mnie na dekoderze ADB 5810CDX (z nagrywarką) problem ten występował, czyli co kilkanaście sekund na moment zanikał dźwięk, natomiast w tym samym czasie na drugim TV ale z modułem CAM wszystko było ok.

2. Nagrywałem sobie mecz Lech-Legia na dekoderze ADB i wczoraj przypominając sobie problem z dźwiękiem postanowiłem odtworzyć mecz i .... jest wszystko ok, czyli bez żadnych zacięć i problemów, tak więc mecz został nagrany bez problemu.

Czyli wygląda to na problem ze softem w dekoderach ADB? W ogóle ostatnio jest koszmarnie, dekoder często przestaje na 15-20 sek. reagować na pilota, zawiesza się, nie przerzuca kanałów, EPG się zawiesza, itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już kiedyś INEI zgłaszałem że wiele nieprawidłowości w odbiorze kanałów TV to wina dekodera. Co więcej małe drobne zmiany w sofcie mogą być poprawione tylko tym którzy zgłaszają, jako poprawki softu.

 

Możliwe jest także że dekoder się z"zamula" i stąd te problemy. Co nie zmienia faktu że INEI dekodery ADB są z bardzo słabym softem. To są tunery o dość dużych możliwościach. A to co teraz mamy to jest tylko jakiś % możliwości tunera.

 

Ja mam w domu jeszcze tuner na Linuxie w wersji COMBO i mam możliwość odbioru Ineę (kanały niekodowane) , widać dużo lepszą jakość obrazu i dźwięku. Szybciej się nawet kanały przełączają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a propo tego problemu z zanikającym dźwiękiem na C+ Sport HD w sobotę.

 

1. U mnie na dekoderze ADB 5810CDX (z nagrywarką) problem ten występował, czyli co kilkanaście sekund na moment zanikał dźwięk, natomiast w tym samym czasie na drugim TV ale z modułem CAM wszystko było ok.

2. Nagrywałem sobie mecz Lech-Legia na dekoderze ADB i wczoraj przypominając sobie problem z dźwiękiem postanowiłem odtworzyć mecz i .... jest wszystko ok, czyli bez żadnych zacięć i problemów, tak więc mecz został nagrany bez problemu.

Czyli wygląda to na problem ze softem w dekoderach ADB? W ogóle ostatnio jest koszmarnie, dekoder często przestaje na 15-20 sek. reagować na pilota, zawiesza się, nie przerzuca kanałów, EPG się zawiesza, itd.

A to ciekawe :) Może jest to powiązane z tym, że posiadacze dekoderów nc+ podczas transmisji widzą numery swoich kart? Jeżeli Inea pobiera sygnał C+ z satelity to może w tym momencie występują zakłócenia. Pamiętam, że początkowo te problemy zawsze były podczas przerwy na reklamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co słychać u osób, które próbowały wynegocjować coś z DUK przy przedłużaniu umów? Jakieś pozytywne efekty?

 

Hmm u mnie nic. Liczyłem, że w Inea jak w innych firmach ktoś będzie do mnie dzwonił z DUK, ale już miesiąc minął i żadnego telefonu, co prawda mam jeszcze 2tyg do końca umowy ale widać nikt nie jest zainteresowany.

 

Sam nie dzwonię bo po co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co słychać u osób, które próbowały wynegocjować coś z DUK przy przedłużaniu umów? Jakieś pozytywne efekty?

U mnie podobnie. Złożyłem wypowiedzenie. Minęły dwa tygodnie i nic. Nikt nie raczy się odezwać. Widocznie nie zależy im na kliencie który płacił co miesiąc 200 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co słychać u osób, które próbowały wynegocjować coś z DUK przy przedłużaniu umów? Jakieś pozytywne efekty?

U mnie podobnie. Złożyłem wypowiedzenie. Minęły dwa tygodnie i nic. Nikt nie raczy się odezwać. Widocznie nie zależy im na kliencie który płacił co miesiąc 200 zł.

 

Masz 1 pełny miesiąc wypowiedzenie więc zapewne się ktoś do ciebie odezwie w tym ostatnim miesiącu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...