Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Promocja obejmuje tylko internet 250 Mb/s, więc jeśli w twojej lokalizacji rzeczywiście nie ma możliwości na taką prędkość to 100 Mb/s mogą ci dać tylko na innych warunkach cenowych. Wygląda mi na to, że nic nie poradzisz. Swego czasu w ofertach był dopisek, że tam gdzie nie ma możliwości technicznych na 250 Mb/s będą oferować w tej samej cenie 100. Tutaj niczego takiego nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem pierwotnie tak było a teraz już tak nie jest. Zresztą parę stron wcześniej ktoś pisał, że był aktualnym klientem, kończyła mu się umowa i dostał słoneczną, mimo że wcześniej płacił mniej. Gość nie podał nazwy promocji, ale pisał, że dostał Super HD, 250 i telefon za 119,80 zł miesięcznie a to się zgadza z tym cennikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Mam pytanie do was. Orientuje się ktoś czy inea rok temu na święta w grudniu albo na nowy rok wpuszczała jakaś super promocje? Wykładnię skończyła mi się umowa i zastanawiam się czy podpisywać w tym miesiącu czy poczekać do grudnia albo stycznia..

Zależy jaką masz umowę. Mojej nie opłaca się przedłużać, lepiej zostać na bezterminowej. Sądzę, że nic nowego w tym roku już nie będzie. A wspomnienia noworocznej petardy sprzed 2 bodajże lat nie napawają optymizmem ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multiroom stanowil z tego co wiem osobna usluge wiec nie mogl podlegac pod zmiane umowy abonenckiej za 49,99. Cos sie w tej kwestii zmienilo?

Z 3 miesiace tem na infolinii jak dzwonilem to mi powiedzieli ze za zamowienia multiroomu zaplace 9,90 jesli przywiezie mi kurier dekoder i 0zl jesli sie sam pofatyguje.

W tym multimedialnym domu pisze 9,90 niezaleznie od formy dostarczenia, tylko ze jesli zamowie usluge wymagajaa wydania takiego wyposazenia.

Jak mam to rozumiec?

Ze strony Inea:

B) uiszczenia Opłaty za zmianę/wydanie Wyposażenia dodatkowego w wysokości 49,90 zł, jeśli wydanie tego Wyposażenia następuje na skutek dokonywanych zmian w

Umowie abonenckiej lub 9,90 zł w przypadku zamówienia za pośrednictwem strony http://www.inea.pl lub infolinii INEA usługi która wymaga zmiany/wydania Wyposażenia dodatkowego (przyznana ulga stanowi kwotę stanowiącą różnicę pomiędzy standardową opłatą za Usługę a promocyjną opłatą).

 

Nic tu nie ma o wyjątkach w związku z osobną usługą, więc 9,90 na infolinii a jak się sam pofatygujesz do punktu to 49,90. Na infolinii chyba Ci wkręcili jakąś głupotę, bo kumpel ostatnio chciał to załatwić w punkcie to mu kazali zadzwonić na infolinię, żeby było taniej :) Widocznie nikomu się to nie opłaca, skoro ani na infolinii ani w punkcie nie chcą tego załatwiać.

 

No to ja juz nic nie rozumiem z tym multiroomem.

Jak dzwonilem to mi trzech konsultantow tlumaczylo, ze multiroomstanowi osobna usluge do umowy i moge go sobie wziac nawet na miesiac i potem z niego zrezygnowac. Ale powiedzieli mi tez, ze obowiazuja stawki z nowego, aktualnego cennika, a nie z mojej umowy promocyjnej, wlasnie dlatego ze to osobna usluga. No to kurkwa wodna gdzie jest ten regulamin osobnej uslugi i cennik do niej? Cennik zawarty w nowej oferice promocyjnej odnosi sie do osob ktore z niej korzystaja. Jesli to osobna usluga, to w zadnym razie nie zmienia mi usluga abonencka. A jesli sie zmienia, to oznacza to, ze ktos podpisuje nowa, lub aneksuje o jakies inne ulugi stara. Nic z tego nie kumam.

 

Czy tez mnie wkrecili ze multiroom to usluga ktora mozesz w dowolnym momencie wypowiedziec?

 

Prosba, ma ktos aktualna liste kanalow pakietu super hg w jakism pliku txt, lub excel albo pdf....cokolwiek tekstowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na CHXXXX mi taki swiatłowod skoro modemy sa ograniczone technologicznie i nie maja WIFI !! To ja podziekuje za taka technologie ... ktora uwstecznia a nie idzie na przód !! !!

 

Zawiało cebulą....

 

Powiedz jeszcze, że na cebule Ci dekoder HD skoro Inea nie daje telewizorów HD. Albo na kolejną cebule Ci 250 skoro masz karte sieciową do 100mb :) Dlaczego Inea nie daje kart sieciowych?!?!?!?!?!?!? Jeden/

 

Modemy światłowodowe obsługują pełną prędkość którą Inea podłącza, tak samo jak routery. Jedynie jak masz super high-end kartę sieciową w swoim super laptopie to możesz faktycznie nie osiągnąć na wifi prędkości 250mb... Do tego niestety musisz zakupić router ac 5ghz (tak jak telewizor do HD i karte sieciową do 100mb+).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...