Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Jest dokładnie tak, jak widzisz, nie mylisz się. Co do multiroomów to zastanów się, czy na wszystkich telewizorach potrzebujesz komplet kanałów :)

Vod działało na module cam wtedy jak w sygnale antenowym były kanały ineaVod 1,2,3... Ale.od jakiegoś czasu inea je usunęła :-P

Powiedzmy sobie szczerze, to była atrapa VOD. Choć Cyfrowy Polsat ma VOD tylko na takiej zasadzie :) Poza tym nie było tam chyba bezpłatnej oferty VOD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dokładnie tak, jak widzisz, nie mylisz się. Co do multiroomów to zastanów się, czy na wszystkich telewizorach potrzebujesz komplet kanałów :)

 

Czyli rozumiem ze np przy 2 dekoderach, na tym jednym tv bez dekodera dalej działby analog na takich samych zasadach jak teraz? No chyba że inea go z nienacka wyłączy ;-) w końcu w umowie analoga bym już pewnie nie miał :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracam z frontu walki o publiczne IP.

Niestety nic specjalnego znowu się nie dowiedziałem. Konsultant przyznał, że mają z tym ogólnie dość poważny problem, ale znowu nie da się określić ram czasowych. :(

Swoją drogą zanim pomówiłem z konsultantem to dwa razy zostały poinformowany przez nagraną wiadomość, że w Turku, Gnieźnie i na Winogradach wszystko padło i nie ma co zgłaszać. xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka. Ja myślałem, że jestem za NAT jak zobaczyłem w moim routerze adres WAN 192.168... Okazało się po telefonie na infolinię, że modem Cisco nie wiadomo czemu zaczął działać jako router a nie gateway. Po przywroceniu ustawien fabrycznych jest ok.

Ktoś może wie jaką adresację za NAT używa INEA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesienna Promocja, wczoraj podpisana umowa:

 

Super HD + 250 Mb za 99 zł,

 

umowa na 18m, 3 mies za 0.

Średnią daje to ok. 83 zl miesiecznie :D

 

Dodam tylko, że umowa podpisana na nowego klienta, w lokalizacji gdzie INEA jest monopolistą.

Myśle ze warunki całkiem godne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lokalizacja to jedno z podpoznańskich osiedli od zachodniej strony ;)

Ze mną jako dotychczasowym uzytkownikiem nie chcieli za bardzo gadać, nawet po złożeniu wypowiedzenia.

Za to z żoną już bardziej, mimo tego że usługi są świadczone w tym samym lokalu, ot widzimisie Inei.

Generalnie trzeba wiedziec jak z nimi gadac, wiedziec czego sie chce i nie dać się zbyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesienna Promocja, wczoraj podpisana umowa:

 

Super HD + 250 Mb za 99 zł,

 

umowa na 18m, 3 mies za 0.

Średnią daje to ok. 83 zl miesiecznie :D

 

Dodam tylko, że umowa podpisana na nowego klienta, w lokalizacji gdzie INEA jest monopolistą.

Myśle ze warunki całkiem godne ;)

 

Bardzo dobra oferta. Dołożyli Tobie C+ czy HBO za free na jakiś czas ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już ktoś widział?

 

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Grunwald” w Poznaniu uprzejmie informuje, że w dniu 17 lutego br. otrzymała pismo od firmy INEA S.A. o zamiarze wprowadzenia niezbędnych zmian w zestawie przesyłanych sygnałów i ofercie telewizyjnej.

Modyfikacja dotyczy oferty analogowej. W Pakiecie pośrednim od 1 kwietnia zostanie wprowadzony wzrost opłaty abonenckiej o 2 zł, a z dniem 4 maja nastąpi zmiana częstotliwości programu Tele5, natomiast do końca sierpnia zostaną dodane nowe programy.

Dla Pakietu Podstawowego od 1 kwietnia wzrośnie opłata abonencka o 3 zł, a z dniem 4 maja nastąpi zmiana częstotliwości wybranych programów. INEA S.A. zapowiedziała, iż wycofane programy z pakietu analogowego będą dostępne w cyfrowej ofercie. Nadawca daje możliwość bezpłatnej zmiany pakietu telewizyjnego na cyfrowy odpowiednik tj. pakiet Standard dostarczając jednocześnie dekoder cyfrowy do odbioru tej usługi.

Szczegółowe informacje o powyższych zmianach otrzymają Państwo od firmy INEA S.A. z miesięcznym wyprzedzeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już ktoś widział?

 

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Grunwald” w Poznaniu [...]

Tak, na Ratajach to samo, ale Spółdzielnia OM już odseparowała się od konieczności informowania dawno.

Inea rozesłała pisma do zainteresowanych. Zmiany więc w całym Poznaniu gdzie analog stary, ale jeszcze jary.

Bezpłatna zmiana na cyfrowy odpowiednik analoga to umowa na 24 mies., tak na Ratajach to wygląda. Taniej/lepiej może wyjść nowa umowa lub weryfikacja czy DVB-C czy DVB-T z możliwym DVB-S.

..., aż zachęca do wystawienia anteny na balkon...
To właściwe podsumowanie migracji abonentów z analogu do cyfry w wydaniu Inae.

 

Tak, ale niedługo z analogu ma być wyłączona większość programów, zostaną pewnie głównie te z DVB-T. Jak wyłączą Ci analog to będziesz mógł dalej bez dekodera od Inei oglądać ok. 30 kanałów w jakości cyfrowej, pod warunkiem, że w TV masz dekoder DVB-C.
To już absolutna ostateczność. Przy obecnej ofercie TV i cenowej opcji multiroom zasiedziałych na analogu abonentów mogą stracić. Ciekawe ilu ich jeszcze mają.

Liczę na "... oferta, która ma wejść w marcu jest pisana zupełnie od nowa", jako też panaceum dla analog -> cyfra (ucieszyłoby też cyfrowców z multiroomem). :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojujacych z nat, pytam o to jak stwierdzają ze sa za nat?

Krok po kroku!

 

Super precyzyjnie nie będzie z mojej strony.

 

1. Ustawiam DMZ na urządzenie które powinno być widoczne.

2 Decyduje się na jedno z dostępnych:

a) W przypadku PS4 odpalam test połączenia jest tam wybór informacja o nat. Powinno być "NAT Type 1 (Open) ". Inne konsole tej i poprzedniej generacji powinny mieć taki test.

B) Odpalam klienta bittorrent powiedzmy Transmission. Większość klientów ma możliwość sprawdzenia czy port jest otwarty.

c) Odpalam ten test: http://ip.bieringer.de/cgn-test.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesienna Promocja, wczoraj podpisana umowa:

 

Super HD + 250 Mb za 99 zł,

 

umowa na 18m, 3 mies za 0.

Średnią daje to ok. 83 zl miesiecznie :D

 

Dodam tylko, że umowa podpisana na nowego klienta, w lokalizacji gdzie INEA jest monopolistą.

Myśle ze warunki całkiem godne ;)

 

Bardzo dobra oferta. Dołożyli Tobie C+ czy HBO za free na jakiś czas ?

 

 

Nie, ani HBO ani C+ nie dołożyli, i nie będę z tego powodu narzekał ;)

To co mam w zupełności wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z aktualnych informacji wynika, że mówienie o tym, że oferta robiona w marcu będzie napisana od nowa to był jednak bardziej bełkot marketingowy Inei. Pakiety TV będą takie jak są (ktoś pisał, że w punkcie mu powiedzieli, że wrócą paczki tematyczne, ale nie wrócą), tylko dojdą nowe kanały, oprócz tych, które są wymienione ma dojść coś jeszcze, ale nie widziałem listy, mam nadzieję, że BBC Brit HD będzie wśród nich. W ofertach Internetu i telefonu jakieś zmiany, niektóre pakiety tańsze niż do tej pory, ale rewolucji cenowej nie ma. Dobre ceny pewnie będą dawać tylko na utrzymanie, ewentualnie pojawią się jakieś ukryte promocje.

W jakiej lokalizacji będzie świadczona usługa?

Czy ktoś się orientuje przy przedłużeniu umowy mogę liczyć na tą promocje jesienną? Obecnie mam super HD i internet 100 MB obniżenie rachunku o 50 zł to dużo w skali roku.

Jesienna kończy się z końcem lutego, czyli jutro. Może będzie jakaś inna ukryta promocja, ale niekoniecznie taka dobra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to lipa pozostaje czekać może od marca coś nowego podobnego się pojawi!

 

@szopek: Jak masz podpisaną umowę na partnera, to ty jesteś dla INEA nowym abonentem i vice versa. Idźcie razem rozwiążcie umowę jeśli jest na czas nieokreślony albo najwyżej będziecie ciągnąć dwie umowy na raz, przecież i tak 3 miesiące jest gratis. A ty albo Twój partner jako nowy klient podpisujesz umowę i po zawodach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesienna Promocja, wczoraj podpisana umowa:

 

Super HD + 250 Mb za 99 zł,

 

umowa na 18m, 3 mies za 0.

Średnią daje to ok. 83 zl miesiecznie :D

 

Dodam tylko, że umowa podpisana na nowego klienta, w lokalizacji gdzie INEA jest monopolistą.

Myśle ze warunki całkiem godne ;)

Mi też udało się podpisać na takich warunkach wczoraj chociaz mnie czarowali ze się nie da odpowiednio zagadałem no i się udało w srode montaż dam znać jak działa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...