Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

1,5 roku temu to dawali C+Silver na 2 miesiące, a teraz dają C+Platinum więc jest postęp :lol2:

Eee, dostałem silver na 3 więc sam nie wiem czy cokolwiek podpisywać, chyba na razie oleję żeby nie mieć lojalki.

Pewnie na wiosnę jako nowy po wypowiedzeniu dostanę więcej niż stały klient na 10 czy 11 letniej umowie z nimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#tomulus, wolny kierunek na południe /astra/, delikatnie na od tego kierunku na zachod /hotbird/,

spójrz na okna sasiadow po tej samej stronie budynku

 

ed. 150128_1130

Najlepiej montować do barierek balkonowych, jak takie posiadasz, jak do sciany zewnętrznej, czy wneki okiennej, to już gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#tomulus, wolny kierunek na południe /astra/, delikatnie na od tego kierunku na zachod /hotbird/,

spójrz na okna sasiadow po tej samej stronie budynku

 

No właśnie mało jest talerzy -dosłownie 2szt. w bloku i są ustawione po przeciwnej stronie jak mieszkam, a mieszkania są tak rozmieszczone że okno wychodzą tylko po jednej stronie budynku. Dzięki za pomoc, muszę wszystko posprawdzać i jeszcze uzyskac zgodę wspolnoty mieszkaniowej hehehe :)

W Inei zostanę z netem, ponieważ nie mam żadnej alternatywy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam nic taniej, to stara, zwykła umowa sprzed 1,5 roku. Były jeszcze darmowe C+ na kwartał, ale wygasły. Chcesz mi powiedzieć że teraz jest drożej lub w tej cenie oferta po tak długim czasie uległa... pogorszeniu?

INEA nie stoi w miejscu, tylko cofa się w rozwoju oferując gorsze warunki niż 1,5-2 lata temu na to samo? :woot:

No to masz taniej, bo stara zwykła umowa sprzed 1,5 roku była tańsza, różnica jest zwłaszcza w multiroomie, za który teraz byś musiał płacić 14,90 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam nic taniej, to stara, zwykła umowa sprzed 1,5 roku. Były jeszcze darmowe C+ na kwartał, ale wygasły. Chcesz mi powiedzieć że teraz jest drożej lub w tej cenie oferta po tak długim czasie uległa... pogorszeniu?

INEA nie stoi w miejscu, tylko cofa się w rozwoju oferując gorsze warunki niż 1,5-2 lata temu na to samo? :woot:

No to masz taniej, bo stara zwykła umowa sprzed 1,5 roku była tańsza, różnica jest zwłaszcza w multiroomie, za który teraz byś musiał płacić 14,90 :)

W takim razie chyba ostatnią z umów które miałem też rozwiążę bo nie będę się cofał wstecz, jak oferta tańsza i lepsza była prawie 2 lata temu! Wszyscy znajomi którzy mogli i mieli warunki dawno już pomontowali talerze.

Za to samo co dawniej, płaciłbym teraz prawie 165zł + lojalka na 1,5 roku, a mam 149zł + czas nieokreślony. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem. oni są naprawdę nie dość, że bezczelni, to jeszcze nienormalni.

Przygłupy ineowe dołączyły do pisma kolorowe, tekturowe okularki. Nie, nie 3D - zwykłe odpustowe papierowe badziewie.

No i ta paleta "znakomitych" programów: tak, jest długo oczekiwany Edusat HD! :brawo: I jest wreszcie to, o co błagały rzesze abonentów: Disco Polo Music!!!

Żenada roku. I karteczki do wyrywania z pseudopromocjami... Ech, ależ dziecinada.

 

edit

jeszcze coś. Jak ktoś będzie na tyle zidiociały, żeby sobie strzelić słit focię w tych wieśniackich okularkach, to może wygrać nagrodę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem. oni są naprawdę nie dość, że bezczelni, to jeszcze nienormalni.

Przygłupy ineowe dołączyły do pisma kolorowe, tekturowe okularki. Nie, nie 3D - zwykłe odpustowe papierowe badziewie.

No i ta paleta "znakomitych" programów: tak, jest długo oczekiwany Edusat HD! :brawo: I jest wreszcie to, o co błagały rzesze abonentów: Disco Polo Music!!!

Żenada roku. I karteczki do wyrywania z pseudopromocjami... Ech, ależ dziecinada.

 

edit

jeszcze coś. Jak ktoś będzie na tyle zidiociały, żeby sobie strzelić słit focię w tych wieśniackich okularkach, to może wygrać nagrodę!

 

 

Potwierdzam, równiez dostałem. Jak zobaczyłem te okularki z naklejonymi na nie gwiazdkami to uświadomiłem sobie, że oni tam naprawdę mają nierówno pod sufitem :evil:

 

Te kanały to jest rzeczywiście skrajna kpina ze wszystkich abonentów. Gdy oferta jest tak uboga w kanały oni śmią dodawać 6 dubli i dwa badziewia muzyczne, podczas gdy muzyki jest nadwyżka, a kanałów z serialami brakuje. Edusat HD, cóż, pisaliśmy to kpiąc z postępowania Inei, a oni wzięli i to dodali... English club TV HD, kanal fajny, ale po co od razu dwie wersje? Tam chodzi o głos, nikt tego nie ogląda dla tego co tam jest przedstawione, tylko dla języka... Jedynie jesli TV Republika HD wejdzie do pakietu SUPER HD, to będzie jedyna prawdziwa nowośc. Puls HD to wiadomo, powinien być i już, nie można tego traktować jako coś nowego. Jak zwykle INEA potwierdziła jaką kablówką naprawde jest. Przymiotnik można sobie tu wstawić samemu :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się, co dzieje się z kolegą INEA.pl? Dawno nie widzianym na tym forum? Czyżby zabrakło mu argumentów? A może po prostu najzwyklej po ludzku wstyd mu za jego pracodawcę?

 

No to faktycznie Pan Tomasz Zmyślny wymyślił !!! Hahahahahahahahahahahahaha, już widzę te szkolenia z prania mózgów !!!!!

Ludzie dostajemy aplikację Inea online !!! Brawo, super, hurra....ale czy to na ta sama aplikacja, która jest już dostępna od ponad roku? Hello Panie Dyrektorze Marketingu i Sprzedaży, albo tekst można odbierać aż 6 programów C+ za DARMO !!!! Przez 2 miesiące, wow co za łaska !!!!!

 

Powtarzam jeszcze raz, ŻENADA. Może INEA dostanie kolejną nagrodę roku? Tym razem za robienie idiotów ze swoich klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaja jak berety :lol2: Ciekawe, czy to samo czeka nas w Inotelu, w którym INEA narobiła niezłego [beep]u. Wywalili mi z pakietu podstawowego BBC Knowledge i wsadzili w pakiet Super HD (a jest to kanał w SD). Kanałów muzycznych jest prawie 20 sztuk, tyle samo dziecięcych. Totalny [beep] na listach kanałów, ale o tym można poczytać w temacie o Inotelu.

 

Ja na waszym miejscu odesłałbym te okulary z powrotem, niech ekipa Inei zrobi sobie samoje.ki i wstawi na stronę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostalem zrobiony w niezle bambuko przez INEA.

Posiadam umowe na internet 50mb od pazdziernika 2013 roku(umowa byla podpisywana na rok czasu, teraz jest juz po umowie wiec czas nieokreslony). W grudniu 2014 roku omylkowo zostalo wyslane pismo dotyczace rozwiazania umowy do INEA(smieszna historia bo prosilem mame o wypowiedzenie umowy na net mobilny z orange, a ona wymowina INEA). Pismo wplynelo do nich 2 grudnia 2014 roku, a tydzien po zdarzeniu dzwonilem na infolinie w celu wycofania tego wymowienia(oczywiscie jakas pani tak uczynila, a i tak sie okazalo ze musialem dzwonic 3 razy, aby wkoncu faktycznie to wymowienie usunac, ale nie wazne).

 

Ale o co chodzi - jako klient INEA powinienem dostac to super extra przyspieszenie z 50mb do 100mb, jak kazdy inny aktualny klient. Niestety dowiedzialem sie dzisiaj od pani z infolinii, ktora ponoc kontaktowala sie z dzialem marketingu, jakoby ten oto dzial jednomyslnie stwierdzil, ze z tego wzgledu ze wyslalem wtedy to wypowiedzenie umowy to nic takiego mi nie przysluguje.

Czy jest sens pisania reklamacji? Sama decyzja wydaje mi sie totalne durna, bo co ma wypowiedzenie umowy, ktore zostalo wycofane do tej promocji to ja nie wiem. W reklamacji chcialbym zawrzec prosbe o przedstawienie punktu regulaminu promocji, ktory jasno traktuje o moim przypadku, a w przypadku braku takiego zapisy rzadac o zwiekszenie promocji.

Co o tym myslicie? Warte to zachodu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...